Сторінка 17 з 33 ПершаПерша ... 7151617181927 ... ОстанняОстання
Показане з 321 по 340 з 647

Тема: ZUBR PS Q-74

  1. #321
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    продовжую
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: P7170117.jpg
Переглядів: 62
Розмір:	132,6 Кб
ID:	48504залишився редектор у мене. Думав продати ,Але трошки пороздумувавши ,поприкидав які тепер ціни на мотоблоки і запчастини і скільки мені за него дадуть грошенят, передумав .
    Є у мене такий двигунНатисніть на зображення для збільшення
Назва: P7170112.jpg
Переглядів: 53
Розмір:	116,5 Кб
ID:	48511 бензинка ,знятий з генератора. Обрізаєм кожух ставим не редуктор і отримуєм мотокультиватор, облегшений ,тихіший без вібрації ,більш прожерливіший .
    Проблема в чому, Вал ыз того двигуна виходить конусний, тай проблемою того не назвеш виточив дірку в шківу конусну. Усе токар мені виточив, але він мені відмовився видовбати пас під шпонку і на валові теж не має канавки .
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: P7170124.jpg
Переглядів: 43
Розмір:	100,3 Кб
ID:	48512Як зробити в ручну я знаю, робив уже .Але чи потрібно ? Токар сказав що там не потрібно ніякої шпонки, усе затягуєтся і буде тримати .
    Хто що скаже, помудохатись і випилити канавки , чи ставити того шківа так ?
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  2. #322
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: P8060048.jpg
Переглядів: 56
Розмір:	111,4 Кб
ID:	49061Натисніть на зображення для збільшення
Назва: P8060049.jpg
Переглядів: 46
Розмір:	117,1 Кб
ID:	49062Натисніть на зображення для збільшення
Назва: P8060050.jpg
Переглядів: 45
Розмір:	107,5 Кб
ID:	49063Натисніть на зображення для збільшення
Назва: P8060051.jpg
Переглядів: 46
Розмір:	103,4 Кб
ID:	49064

    Встпновив я на свою енергІю ,бензиновий двигун 168-f 5, 5. Перші враження.

    Капець, як за тим культиком встигати ?
    Пробував фрезувати ,ну можна миритись, хоча я так не зрозумів куди ділось більше літри бензину, за то фреза крутиться швидше, що напевне можна буде по часі швидше профрезувати участочок, но ваги якби і маловато .
    За вібрацію, дійсно на проти дизелька то не має. Попрацюю трошки быльше , то щось ще може напишу .
    хоча я тута і так сам із собою спілкуюсь ну завжди приємно попілкуватись із розумною людиною
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  3. Подякували за повідомлення (2): Tolyanych, анрі13


  4. #323
    Атаман Аватар для анрі13
    Реєстрація
    06.01.2013
    Адреса
    Рівне Край,де народилася УПА
    Повідомлень
    19 105
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Капець, як за тим культиком встигати ?
    А що то така велика проблема поставити більший шків на трансмісію?Прибавите у потужності,та можна буде добавити грузів при потребі.
    Краб МБ з Планета-3-самопал Мб Планета+ кпп Заз

    Хороший москаль-мертвий москаль!

  5. #324
    Старшина
    Реєстрація
    15.11.2010
    Повідомлень
    1 426
    На таких мотоблоках бензинові двигуни стоять з редутором (типу BULAT BT170F-L), 1800об/хв колінвалу.

  6. #325
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    А що то така велика проблема поставити більший шків на трансмісію?Прибавите у потужності,та можна буде добавити грузів при потребі.
    Та ні не проблема, просто його немає того шківа я впринципі то передбачував, якби і знав що в швидкості прибавится но нічого.
    якщо з фрезою буде справлятись на тих обертах ,то дороблю просто ходозмешувачі, так на мій погляд буде для мене простіше.
    і без грошових вкладень, бо зірочок цепків валів маю різних .

    Але поясню для чого всежтаки я планую того культика. Цікавить фреза ,ну дуже вже мені набридло начіпляти до свого важкого фрезу, при кожнім появі куска города. Наприклад викопав молоду картоплю,ну два сотих. То іноді довше чіпляю відчепляю чим фрезую. Міжряддя не цікавить взагалі, не маю бажання підпихати того культика. Я пристосувався важким ,доробив всякі міжрядні культиватори, тому і не хочу щось уже змінювати. Транспорт майже не цікавить ,томущо в моєму розпорядженню дві водянки ще татова, в любий час беру якщо наприклад припече кудись іхати, а на моїй начіплена фреза чи сіно не розгружене .
    Ну і Ви забули що у мене, ще всежтаки є (майже уже модернізований ) мінік, яким я саджу картоплю, нарізаю рівці, пробував підготати картоплю не дозволяє лиса резина. Кошу ,Я це усе показував на відео .


    Цитата Повідомлення від keman Подивитися повідомлення
    На таких мотоблоках бензинові двигуни стоять з редутором (типу BULAT BT170F-L), 1800об/хв

    колінвалу.
    Шановнай Кеман, я це знаю у мене інстукція на того мотоблока якраз для бензинки .
    просто у мене був такий двигун ,це із генератора ,то я його попробував встановити ,впринципі можна миритись .
    Я не думаю що через відсутність редуктора може щось зашкодити тому двигуну, ну але в принципі час покаже .
    Двигун і так уже роками у мене просто валявся ,то хоть так пристосував .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  7. #326
    Атаман Аватар для анрі13
    Реєстрація
    06.01.2013
    Адреса
    Рівне Край,де народилася УПА
    Повідомлень
    19 105
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Але поясню для чого всежтаки я планую того культика. Цікавить фреза ,ну дуже вже мені набридло начіпляти до свого важкого фрезу, при кожнім появі куска города.
    Я Вас розумію.Мені простіше-зняв колеса-поставив блок фрез,перекопав і назад на колеса.Щоб зняти колесо достатньо відкрутити лише 1 центральний(на робочому валу)болт.Таким же "макаром" міняю грунтозачепи,катки,подовжувачі.
    Краб МБ з Планета-3-самопал Мб Планета+ кпп Заз

    Хороший москаль-мертвий москаль!

  8. Подякував за повідомлення: Егора76


  9. #327
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    https://www.youtube.com/watch?v=gK33hSE5IyE

    Уже осьо малий відео загрузив. Як я вмпробовував, як побігав
    є ще із фрезою ,відео но загрузим в слідюючий раз .
    Це я пробував на першій передачі, я навіть не уявляю що буде на другій .
    Выдео поганеньку бо уже вечір
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  10. #328
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    Я Вас розумію.Мені простіше-зняв колеса-поставив блок фрез,перекопав і назад на колеса.Щоб зняти колесо достатньо відкрутити лише 1 центральний(на робочому валу)болт.Таким же "макаром" міняю грунтозачепи,катки,подовжувачі.
    А я і не сумнівася що зрозумієте
    От якраз і підгадали мені за катки, ну а в моєму випадку то це активні ротори, хочу доробити .
    І ну дуже вже мене цікавили ротоватори, може уже цієі зими зберусь і зроблю
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  11. #329
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    https://www.youtube.com/watch?v=_Z76Z1teLhE
    Пробував фрезувавати .

    Така справа, на першій передачі усе нормально, двигун відчуває нагрузку но не значну, фрезував десь трошки меньше як середні оберти, ну це правда дуже приблизно ,бо бох його знає, як би той двигун на повному газі фрезував
    Друга передача ,повний капздєц двигун не тягне,двигун дохне, коротше на проти дизеля, то дохляк повний ,якщо прямо брати привід від колінвала .
    Висновок, потрібен двигун із редуктором, або щось моделювати якось зменьшувати оберти, збільшинням веденого шківа на редукторі .Але там теж не дуже розженешся, мішають фрези .
    Покумекав, можна ногу редуктора поставити пі 90 градусів до грунту і тим самем підняти шківа на редукторові, може щось і вийде . побачим .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  12. #330
    Атаман Аватар для анрі13
    Реєстрація
    06.01.2013
    Адреса
    Рівне Край,де народилася УПА
    Повідомлень
    19 105
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Покумекав, можна ногу редуктора поставити пі 90 градусів до грунту і тим самем підняти шківа на редукторові, може щось і вийде . побачим .
    Може взамін натяжного ролика поставити подвійний промежуточний шків і зменшити оберти?Але тоді буде 2 паси,а це знов втрати потужності.
    Краб МБ з Планета-3-самопал Мб Планета+ кпп Заз

    Хороший москаль-мертвий москаль!

  13. #331
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    Може взамін натяжного ролика поставити подвійний промежуточний шків і зменшити оберти?Але тоді буде 2 паси,а це знов втрати потужності.
    Щось навыть не знаю, треба подумати .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  14. #332
    Сотник Аватар для Tolyanych
    Реєстрація
    09.10.2011
    Адреса
    Ковель, Повурский полигон.
    Повідомлень
    324
    Здравствуйте ! На мастер - сити есть тема: мотоблок зирка 41 - страница 11 , там про ходоуменьшитель пишут, есть фотки. Так что просмотрите может будут какие идеи?
    Zubr
    PS-Q70

  15. Подякував за повідомлення: Егора76


  16. #333
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Tolyanych Подивитися повідомлення
    На мастер - сити есть тема: мотоблок зирка 41 - страница 11 , там про ходоуменьшитель пишут, есть фотки. Так что просмотрите может будут какие идеи?
    Дякую за наводку !
    Ходозменьшувачі в принципі мені мало що допоможуть, цеж для ходу на колесах чи грунтозачепах ,
    Потрібно зменьшити оберти фрези ,але це поправді з часом буду робити. Я і так покищо задоволений що маю можливість зафрезувати усякі хвостики ,наприклад після цибулі, там тої латки 3 м на 5 і ото би заростало,чесно скажу що тяжкого запрягати в фрезу ,мены не хочется для тих латок , а так посіяв кукурудзу із мішанкою, буде якась зелень для живності домашньої. І
    І Таких латок постійно зявляєтся, помідори уже своє віджили, скоро огірки потрібно буде зафрезувати.
    Саме для цього покищо мені потрібен мотокультиватор .Звичайно що булоб краще якби була змога використовувати дві передачі, но маєм те що маєм
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  17. #334
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Я і так покищо задоволений що маю можливість зафрезувати усякі хвостики ,наприклад після цибулі, там тої латки 3 м на 5 і ото би заростало,чесно скажу що тяжкого запрягати в фрезу ,мены не хочется для тих латок , а так посіяв кукурудзу із мішанкою, буде якась зелень для живності домашньої.
    А що обов'язково фрезерувати? Вологи і так мало, в мене відразу сіють, це ж не бульба чи коренеплоди яким земля пухка потрібна щоб рости. Сівалкою сошниковою відразу пройшлись і все.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  18. #335
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    А що обов'язково фрезерувати?
    Вань ,після цибулі наврядчи пройшлисьби просто сівалкою, Я цибулю копав лопатою, земля тверда так просто не витягнеш .
    там не незапхнеш сушника, після картоплі то можнабулоб, но зновужтаки ,я молоду виорював ,по тих катакомбах якось не дуже
    добре сіяти, навіть з руки .
    Тепер дивись, я того мокультика взяв під паху і пішов на город, пройшовся по тій латці, розсіяв зерно з рки і буз отого тормозу пройшовся ще раз і все ,це зайняло 20 хвилин і все .
    А сівалки потрібно хочаб буряни, бадиля прибрати, потім ще пхни ту сівалку в ту тверду землю .А те що суха земля то нычого не вдыэш, хібащо поливати, що і зробив після часнику по кукурудзі уже зійшла .Натисніть на зображення для збільшення
Назва: P8090063.jpg
Переглядів: 23
Розмір:	254,0 Кб
ID:	49132
    Ну і я навіть не знаю що сказати ,наприклад вчора я фрезував кусочок, іот там де фрезував то сьогодні зранку земля була волога від роси, а де не фрезовано суха як порох, і от будь мудрий
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  19. #336
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Зганяв я сьогодні на своїм культику по буряки і гичку Натисніть на зображення для збільшення
Назва: P8140029.jpg
Переглядів: 55
Розмір:	168,4 Кб
ID:	49304
    ну і швидкож я вернувся вроді і не погано тягне ,кортше тут з причепом усе окей ,кил зо 300 можна спокіно возити .
    Але вискочила проблема, шків привідний так нагрівся шо руки на ньому не втримаєш .
    Думав що то ремінь пробусовує ,але ні шків грієтся від вала, і щото за мультики що з тим робити ?
    Можливо хто із власників протонів прочитає, там кажись теж привід прямо з колінвала ? Яка причина того нагрівання, шото я не можу зрозуміти
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  20. #337
    Старшина
    Реєстрація
    15.11.2010
    Повідомлень
    1 426
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    але ні шків грієтся від вала
    - може то вже вал нагрівся від шківа?? на більшості мотоблоків привід такий же-шків прямо на к/валу. у мого батька також, я ніколи не помічав щоб шків перегрівався.

  21. #338
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від keman Подивитися повідомлення
    - може то вже вал нагрівся від шківа?? на більшості мотоблоків привід такий же-шків прямо на к/валу. у мого батька також, я ніколи не помічав щоб шків перегрівався.
    Та я тоже щось не можу зрозумыти щото за такі мультики. Я зняв взагалі ремені і дав попрацювати приблизно хвилин з10 ,нагріваєтся шків від вала, ну не так сильно,але руки не втримати на тому шківови .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  22. #339
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Ну піду я зараз щераз попробую без ременів, а може то підшипник корінний ?
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  23. #340
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    https://www.youtube.com/watch?v=PKGHDgXxHTo
    Відео як ми з малим шуруєм по гичку .
    швидкість мені подобаєтся, по розходові пального щоь не знаюне заміряв .А взагалі мені подобаєтся .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

Сторінка 17 з 33 ПершаПерша ... 7151617181927 ... ОстанняОстання

Схожі теми

  1. ZUBR JR-Q12E
    від jurchik у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 432
    Останнє повідомлення: 08.11.2019, 23:57
  2. Zubr HT-135 - как завести и всё такое ...
    від Алексей1 у розділі Легкие и средние китайские мотоблоки и мотокультиваторы
    Відповідей: 37
    Останнє повідомлення: 14.04.2019, 15:21
  3. ZUBR JR-Q78
    від tryuk у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 704
    Останнє повідомлення: 18.04.2018, 22:03
  4. Kentavr 1080D или Zubr JR-Q78
    від Vlados82 у розділі Выбор мотоблока
    Відповідей: 118
    Останнє повідомлення: 14.01.2014, 23:01
  5. Zubr JQ79
    від SENNEBOGEN у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 30.09.2012, 22:20

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •