Сторінка 29 з 33 ПершаПерша ... 192728293031 ... ОстанняОстання
Показане з 561 по 580 з 647

Тема: ZUBR PS Q-74

  1. #561
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від volodya1964 Подивитися повідомлення
    За сім з половиною років перший раз повністю розібрав двигун в своєму мотоблоці .є кілька запитань: чи знімав хто маховик Я маю на увазі чи зможу я потім його запресувати назад щоб не було биття .В корпусі картера суцільний наліт чорного кольору з масла .чи потрібно все мити солярою .причина чому Я розбирав на роспредвалі розбило підшипники. теж мені здається що несправні підшипники на колінвалі . Шумлять коли обертаю маховик.
    Я ще до такого серйозного ремонту не доходив, поки двигун в нормі.

    За маховик нескажу Вам нічого, незнаю не знімав .А от картер від нальоту яб вимив, якщо вже розберете двигун .
    Володя, добре булоб якби Ви зробили фото хотяб процесу ремонту і трошки описалиб .Цеб неабияк допомогло іньшим власникам таких мотоблоків з ремонтом .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  2. Подякували за повідомлення (2): KOV1791, volodya1964


  3. #562
    Сотник
    Реєстрація
    27.08.2011
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    198
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    якби Ви зробили фото хотяб процесу ремонту і трошки описалиб
    Теж потріскала втулка в шатуні і розбило вкладиші.Втулка зробила свою справу із пальцем поршня. Викинув обох.Натисніть на зображення для збільшення
Назва: DSC06532.jpg
Переглядів: 35
Розмір:	237,4 Кб
ID:	79439 ось так виглядає картер.Натисніть на зображення для збільшення
Назва: DSC06534.jpg
Переглядів: 34
Розмір:	195,4 Кб
ID:	79440 4 см.протягнув по стінці.
    Кентавр МБ1012ДЕ-8 . МКБ-70

  4. Подякував за повідомлення: Егора76


  5. #563
    Сотник
    Реєстрація
    27.08.2011
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    198
    Оливу заливав тільки мінеральну Venol dizel CD 15w40.Яку хто використовує.
    Кентавр МБ1012ДЕ-8 . МКБ-70

  6. #564
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від volodya1964 Подивитися повідомлення
    Оливу заливав тільки мінеральну Venol dizel CD 15w40.Яку хто використовує.
    Я в своїх мотоблоках використовую GROM-EX 10w40
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  7. Подякував за повідомлення: volodya1964


  8. #565
    Сотник
    Реєстрація
    27.08.2011
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    198
    Морози зупинили роботу.Сьогодні хотів викласти зазори на клапанах і зіткнувся із таким моментом: махове колесо на відмітці *0*виклав зазори ,один оборот колеса зазори заклинили, виклав знову, ще один оберт і зазори вже більше мм. Це питання вже десь звучало, що не так? Або якщо так має бути то який варіант правильний перший чи другий.
    Кентавр МБ1012ДЕ-8 . МКБ-70

  9. #566
    Старшина Аватар для юрій66
    Реєстрація
    22.09.2016
    Адреса
    смт. Томашгород. Рівненська область Мотоблок Зубр-10к.с.
    Повідомлень
    1 336
    Цитата Повідомлення від volodya1964 Подивитися повідомлення
    Морози зупинили роботу.Сьогодні хотів викласти зазори на клапанах і зіткнувся із таким моментом: махове колесо на відмітці *0*виклав зазори ,один оборот колеса зазори заклинили, виклав знову, ще один оберт і зазори вже більше мм. Це питання вже десь звучало, що не так? Або якщо так має бути то який варіант правильний перший чи другий.
    Зайдіть на ютуб, там тисяча відео як правильно регулювати.Поєтапно показано.Це буде кращим наглядним прикладом чим словесний.Головне, не одне відео подивитись і кинутись робити, а пару від різних авторів.Проаналізувати все і навіть взяти із собою в гараж.Бо те, що ви розказали, то лепет, а не розповідь про те що і як робили.ПС.І зазори не викладають, а регулюють.
    Зубр jR-Q79E R190 05.01.2013р. Любите друг друга и все будет хорошо!

  10. Подякував за повідомлення: volodya1964


  11. #567
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_1640.jpg
Переглядів: 84
Розмір:	81,0 Кб
ID:	80493 Натисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_1644.jpg
Переглядів: 87
Розмір:	104,5 Кб
ID:	80494
    Захотілося мені переробити трошки свого мотоблока, саме занизити двигуна ну зробити щоб було як на вейма 1050 щось подібне.
    І так на фото видно що получаєтся. Переробивши троки раму мотоблока і поставивши редуктора вертикально під 90 гр до груту чудово просто все майже сходится, ну якби те що я хотів.
    Але я щось думаю що я незможу напевне фрезувати Чи небуде мені рама мотоблока пороти по грунті ? Хто як думає?
    Рама в мотоблока вейма 1050 якщо мотоблок на фрезах то 22 см від груту , а у мене получилось 17-18. Може якщо фрезувати із задертим в гору носом мотоблока, то якось підналаштуюсь ?
    .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  12. Подякував за повідомлення: Vladyka


  13. #568
    Полковник Аватар для ОлегБ
    Реєстрація
    09.03.2015
    Адреса
    Дніпро
    Повідомлень
    2 672
    Так Вы же сместили вперёд центр тяжести. Как его теперь удерживать?

  14. #569
    Старшина
    Реєстрація
    06.12.2015
    Адреса
    калинівка вінницька обл.
    Повідомлень
    1 450
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_1640.jpg
Переглядів: 84
Розмір:	81,0 Кб
ID:	80493 Натисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_1644.jpg
Переглядів: 87
Розмір:	104,5 Кб
ID:	80494
    Захотілося мені переробити трошки свого мотоблока.
    Рама в мотоблока вейма 1050 якщо мотоблок на фрезах то 22 см від груту , а у мене получилось 17-18. Може якщо фрезувати із задертим в гору носом мотоблока, то якось підналаштуюсь ?
    .
    Даремно Ви так. Закопається в землю - не витягнете. Діаметр фрез - 35 см.

  15. #570
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від ОлегБ Подивитися повідомлення
    Так Вы же сместили вперёд центр тяжести. Как его теперь удерживать?
    Не тільки а ще двигун занизив. Думаю на колесах -грунтозачепах буде наобород лекше на руки, а з фрезами незнаю

    Цитата Повідомлення від Ingulskyi Подивитися повідомлення
    Даремно Ви так. Закопається в землю - не витягнете. Діаметр фрез - 35 см.
    Та недаремно, в тому вигляді який той мотоблок є ,мені вже просто набрид .Там дуже високий центер ваги ,плюс двигун значно важчий за редуктор разом з колесами і дуже важко на руки, постійно його повертати у вертикальне подоження щоб неперевернувся .
    За фрезу треба пробувати впринципі, но якщо я навіть її позбудусь, не біда. Я всеодно планую купити мотокультиватор бензиновий, кил на 50- 60 типу протона .Або зроблю щось саморобне, ну там побачим .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  16. Подякував за повідомлення: Юрій54


  17. #571
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    . Я всеодно планую купити мотокультиватор бензиновий, кил на 50- 60 типу протона
    хіба що б/в, нового взагалі не бачу сенсу купувати.
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    І так на фото видно що получаєтся
    Ура у нас на форумі фотографії заліза
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  18. Подякував за повідомлення: Егора76


  19. #572
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    хіба що б/в, нового взагалі не бачу сенсу купувати.
    Та може і так. Це необовязково має бути протон, мотокультиватор якимби я зміг профрезувати квітник перед хатою. Ну і так на городі ,десь по потребі. Маю впринципі насадку до мотокоси, ( знаю що ти неодобряєш ту насадку ) виручала мене деколи. Але це важко пояснювати, то треба бути- бачити як працює, де нею можна працювати, але зважаючи на теперешні ціни вона ніяк невиправдовуєтся, це вже так забавка
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    Ура у нас на форумі фотографії заліза
    Ага, з новими колесами Вань, колеса просто супер підійшли, але для звужування до мінімальної ширини, прийдется знімати додатковий шків. А додатковивий шків використовуєся тільки для коси .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  20. #573
    Полковник Аватар для ОлегБ
    Реєстрація
    09.03.2015
    Адреса
    Дніпро
    Повідомлень
    2 672
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Не тільки а ще двигун занизив. Думаю на колесах -грунтозачепах буде наобород лекше на руки, а з фрезами незнаю
    Легче на руки? Теперь придётся постоянно давить на рога, чтоб держать в горизонтальном положении.

  21. #574
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від ОлегБ Подивитися повідомлення
    Легче на руки? Теперь придётся постоянно давить на рога, чтоб держать в горизонтальном положении.
    А, Ви за це. Так прийдется, але це тільки коли мотоблок стоїть чи рухаєтся на зад, у всіх іньших випадках це немає абсолютно ніякого значення, можу навіть припустити, що з пасивним навісним таким як культиваторна стрілка чи прополювачі, вухастик -підгортач буде на руки значно лекше ,томущо непотрібно буде підтримувати постійно висмикувати з грунту навісне.І ще вага від двигуна небуде переноситись на навісне а на колеса ,що дасть краще счеплення з грунтом .А навісне в свою чергу буде утримувати мотоблока відносно у вертикальному положенні (реактивна сила ), кіліс то два і при найменьшому супротиві навісного в грунті, сила ну та якась хоче мотолблока повенути- прокрутити кругом своєї осі ,так що я думаю що я від цего тільки виграю .
    Тай повірте 7 років стажу з тяжем, вжем собі добре накачав руки що з цим мотоблоком якось вже справлюсь.
    П Олег високий центер ваги недає абсолютно ніякої переваги, а те що вага винесена на перед може бути щей плюсом, ну я прада небуду стверджувати. Попробую тоді відпишусь .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  22. #575
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Це необовязково має бути протон
    та яка різниця Протон, Бригадир, Садко, Вейма чи Хускварна. 50 кг це силуміновий редуктор, дві передачі вперед, одна назад і найнеприємніше ціна понад 10000 грн. Ціна 500-ї серії є надто високою по відношенні до функціональності. Тут або культик 30 кг, чи такий мотоблок як в мене, але в тебе вже є схожий.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  23. Подякував за повідомлення: Егора76


  24. #576
    Старшина
    Реєстрація
    06.12.2015
    Адреса
    калинівка вінницька обл.
    Повідомлень
    1 450
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    А, Ви за це. Так прийдется, але це тільки коли мотоблок стоїть чи рухаєтся на зад, у всіх іньших випадках це немає абсолютно ніякого значення, можу навіть припустити, що з пасивним навісним таким як культиваторна стрілка чи прополювачі, вухастик -підгортач буде на руки значно лекше ,томущо непотрібно буде підтримувати постійно висмикувати з грунту навісне.І ще вага від двигуна небуде переноситись на навісне а на колеса ,що дасть краще счеплення з грунтом .
    П Олег високий центер ваги недає абсолютно ніякої переваги, а те що вага винесена на перед може бути щей плюсом, ну я прада небуду стверджувати. Попробую тоді відпишусь .
    Здвинутий вперед двигун - це плюс, але щоб трошки вище двигун. В мене на 105-ці двигун теж звинутий вперед за рахунок ХЗ. МБ став краще тягнути.

  25. Подякував за повідомлення: Егора76


  26. #577
    Старшина Аватар для Русин
    Реєстрація
    17.01.2016
    Адреса
    Кропивницький - хутір Нечіпайлівка транзит
    Повідомлень
    1 135
    Цитата Повідомлення від ОлегБ Подивитися повідомлення
    Легче на руки? Теперь придётся постоянно давить на рога, чтоб держать в горизонтальном положении.
    Ви 1050кою фрезерували?
    Primo Pubert 55, Weima 1050-2, GS24DIF-VT

  27. #578
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Ingulskyi Подивитися повідомлення
    двинутий вперед двигун - це плюс, але щоб трошки вище двигун. В мене на 105-ці двигун теж звинутий вперед за рахунок ХЗ. МБ став краще тягнути.
    Щоб піднести двигун вище ,потрібно всього навсього просверлити 3 отвори і перекрутити раму з двигуном вище. Але я всежтаки спробую так як зробив. Я дуже довго виношував ту ідею щоб опустити двигуна і винести трошки в перед , напевне зо три роки
    То вжем як наважився робити, хочу таки спробувати .
    На всю ширину фрези і непоораному, то майже впевнений що буде все добре. А як буде з наприклад двама секціями фрези, незнаю і саме найгірше це по ораному, мотоблок просто тоне в грунті ,тож тут я і так немав змоги фрезувати .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  28. #579
    Полковник Аватар для ОлегБ
    Реєстрація
    09.03.2015
    Адреса
    Дніпро
    Повідомлень
    2 672
    Цитата Повідомлення від Русин Подивитися повідомлення
    Ви 1050кою фрезерували?
    Не фрезеровал, но в данном случае двигатель выдвинут гораздо дальше, чем у 1050. Посмотрим что получится в итоге.

  29. #580
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від ОлегБ Подивитися повідомлення
    Не фрезеровал, но в данном случае двигатель выдвинут гораздо дальше, чем у 1050. Посмотрим что получится в итоге.
    П Олег, я Вам так напишу. Цей мотоблок у мене досить часу . Це таке непорузуміння для мене, йому тому мотоблоку у мене звичайно ,вічно щось бракує ,я нехочу описувати як той мотоблок з мене познущався за ті роки, я нічого толком неміг ним зробити ,
    як не одне то друге. Одне що ним добре було робити це фрезувати непоораному, все решту це була не робота а якесь підстроювання під роботу.
    Якщо і після переробки мені так буде незручно ним працювати, я відповідаю що продам (за символічну ціну ) і навіть незгадаю. А куплю собі якогось культика легенького і все .
    Тепер моя черга для знущань
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

Сторінка 29 з 33 ПершаПерша ... 192728293031 ... ОстанняОстання

Схожі теми

  1. ZUBR JR-Q12E
    від jurchik у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 432
    Останнє повідомлення: 08.11.2019, 23:57
  2. Zubr HT-135 - как завести и всё такое ...
    від Алексей1 у розділі Легкие и средние китайские мотоблоки и мотокультиваторы
    Відповідей: 37
    Останнє повідомлення: 14.04.2019, 15:21
  3. ZUBR JR-Q78
    від tryuk у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 704
    Останнє повідомлення: 18.04.2018, 22:03
  4. Kentavr 1080D или Zubr JR-Q78
    від Vlados82 у розділі Выбор мотоблока
    Відповідей: 118
    Останнє повідомлення: 14.01.2014, 23:01
  5. Zubr JQ79
    від SENNEBOGEN у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 30.09.2012, 22:20

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •