Сторінка 3 з 33 ПершаПерша 1234513 ... ОстанняОстання
Показане з 41 по 60 з 647

Тема: ZUBR PS Q-74

  1. #41
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620


    Доброго дня усім. Ну друзі ,діло пішло, оськи відремонтовані ,полем картоплю .Є невеличке відео ,якість вкрай погана, на більше мій інтернет неспосібний А от як мене ганяє мб, то видно ,пару пачок цигарок з мене вискочило аж бігом
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  2. Подякували за повідомлення (5): Dolya, monoblok, Tolyanych, volodya1964, WOLF


  3. #42
    Десятник
    Реєстрація
    12.04.2013
    Повідомлень
    10
    Добрий день! А чи пробував хтось використовувати цей мотоблок для прополки картоплі зменшенням ширини фрези і чи реально це взагалі, а то я як не крутив, нічого не виходить, а коли чіпаю фрезу ззаду вона чомусь зачіпає форкоп. Може хтось щось підкаже

  4. #43
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Genascoop Подивитися повідомлення
    А чи пробував хтось використовувати цей мотоблок для прополки картоплі зменшенням ширини фрези і чи реально це взагалі,
    Доброго дня усім. Пробував ,навіть прорихлив декілька рядків .Але дуже важко на руки, постійно одна із сторін фрези зариваєтся більше чим інша ,і мб завалюєтся на бік, тому і важко мб втримати вертикально. Хоча цілком можливо якщо би спробувати з іншими фрезами. У мене по кругу три ножі ,от якби була можливість хочаб спробувати фрезу із чотирма ножами тоді тоді можна булоб щось пошаманити над фрезами А моя фреза здаєтся не пригодна для прополки між рядь але може я і помиляюсь ще мало експерементував .
    Цитата Повідомлення від Genascoop Подивитися повідомлення
    а коли чіпаю фрезу ззаду вона чомусь зачіпає форкоп. Може хтось щось підкаже
    Шановний Genascoop, Ви може якусь фоточку закинули-б ,а то незрозуміло що у Вас там чіпляє ,можливо у Вас на фрезах ножі довші, а можливо у вас фреза активна, бо і такі ідуть з нашими мб Можливо у Вас ( форкоп ) причіпне неправильно якось прикручений .Бо щось ніяк незрозумію ,як фреза може дістати форкопа ,причіпного .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  5. Подякував за повідомлення: Genascoop


  6. #44
    Десятник
    Реєстрація
    12.04.2013
    Повідомлень
    10
    Думаю, що найближчим часом закинусвого звырка, зроблю декылька фоток у зборі і тоді поміркуємо що не так

  7. #45
    Сотник
    Реєстрація
    27.08.2011
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    198
    Цитата Повідомлення від Genascoop Подивитися повідомлення
    Добрий день! А чи пробував хтось використовувати цей мотоблок для прополки картоплі зменшенням ширини фрези і чи реально це
    100 кг нереально втримати в міжряддю тут потрібен культиватор.
    Кентавр МБ1012ДЕ-8 . МКБ-70

  8. #46
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Доброго дня усім. І так друзі,возика до свого мньшого мб майже доробив, залишилось бляху причіпити на борти. Але я і так їздив по кропиву, траву і до худоби. Скажу так мені все подобаєтся ,думав що без розблокіраторів буде проблема з поворотами .Але все нормально лешень треба звикнути. Але є одна проблемка з освітленням, точніше немає ніякого освітлення .Якби генератора і нема де всунути, тай крутити його чимось треба, а це якісь шківи кріплення треба доробляти ,а на це просто вже немає часу. Можииво хтось порадить якесь акумуляторне освілення ,щось таке зняв акум. підзарядив коли потрібно , і поїхав .Чи це не дуже добра ідея . Світити приблизно, без перервно ,потрібно хвилин 40 .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  9. #47
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    12.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    хтось порадить якесь акумуляторне освілення ,щось таке зняв акум. підзарядив коли потрібно , і поїхав .Чи це не дуже добра ідея . Світити приблизно, без перервно ,потрібно хвилин 40 .
    Чому не добра.Вона якраз відповідає сьогоденню. Нещодано сусід купив електровелосипед,так ось там стоїть діодна фара.Освітлення від неї відмінне.Так ось на це і можу дати нахил поради.Адже маються і діодні лампочки на 12В.
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  10. Подякували за повідомлення (2): Vladyka, Егора76


  11. #48
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Пошукайте там де різні запчастини до велосипедів продаються. Тепер уже динаму крутити ніхто не хоче а купують діодні фари та ще з акумуляторами для щоденої підзарядки. А ще бонусом може бути сигнал і різні режими мигання світла. У одному комп'ютерному магазині бачив ліхтарик з двома підзарядками: від розетки і від прикурювача, укомплектований акумулятором. Діод один великий світить через лінзу якою регулюється пучок світла: можна променем 200м, або розсіяти навкруги 5м, два режими світінння: яскравий і тускніший і режим блиманння. Коштує 125 грн.

    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: KLARUS- XT2C-580.jpg
Переглядів: 10
Розмір:	79,7 Кб
ID:	20529

    Приблизно такий.
    Останній раз редагувалося Vladyka; 27.05.2013 в 15:48.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  12. Подякували за повідомлення (2): Егора76, Юрій54


  13. #49
    Атаман
    Реєстрація
    14.01.2012
    Повідомлень
    4 014
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    якесь акумуляторне освілення
    Игорь, купите мото АКБ кислотный или гелевый (смотрите тему о мопедах) + диодный светильник и будет Вам светить не только 40 мин. И заряжать далеко не каждый день будете в зависимости от потребителей, конечно( сигнал, кондиционер,дачтик дождя,камера заднего вида,навигатор и пр.).

  14. Подякував за повідомлення: Егора76


  15. #50
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Дякую друз,і щрсь пошукаю.Бо без світла ніяк .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  16. #51
    Заблокирован
    Реєстрація
    22.08.2010
    Адреса
    с.Осыково,Бердичевский р-н
    Повідомлень
    4 208
    Вдогонку с сказанному предлагаю и динамо-фонарик,как бы всегда готов к бою и заодно мобилку подзарядить можно,сдохла если.Для звонка другу с би-ксеноном.

  17. #52
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: Фото0467.jpg
Переглядів: 132
Розмір:	197,7 Кб
ID:	20610
    Доброго вечора усім. Купив собі таке світло до мотоблока, залишилось десь акум примастирити .Всім дякую за поради .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  18. Подякували за повідомлення (5): Tyrist, Vladyka, volodya1964, WOLF, Юрій54


  19. #53
    Старшина Аватар для Tyrist
    Реєстрація
    21.01.2011
    Адреса
    Кіровоград
    Повідомлень
    1 187
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: Фото0467.jpg
Переглядів: 132
Розмір:	197,7 Кб
ID:	20610
    Доброго вечора усім. Купив собі таке світло до мотоблока, залишилось десь акум примастирити .Всім дякую за поради .
    І скільки коштує така цяця?
    Zu-15

  20. #54
    Заблокирован
    Реєстрація
    22.08.2010
    Адреса
    с.Осыково,Бердичевский р-н
    Повідомлень
    4 208
    Цитата Повідомлення від Tyrist Подивитися повідомлення
    І скільки коштує така цяця?
    Коногонка из литиевых шахт Нанкина.У нас стоит 12 ойро,плохо если зарядного нету,конструкцией не предусмотрели.А так - зерр гут!

  21. #55
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Tyrist Подивитися повідомлення
    І скільки коштує така цяця?
    60 гривень .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  22. Подякував за повідомлення: Tyrist


  23. #56
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від monoblok Подивитися повідомлення
    плохо если зарядного нету
    Чому нема, є зарядне .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  24. #57
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: Фото0481.jpg
Переглядів: 146
Розмір:	257,2 Кб
ID:	20640
    Доброго дня всім. Пролка між рядь бурячка, пройшла на ура .Звісно що на фрезах напевно булоб краще, але я от думаю вроді і так не погано. А для рихлення міжрядь думаю щось доробити інше .
    І ще доповню ,Колись ще за колгоспів ,у нас по буряку їздили такі гусеничні трактори, з вузькими гусеницями ,я щось затрудняюсь як вони називались, але їх у нас називали Молдаванами. Так от у них були гарні міжрядні культиватори для буряка, там якби стояли два ножі і основне що у них був для рихлення, такий набір якби зірочок .От якби хоча глянути .Напевно Юрій Рибачок, про них знає краще ,основне цікавлять ці зірочки, що вони собою придставляють. Скільки я не питаю за цей культиватор, ніхто нічого конкретно незнає ,чи просто нехочуть пояснити .Тож п. Юрію, буду вдячний за розяснення .
    Останній раз редагувалося Егора76; 30.05.2013 в 11:58.
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  25. Подякував за повідомлення: Tolyanych


  26. #58
    Атаман
    Реєстрація
    14.01.2012
    Повідомлень
    4 014
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Чому нема, є зарядне .
    Може і немає у Вас зарядного Ігоре. Справа в тому що в "коногонках" напруга батарей була 3,6\/, це в доливних лужних акумуляторах.

    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: Svetilniki_shahtnye.jpg
Переглядів: 12
Розмір:	6,9 Кб
ID:	20642

    Треба сказати що для дому така річ була б чудовою. Ближній-дальній, світить дуже далеко годин по 10, а то і більше та і вистачить років на 10. Таких як на фото я уже не носив.

  27. #59
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Riba4ok1 Подивитися повідомлення
    Може і немає у Вас зарядного Ігоре.
    Я щось друзі, Вас незрозумів. Так що тоді за коробочка яка вмикаєтся в розетку, і від неї іде кабель із штекером до акумулятора. Корбочка світится без нагрузки зеленим, а при підєднанні до акумулятора червоним .Ну чи може на оборот .щоб не помилитись .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  28. #60
    Заблокирован
    Реєстрація
    22.08.2010
    Адреса
    с.Осыково,Бердичевский р-н
    Повідомлень
    4 208
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Я щось друзі, Вас незрозумів. Так що тоді за коробочка яка вмикаєтся в розетку, і від неї іде кабель із штекером до акумулятора. Корбочка світится без нагрузки зеленим, а при підєднанні до акумулятора червоним .Ну чи може на оборот .щоб не помилитись .
    Тады лады,есть зарядка,зерр гут.А у тех,шо у нас продают - нету,некомплексуют видать.

Сторінка 3 з 33 ПершаПерша 1234513 ... ОстанняОстання

Схожі теми

  1. ZUBR JR-Q12E
    від jurchik у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 432
    Останнє повідомлення: 09.11.2019, 00:57
  2. Zubr HT-135 - как завести и всё такое ...
    від Алексей1 у розділі Легкие и средние китайские мотоблоки и мотокультиваторы
    Відповідей: 37
    Останнє повідомлення: 14.04.2019, 16:21
  3. ZUBR JR-Q78
    від tryuk у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 704
    Останнє повідомлення: 18.04.2018, 23:03
  4. Kentavr 1080D или Zubr JR-Q78
    від Vlados82 у розділі Выбор мотоблока
    Відповідей: 118
    Останнє повідомлення: 15.01.2014, 00:01
  5. Zubr JQ79
    від SENNEBOGEN у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 30.09.2012, 23:20

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •