Сторінка 18 з 33 ПершаПерша ... 8161718192028 ... ОстанняОстання
Показане з 341 по 360 з 647

Тема: ZUBR PS Q-74

  1. #341
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Ну піду я зараз щераз попробую без ременів, а може то підшипник корінний ?
    Вітаю усіх !
    Справа така із нагріттям шківа. Шків грівся не від вала, це я щось явно тормознув грієтся від ременя, Якщо включити нейтраль і нятягнути ремінь роликом натяжним, то не грієтся ,може навіть пів години крутити. А от якщо почати фрезувати чи просто із причепом їхати, то нагріваєтся і так добре нагріваєтся .
    Висновок зробив, що потрібно ставити два ремня, або збільшувати привідний шків. Така катавася .

    Цитата Повідомлення від keman Подивитися повідомлення
    - може то вже вал нагрівся від шківа?? на більшості мотоблоків привід такий же-шків прямо на к/валу. у мого батька також, я ніколи не помічав щоб шків перегрівався.
    Шановний Кеман, вибачаюсь, не розібрався почав гнати якусь несенітницю
    Попробую ще може купити зубчастий ремінь .
    Ну і питання до знаючих, чи то такі самі ремені що в жигулю крутять розпредвал, чи то якісь є спеціатільні .Просто в тата бачив в гаражі висять такі ,я правда не знаю чи розмір підійде І не хочется попортити, якщо то не такі .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  2. Подякував за повідомлення: Юрій54


  3. #342
    Старшина
    Реєстрація
    07.07.2012
    Адреса
    Київ та Київська обл.
    Повідомлень
    1 352
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Ну і питання до знаючих, чи то такі самі ремені що в жигулю крутять розпредвал
    Доброго дня. Ні клиновий ремінь який Вам потрібний ось такийНатисніть на зображення для збільшення
Назва: carlislegoldribboncog-belt-cutaway.jpg
Переглядів: 4
Розмір:	74,1 Кб
ID:	49517 а на жигулю ремінь плоский та широкий ось такий Натисніть на зображення для збільшення
Назва: 556012-zamena-remna-grm-vaz2109-1.jpg
Переглядів: 5
Розмір:	86,1 Кб
ID:	49518. Якщо гріється шків то більше за все що ремінь під нагрузкою пробуксовує я памятаю колись комбайнер (в якого я був помічником) натерав ременя каніфолью щоб не пробуксовував.
    ZIRKA LX 2062D

  4. Подякували за повідомлення (3): Mихаил, Егора76, Юрій54


  5. #343
    Десятник
    Реєстрація
    21.08.2015
    Повідомлень
    32
    Вітаю всих. Хочу придбати мотоблок невеличкий, по вазі кілограм 100(+_) шоб картоплю рити плужком а можливо і трясучкою. Земля чорнозем, буває рік копається легко, буває на лопату треба добре наступити і не раз. З досвіду скажіть чи вистачить такого блочка або як альтернативу розглядаю FORTE HSD1G-105G, Кентавр МБ 2070Б-М2, Zirka BD70G01 ?

  6. #344
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    З досвіду скажіть чи вистачить такого блочка або як альтернативу розглядаю FORTE HSD1G-105G, Кентавр МБ 2070Б-М2, Zirka BD70G01 ?
    Якби я стояв зараз перед вибором основного мотоблока, то із тих марок що Ви питаєте ,вибравби :


    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    FORTE HSD1G-105G, Кентавр МБ 2070Б-М2,
    Це посуті одинакові середнячки 105-ки з бенз двигунами. За вибір марок не можу нічого сказати .

    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    Zirka BD70G01 ?
    Ну а цей по суті мотокультиватор, з ремінним счепленням .Цим дуже на трясучку яб не розраховував, хоча можа до всього пристосуватись .
    Ви питаєте тільки за риття картоплі ? Напевне Ви ще захочете підготовляти города для посадки а міжрядка прополка а обготання ?
    А яку площу взагалі збираєтесь обробляти? цеж від цього і залежить напевне Ваш вибір ?
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  7. #345
    Десятник
    Реєстрація
    21.08.2015
    Повідомлень
    32
    Площа 8 соток, рядки садяться досить щільно, навряд чи вийде обробляти блоком, ручним плужком обгортається. Основне завдання це вирити і напевне садити картоплю ну і фрезою пройти в кутках, де біля забора тракторець не захоплює(сумніваюсь що достатня буде глибина обробки фрезою всього города, напевне твердувато буде), з садінням я думаю впорається і культиватор кілограм на 50, а от з риттям-сумніви.

  8. #346
    Десятник
    Реєстрація
    21.08.2015
    Повідомлень
    32
    А цей дизельок гірший за форте і кентавр?

  9. #347
    Старшина
    Реєстрація
    15.11.2010
    Повідомлень
    1 426
    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    Основне завдання це вирити і напевне садити картоплю ну і фрезою пройти в кутках,
    8 соток це досить мало затрат робочого часу. Крім ваги МБ зверніть увагу на швидкість, чим повільніша 1швидкість МБ тим краще буде вам обробляти город.
    А ще почитайте пости Рибачка. Він хоч і любить інколи повчати інших форумчан, але всі потрібні вам роботи, навіть більше, виконує без проблем. Тобто без міцного слівця, без "довбаних китайців", робить всю роботу спокійно, з задоволенням, і сорочка на спині від поту не мокра. А це не з кожним мотоблоком вдається зробити.

  10. #348
    Атаман Аватар для анрі13
    Реєстрація
    06.01.2013
    Адреса
    Рівне Край,де народилася УПА
    Повідомлень
    19 105
    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    Площа 8 соток, рядки садяться досить щільно, навряд чи вийде обробляти блоком,
    Багато форумчан через це вже пройшли і Ви колись зрозумієте,що щільно-не значить більший урожай,скоріше-навпаки.І я це проходив,поки теща командувала на городі і поки мені терпець не урвався.Тепер саджу міжрядку 60 і всі знаряддя під це заточені.
    Краб МБ з Планета-3-самопал Мб Планета+ кпп Заз

    Хороший москаль-мертвий москаль!

  11. Подякував за повідомлення: Леонидbol6oy


  12. #349
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    А цей дизельок гірший за форте і кентавр?
    Це зовсім різні мотоблоки. Я не можу щось говорити за кентавра, так як я ніколи ним не працював,а за цей дизельк можу сказати що із Вашими 8 сотих ,справится без проблем .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  13. #350
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    Багато форумчан через це вже пройшли і Ви колись зрозумієте,що щільно-не значить більший урожай,скоріше-навпаки.І я це проходив,поки теща командувала на городі і поки мені терпець не урвався.Тепер саджу міжрядку 60 і всі знаряддя під це заточені.
    В людини п. Анрію, мало землі ,а засадити хочется всього і побільше, от і получаєтся що щільно. А але це ще не означає що там усе одне на другому росте, це економія
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  14. Подякував за повідомлення: анрі13


  15. #351
    Десятник
    Реєстрація
    21.08.2015
    Повідомлень
    32
    Тоді ще питання по Zubr PS-Q74(він абсолютно такий як ZIRKA SH-41?).
    1. Ремінь звичайний чи обовязково зубчатий і 1300 чи 1280?
    2. Оптимальний діаметр коліс-грунтозачепів (шоб не перевантажувати редуктор і двигун)?
    3. фрези до нього хтось продає?

  16. #352
    Десятник
    Реєстрація
    21.08.2015
    Повідомлень
    32
    4.Які типи мастил для двигуна і редуктора ZIRKA SH-41?

  17. #353
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    Тоді ще питання по Zubr PS-Q74(він абсолютно такий як ZIRKA SH-41?).
    Так це абсолютно одинакові мотоблоки, ще доБавтете до цих, КЕНТАВР 30-40 Д ,може і ще є які не знаю А от Zubr PS-Q70 -це із бензиновим двигуном, редуктор-КПП . , той-же .
    Ремінь можна і звичайний- зубчастий не обовязково ,але зубчастий кращий для ремінного счеплення.




    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    Оптимальний діаметр коліс-грунтозачепів (шоб не перевантажувати редуктор і двигун)?
    Оптимальний діаметер грунтозачепів я вважаю, не більше 400 в діаметрі ,не меньше 300 мм .

    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    фрези до нього хтось продає?
    Діаметер колісного вала- шестигранника 22 мм на це особливо зверніть увагу рідко зустічаются, хоча не дифіціт

    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    Які типи мастил для двигуна і редуктора ZIRKA SH-41?
    Рекомендовані 10W-40 Двигун, 75W-90 редуктор
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  18. Подякував за повідомлення: анрі13


  19. #354
    Десятник
    Реєстрація
    21.08.2015
    Повідомлень
    32
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    не більше 400 в діаметрі ,не меньше 300 мм .
    Маєця на увазі діаметр без зубів?

    Скільки масла в двигун потрібно? В 2 магазинах продавці кажуть шо люди в двигуни лють камазовське масло, ніби воно добре, є якісь думки по ньому?

    Знайшов наклейку на редукторі-85W-90, думаю теж піде.

    Якщо не важко, зробіть детальні фото вузла регулювання газу на двигуні.
    Останній раз редагувалося esperranza; 27.08.2015 в 16:44.

  20. #355
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    Маєця на увазі діаметр без зубів?
    Так, зацепи не враховуєм .
    Останній раз редагувалося Егора76; 27.08.2015 в 17:38.
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  21. #356
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    Скільки масла в двигун потрібно?
    Літрової пляшки Вам хватить. Я уже просто не згадаю скільки там точно влазить по верхню мітку щупа ,щось біля 900 грам


    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    В 2 магазинах продавці кажуть шо люди в двигуни лють камазовське масло, ніби воно добре, є якісь думки по ньому?
    Ніякої думки не користувавсь таким
    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    Знайшов наклейку на редукторі-85W-90, думаю теж піде.
    Думаю що піде. У мене взагалі залитий нігрол на половину розведенний із якимось редукторним не відомого походження ,ууже більше року .
    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    Якщо не важко, зробіть детальні фото вузла регулювання газу на двигуні.
    Вибачайте не можу зробити фото ,не має чим Тай чесно сказати що там фотографувати ? там не має чогось такого не зрозумілого .Продіваєте в отвір тросік ,фіксуєте болтом. Підрегулюєте так щоб при скиданні обертів двигун глох .
    У мене цей двигун стояв на мініку .А на цему МБ я встановив бензиновий двигунб поки ще іде деяка доробка переобка .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  22. #357
    Старшина
    Реєстрація
    07.07.2012
    Адреса
    Київ та Київська обл.
    Повідомлень
    1 352
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Оптимальний діаметер грунтозачепів я вважаю, не більше 400 в діаметрі ,не меньше 300 мм .
    Доброго вечора. Я з Вами Пане Eropa76 не згоден тому що для підгортання треба максимально великі зацепи по моїх мірках це не менше 600мм. щоб редуктор не ломав кущів. Тепер розкажу свою історію перші грунто зацепи зробив з дисків ЗАЗ 968М попробував і переробив їх на 450мм в діаметрі і це ще мало бо залежить для чого вони потрібні.
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Так, зацепи не враховуєм .
    Якщо МБ без крил то можа не враховувати а якщо з крилами плануєтете то обовязково потрібно врахувати .
    Цитата Повідомлення від esperranza Подивитися повідомлення
    В 2 магазинах продавці кажуть шо люди в двигуни лють камазовське масло, ніби воно добре, є якісь думки по ньому?
    Люди хай собі лють що хотять а мій МБ мені дорогий то я краще куплю якісніше мастило щоб він мені довше прослужив.
    ZIRKA LX 2062D

  23. #358
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від ALTRAD Подивитися повідомлення
    Доброго вечора. Я з Вами Пане Eropa76 не згоден
    мотоблок влязится в міжряддя і нічого не ламаєтся, при тому не потрібно бігати за мотоблоком і не має великої нагрузки на редуктор. Але то справа така, можна робити і великі ,потім думати за ходозменьшувачі, потім за розблокіратори бо розвернутись буде важко .
    Я не можу прсто гарантувати що на велих грунтозачепах нічого не станется із редуктором. Потрібно робити усе поступово,попрацювати мотоблоком щоб мати якусь уяву на що той мотоблок здатен. За рік мотоблокер і сам уже вирішить які грунтозачепи, колесса, навісне йому потрібні .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  24. #359
    Десятник Аватар для Юра75
    Реєстрація
    19.12.2015
    Адреса
    м\Кременчук
    Повідомлень
    13
    Доброго вечора шановні. В мене мотоблок Зірка 41а з 2008року.в двигун по паспорту 1 л мастила 10w40. В редуктор лив моторне та переробку(хадо) приблизно 1.5 л.За цей час змінив сальники на ведучому валі(осі) та сам вал(зламалась ліва половина відпала з фрезою).Обробляю 0.5 га собі та 0.3га братові фрезою навесні. при заміні осі розібрав редуктор. Всі підшипники закриті .Шестерні в ідеальному стані.

  25. #360
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Юра75 Подивитися повідомлення
    Доброго вечора шановні. В мене мотоблок Зірка 41а з 2008року.
    Вітаю Вас !
    В нашім полку прибуло Якщо звичайно не пропадети, як попередні дописувачі таких МБ.
    Що у Вас є із навісного, є може які напрацювання саморобки ділітся будьласка .
    З 2008 року це круто двигун як себе зарекомедував за цей період, бо особисто мені він навіть дуже подобаєтся, особливо розхід пального при теперішніх цінах .
    Ну все біжу одних гостей спровадив, уже свіжі прийшли- ОХ
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  26. Подякував за повідомлення: Юра75


Сторінка 18 з 33 ПершаПерша ... 8161718192028 ... ОстанняОстання

Схожі теми

  1. ZUBR JR-Q12E
    від jurchik у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 432
    Останнє повідомлення: 08.11.2019, 23:57
  2. Zubr HT-135 - как завести и всё такое ...
    від Алексей1 у розділі Легкие и средние китайские мотоблоки и мотокультиваторы
    Відповідей: 37
    Останнє повідомлення: 14.04.2019, 15:21
  3. ZUBR JR-Q78
    від tryuk у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 704
    Останнє повідомлення: 18.04.2018, 22:03
  4. Kentavr 1080D или Zubr JR-Q78
    від Vlados82 у розділі Выбор мотоблока
    Відповідей: 118
    Останнє повідомлення: 14.01.2014, 23:01
  5. Zubr JQ79
    від SENNEBOGEN у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 30.09.2012, 22:20

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •