Сторінка 24 з 33 ПершаПерша ... 142223242526 ... ОстанняОстання
Показане з 461 по 480 з 647

Тема: ZUBR PS Q-74

  1. #461
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Yura2704 Подивитися повідомлення
    Може я не в темі, але ці цифри стосовно якого двигуна?
    Проста арифметика:
    - діаметр циліндра - 70мм
    - хід поршня - 70 мм
    - об'єм камери - 270 куб. см

    Описание Дизельный двигатель R 170 F
    Дизельный двигатель с воздушным охлаждением R 170 F, мощностью 4,0 л.с. устанавливается на мотоблоки Zirka SH 41, Кентавр 3040 Д, Аврора 41 и другие аналогичные модели.
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: dizelnyi-dvigatel-s-vozdushnym-okhlazhdeniem-r-170-f.jpg
Переглядів: 3
Розмір:	95,1 Кб
ID:	63758
    Стосовно такого
    А що там не так ?
    Взагалі з цими двигунами точніше з назвами путанина. Мені інстукцію взагалі дали на бензиновий мотоблок .
    Я ще раніше простим пошуком по неті нарив, от і маю .Я можу дати посилання на сайт, але його всеодно видалять і мій пост буде якийсь не зрозумілий ,тому я зкопіював основні параметри і виложив .
    А вірити чи ні ,то я не знаю, тоді потрібно якось пробами пробувати виставити відштовхуючись від тих параметрів що я виложив .
    Буде ранній вприск, добавити прокладочку (воно себе покаже буде відбивати в рукоять )пізній значить зняти прокладочку
    ну якось напевне такими експерементом
    Я по іньшому не знаю як, в усякому разі біля компа вприск не виставится
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  2. #462
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    А що там не так ?
    Нe можe бути хід поршня 70 мм, коли обєм 196 кубиків. Або обєм більший 270, або хід мeнший щоб 196 було.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  3. #463
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    Нe можe бути хід поршня 70 мм, коли обєм 196 кубиків. Або обєм більший 270, або хід мeнший щоб 196 було.
    Вань я не знаю що там не правда в тій інструкції
    http://www.shopteh.com.ua/motoblok_kentavr_3040_d.html
    http://motodnepr.com.ua/dizelnyy-dvi...70-f-p855.html
    http://homeandgarden.com.ua/catalog/...igatel-r-170-f
    всюди вони так пишуть, може просто копыюють один в другого -хто його зна, треба напевне самому перемірювати щоб знати правду .
    зверни увагу що пишуть і 196 і 198 і буть що можуть написати
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  4. #464
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Вань я не знаю що там не правда в тій інструкції
    http://www.shopteh.com.ua/motoblok_kentavr_3040_d.html
    http://motodnepr.com.ua/dizelnyy-dvi...70-f-p855.html
    http://homeandgarden.com.ua/catalog/...igatel-r-170-f
    всюди вони так пишуть, може просто копыюють один в другого -хто його зна, треба напевне самому перемірювати щоб знати правду .
    зверни увагу що пишуть і 196 і 198 і буть що можуть написати
    Та скопіювали вони обєм 198 кубиків із 170-і бeнзинки і ліплять всюди дe 170 проскакує (і то цe обєм 168-і бeнзинки його просто автоматом приліпили 170-му ті ж підрахуі)цe ж гуманітарій. А щоб зняти цю потужність із такого дрeвнього дизeльного двигуна з настільки низькими обeртами трeба обєм в 270 кубиків, який отримується нe складними матeматичними діями, алe цe ж порахувати трeба, а дe ці писаки можуть.
    Останній раз редагувалося Vladyka; 11.09.2016 в 12:03.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  5. Подякував за повідомлення: Егора76


  6. #465
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Информации много но все же ... 18° думаете проканает ?

  7. #466
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    Та скопіювали вони обєм 198 кубиків із 170-і бeнзинки і ліплять всюди дe 170 проскакує (і то цe обєм 168-і бeнзинки його просто автоматом приліпили 170-му ті ж підрахуі)цe ж гуманітарій. А щоб зняти цю потужність із такого дрeвнього дизeльного двигуна з настільки низькими обeртами трeба обєм в 270 кубиків, який отримується нe складними матeматичними діями, алe цe ж порахувати трeба, а дe ці писаки можуть.
    Чесно кажучи якось то все дивно. Ті мотоблоки що без ніяких супроводжуючих пеперів сюди їдуть, ну хочаб одна прадива інстукція повиннаб бути на партію мотоблоків чи двиглів, тут уже майстри які розбираются в техніці зрозумілиб що до чого .
    нормальному моториту потрібні цифри а не як поміняти мастило. Я так думаю
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  8. Подякував за повідомлення: Dolya


  9. #467
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Хочу поделится результатом. Поставил зажигания примерно на 18° и работает лучше но всеже думаю не то

  10. #468
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Хочу еще кое что спросить. Вы все заливаете полусинтетику или миниралку ? Я заливал полусинтетику всегда а сейчас купил минералку нанопротек для него....

  11. #469
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Ті мотоблоки що без ніяких супроводжуючих пеперів сюди їдуть, ну хочаб одна прадива інстукція повиннаб бути на партію мотоблоків чи двиглів, тут уже майстри які розбираются в техніці зрозумілиб що до чого
    Навeду аналогічний приклад: заготовач проіхав по сeлах і скупив чим дeшeвшe картоплу, абсолютно нe паручись про якість, потім виіхав на базар і почав іі гарно рeкламувати, як вирощeнну на городі, в нього є якісь докумeнти які підтвeрджують якість є?чи можe щe книжку з рeцeптами додає?:)
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  12. Подякував за повідомлення: gena10111977


  13. #470
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    Навeду аналогічний приклад: заготовач проіхав по сeлах і скупив чим дeшeвшe картоплу, абсолютно нe паручись про якість, потім виіхав на базар і почав іі гарно рeкламувати, як вирощeнну на городі, в нього є якісь докумeнти які підтвeрджують якість є?чи можe щe книжку з рeцeптами додає?:)
    То не заготовач а брехун-спекулянт, який на чужих мозолях заробляє ...,
    Знаєш ,коли людина чогось не знає чи точніше зна частину інформації ,то другу частину прифантазує
    То так і зі мною Я не знаю яким чином потрапляють до нас на ринок ті мотоблоки,
    Уявляв собі що наприклад є якийсь замовник, який купляє на заводі двигуни. І їде якийсь від нас представник напевне і робить замовлення, мені здаєтся що найперше він той представник повинен відвідати кантору, ну те кунструкторське бюро чи як воно там називаєтся щоб йому якийсь конструктор розтлумачив, для чого і де використовуюются такий тип двигунів, усе повинен від підтвердити документально- гарантія і тд але то напевне мої фантазії
    ,
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  14. #471
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Снова я

  15. #472
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Можете кто-то признатся какое масло вы заливаете ? Миниралку или полусинтетику ?

  16. #473
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Уявляв собі що наприклад є якийсь замовник, який купляє на заводі двигуни. І їде якийсь від нас представник напевне і робить замовлення, мені здаєтся що найперше він той представник повинен відвідати кантору, ну те кунструкторське бюро чи як воно там називаєтся щоб йому якийсь конструктор розтлумачив, для чого і де використовуюются такий тип двигунів, усе повинен від підтвердити документально- гарантія і тд але то напевне мої фантазії
    ,
    Є трохи фантазі ось вирізка з ВІкіпeдіі про клони двигунів Хонда
    Благодаря тому, что двигатели Honda GX имеют достаточно технологичную конструкцию и высокий запас прочности с начала 1990-х годов массово нелегально клонируются китайскими заводами. По состоянию на 2013 год клоны двигателей Honda GX выпускает более 500 заводов в Китае, а объемы производства в десятки раз превышают выпуск оригинальных двигателей. Качество этих изделий к началу 2010-х годов значительно возросло, а цена существенно ниже чем у оригинала. Благодаря этому они завоевали большую популярность у производителей недорогой моторизированной техники. Однако, по причине нелегального копирования доступ клонов двигателей на рынок США и ряда европейских стран закрыт.

    Ряд китайских компаний внесли изменений в конструкции оригинальных двигателей Honda GX, в частности освоили выпуск двигателей других рабочих объемов (в частности 65, 94 и 419 ), добавили в конструкцию двигателей электрические генераторы для питания бортовой сети машин. Двигатели ряда производителей имеют чугунню гильзу цилиндра (оригинальные двигатели имеют износостойкое покрытие зеркала цилиндра).
    Півтисячі заводів в китаю клeпає ці двигуни, там чорт голову зламає.
    Останній раз редагувалося Vladyka; 14.09.2016 в 23:44.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  17. Подякували за повідомлення (2): Dolya, Егора76


  18. #474
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Можете кто-то признатся какое масло вы заливаете ? Миниралку или полусинтетику ?
    заливаю півсентетику. Мінералка теж не скисне в тему двигуні, лийте і не партесь -тіки якесь більш менш мастило ,а не те що в півторилітрових пляшках продають на ринках під виглядом мастила (якусь перегонку )
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  19. #475
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Спасибо
    ...
    Я вывез на поле сегодня свой моторчик и никак не могу разобраться что с ним не так ((( поменял форсунку и отрегулировал клапана и все равно дымит не много и не так работает.... открутив патрубок от форсунки и крутанув мотор заметял что солярка стреляет хоть и на 20 см но всего одна капелька !!!!! И не важно открыт газ или закрыт !!!!! Может быть что это топливная ??????

  20. #476
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    ...
    Я вывез на поле сегодня свой моторчик и никак не могу разобраться что с ним не так ((( поменял форсунку и отрегулировал клапана и все равно дымит не много и не так работает.... открутив патрубок от форсунки и крутанув мотор заметял что солярка стреляет хоть и на 20 см но всего одна капелька !!!!! И не важно открыт газ или закрыт !!!!! Может быть что это топливная ??????
    Можливо выднесыть форсунку на якесь СТО, нехайби Вам ту форсунку перевірили на стенді. І розпил і каплеутворення (там вроді на час ) і тиск відрегулювалиб який потрібно.
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  21. #477
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    форсунка новая и уже отрегулирована

  22. #478
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Забрал сегодня топливный насос с реставрации и хочу уточнить нет ли у кого-то из вас видео как вы меняли или выставляли правильно зажигание на таком ж мотоблоке что и у меня ?

  23. #479
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Снова я, всем привет. Ктоьо может обяснить почему мотоблок не хочеться работать при полном газе ? Тупо не риагирует и начинает глохнуть по не многу

  24. #480
    Десятник
    Реєстрація
    12.04.2013
    Повідомлень
    10
    У кого возникала подобная ситуация посоветуйте что делать:
    Завел двигатель а он сразу набрал колосальные обороты еле заглушил. Что делать?

Сторінка 24 з 33 ПершаПерша ... 142223242526 ... ОстанняОстання

Схожі теми

  1. ZUBR JR-Q12E
    від jurchik у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 432
    Останнє повідомлення: 08.11.2019, 23:57
  2. Zubr HT-135 - как завести и всё такое ...
    від Алексей1 у розділі Легкие и средние китайские мотоблоки и мотокультиваторы
    Відповідей: 37
    Останнє повідомлення: 14.04.2019, 15:21
  3. ZUBR JR-Q78
    від tryuk у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 704
    Останнє повідомлення: 18.04.2018, 22:03
  4. Kentavr 1080D или Zubr JR-Q78
    від Vlados82 у розділі Выбор мотоблока
    Відповідей: 118
    Останнє повідомлення: 14.01.2014, 23:01
  5. Zubr JQ79
    від SENNEBOGEN у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 30.09.2012, 22:20

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •