Сторінка 27 з 33 ПершаПерша ... 172526272829 ... ОстанняОстання
Показане з 521 по 540 з 647

Тема: ZUBR PS Q-74

  1. #521
    Старшина Аватар для юрій66
    Реєстрація
    22.09.2016
    Адреса
    смт. Томашгород. Рівненська область Мотоблок Зубр-10к.с.
    Повідомлень
    1 336
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Я купил стальную пластину с сеточками с другой стороны что типо называется фильтром , а сапун тут какие понимаю пласмасик который одновременно и пробка для заливки масла верно ? Там разбирать и нечего )))) и к стати , я зажигания выставил на 18* а только что попал в интернете на какуету инструкцию с такого мотора где пишет от 20-24 * у вас сколько выставлено ? И давлениемфорсунки пишет 132 атмосферы , у вас так же ?
    У вас інструкція є-почитайте тав все є,якщо нема то тут на форумі є розділ з інструкціями.Може там є до вашого мб.
    Зубр jR-Q79E R190 05.01.2013р. Любите друг друга и все будет хорошо!

  2. #522
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Нету ее у меня (( можете скинуть сылку? Я не могу что-то ее найти (((

  3. #523
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    И снова я , сегодня поменял шланг топлива и перенастроил топливную и форсунку на слух и честно стало лучше но только до половины газа ((( после задыхается и сильно димит . И дальше масло течёт не много с под головки цилиндра и струга ((( может быть что этотвсе
    Щось Ви вже там в тему двигуні накрутили
    Вприск потрібно відрегулювати по мануалу ,нажаль у мене не зберігся після заміни віндовса .
    Ніколи не регулюйте тиск форсунки на двигуні, якщо не хочете кожного року міняти поршневу, стенда не придурки придумали .
    https://www.youtube.com/watch?v=EK80ag3NUhM Це відео притирки і регулювання форсунки ,з аналогічного двигуна .
    От потім ПІСЛЯ насттойки вприску і форсунки якщо проблема не зникне то шукати поломку далі .
    Може звяжітся з автором відео це дуже хороший спеціаліст по дизелях і не тільки Можливо він Вас проконсультує ну хочаб направить де шукати причини поломки .
    УдачІ Вам ! Ще якщо відремонтуєте двигуна ,трошки опишіть що там сталось .
    Все зразу якось поломатись не могло ви просто ще не знайшли причини тож не спішіть .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  4. Подякував за повідомлення: Юрій54


  5. #524
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    11.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Нету ее у меня (( можете скинуть сылку?
    Тут можете найти інструкцію,я так думаю давно тули не заглядував:http://apkforum.com/showthread.php/4...80%D0%B0%D0%BC
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  6. Подякував за повідомлення: VTS69


  7. #525
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Друзья , хочу поделится опытом . После замены колец ( старые были в ужасном состоянии) перестал полностью дыметь и хорошо набирать обороты . Но я очень тяжело нашол правдивую информацию по 170 мотору и напишу вдруг кому надо будет . И так, угол опережения зажигания не 18 а 20-21 градус !!! Давление форсунки 132 атм . И мотор прям ожил

  8. Подякував за повідомлення: Егора76


  9. #526
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Но есть и плохая новость , через сапун все равно кидает маслом , и проблема наверное самом механизме а не в поршневой . У кого такой ж мотор можете сказать или сфоткать как у вас сетка смфильтпом установлена на крышку ? Есть прокладка между крышкой и фильтром или плотно и без неё ?

  10. Подякував за повідомлення: Егора76


  11. #527
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Но есть и плохая новость , через сапун все равно кидает маслом , и проблема наверное самом механизме а не в поршневой
    http://apkforum.com/showthread.php/1...PS-Q-74/page19
    На цій сторінці пост 378 там є фото мого мотоблока. Там побачити як я подовжив цей сапун підніс просто вставленою трубочкою .
    Ящо не зрозумієте, як зробти подовження питайте. Хоча я вже в цій темі десь давав відповідь .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  12. #528
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Спасибо , интересное решение ))) а это единственный способ избавится от проблемы ? Ведь до этого у меня 2 года такого небыло !может саму ту сетку не правильно установил или ещё что-то

  13. #529
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Спасибо , интересное решение ))) а это единственный способ избавится от проблемы ? Ведь до этого у меня 2 года такого небыло !может саму ту сетку не правильно установил или ещё что-то
    Ну справа в тому ,що у мене двигун не плюєтся просто так, а тільки при наклона на ніс. Це найбільше проявляєтся при добре вже нагітому двигуні ,тому я зробив так .
    За цю сіточку що Ви питаєте ,то відповім Вам завтра з фото , я уже сам не памятаю як там у мене воно все зібрано
    .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  14. #530
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Хочу поделится опытом , удлинил сапун на 10 см и проблема почти полностью пропала ! Но хотелось бы полностью устранить проблему но и так в принцыпи терпимо

  15. #531
    Атаман Аватар для Valerikua
    Реєстрація
    17.06.2015
    Адреса
    Сумская обл
    Повідомлень
    4 360
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Хочу поделится опытом , удлинил сапун на 10 см и проблема почти полностью пропала ! Но хотелось бы полностью устранить проблему но и так в принцыпи терпимо
    Можна ще надіти трубку,знизу приспособини пляшечку,так масло буде потрапляти не на раму а в пляшку
    КЕНТАВР мб1080д. Когда в человека кидаешь грязь, помни — до него она может не долететь, а на твоих руках останется.

  16. #532
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    У меня полоса поломок ((( течёт масло с редуктора на месте где соединяется колесо . Кто-то может подсказать б там только сальник или подшипник надо менять ?

  17. #533
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    У меня полоса поломок ((( течёт масло с редуктора на месте где соединяется колесо . Кто-то может подсказать б там только сальник или подшипник надо менять ?
    http://apkforum.com/showthread.php/1...0-%D0%94/page3
    Тута почитайти
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  18. #534
    Сотник
    Реєстрація
    27.08.2011
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    198
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Но есть и плохая новость , через сапун все равно кидает маслом , и проблема наверное самом механизме а не в поршневой . У кого такой ж мотор можете сказать или сфоткать как у вас сетка смфильтпом установлена на крышку ? Есть прокладка между крышкой и фильтром или плотно и без неё ?
    В ГБЦ є отвір, десь 3мм, біля пружини впускного клапана до повітряного каналу.Натисніть на зображення для збільшення
Назва: 606061.555x518.jpg
Переглядів: 32
Розмір:	67,0 Кб
ID:	71213.Перевірте чи його не забило.
    Кентавр МБ1012ДЕ-8 . МКБ-70

  19. #535
    Рекрут
    Реєстрація
    26.05.2017
    Повідомлень
    8
    Здравствуйте, уважаемые форумчане. Пару дней приобрел себе зубр 74, экземпляр видавший многое))) В комплекте только фрезы и роторная косилка. Бывший владелец говорит что нужно маленькие колеса чтобы нормально косил, иначе быстро ездит и плохо косит. Какой размер колес посоветуете, и где искать? И заклинен верхний рычаг коробки, это на первой передачи, утоплен, я так понимаю, кто то сталкивался с такой проблемой, колоть нужно? Масло все таки какое лучше лить, бывший владелец лил дизельное самое дешевле.

  20. #536
    Рекрут
    Реєстрація
    26.05.2017
    Повідомлень
    8
    И еще, у меня есть жигулевские колеса, 4х98 разболтовка, как их приспособить для передвижения мб с места на место?

  21. #537
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Владимир Одессит Подивитися повідомлення
    Здравствуйте, уважаемые форумчане. Пару дней приобрел себе зубр 74, экземпляр видавший многое))) В комплекте только фрезы и роторная косилка. Бывший владелец говорит что нужно маленькие колеса чтобы нормально косил, иначе быстро ездит и плохо косит. Какой размер колес посоветуете, и где искать? И заклинен верхний рычаг коробки, это на первой передачи, утоплен, я так понимаю, кто то сталкивался с такой проблемой, колоть нужно? Масло все таки какое лучше лить, бывший владелец лил дизельное самое дешевле.
    Щось не побачив я вчасно Ваших питань ,може вже і не актуально
    але всеж. Це щодо запитання по редукторові http://apkforum.com/showthread.php/1...Р-3040-Д/page3 В цій темі є трошки фото розібраного редуктора і дещо описано що до ремонту .
    Що до косарки. Мотоблок косить на рідних колесах чудово ,розмір коліс точно не памятаю 4 на 7 здаєтся .На 10-ках косить тільки не густу траву, трохи швидкість за велика .Тож щоб косити потрібно або малі рідні колеса , або збільшити шків на редукторові ,або майструвати ходозменьшувачі .Особисто вибрав для себе заміну щківа на редукторові на більший .
    За мастило в двигун і в редуктор ,на форумі є тема, пошукайте, там почитаєте якими користуются вланики мотоблоків .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  22. Подякував за повідомлення: Юрій54


  23. #538
    Рекрут
    Реєстрація
    26.05.2017
    Повідомлень
    8
    Актуально завжди! Дякую за відповідь! Награвся я вже з цим зубриком))) При роботі швидко грівся, підрегулював клапана, трішки краще стало. Димить сильно, міняв насос нічого не помінялося, замовив форсунку, а ще немає кільця якогось там ущільнення форсунки, і в продажу теж не можу знайти, з чого його можна виготовити, я так розумію повинно воно бути там де форсунку в циліндр вставляється. Мастило в двигун взяв мг 10, до редуктора ще руки не дойшли)))

  24. #539
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Владимир Одессит Подивитися повідомлення
    Димить сильно, міняв насос нічого не помінялося,
    Димність двигуна, не насос створив .В насоса іньша задача ,а от форсунки все може бути .
    Цитата Повідомлення від Владимир Одессит Подивитися повідомлення
    а ще немає кільця якогось там ущільнення форсунки, і в продажу теж не можу знайти, з чого його можна виготовити,
    За кільце не знаю. Форунку знімав але щось уваги не звертав ,чи є там які кільця, може в головці хібащо не знаю .
    Цитата Повідомлення від Владимир Одессит Подивитися повідомлення
    Мастило в двигун взяв мг 10, до редуктора ще руки не дойшли)))
    Цим мастилом промийти двигун ,порацюйти трошки і злийте , а залийте щось краще можна і мінералку .
    Двигун повітряник ,тому нагріватся він добряче ,не знаю чи це мастило буде добрим охолоджувачем + пожене через сапун воно якесь дуже рідке коли нагріваєтся .Ну і в редуктор його можна влити ,я на такому зарас працюю ,воно хоть не пінеться на відміну від ТАТ-...
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  25. #540
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Трошки модернізував свого мотоблока .
    Добавив я йому ще одного шківа на редуктор, щоб зменьшити тошки швидкість на першій передачі .Шків мені подарував Микола Васильович зі своїм сусідом Вдячний Вам .
    Швидкість пришлось зменьшити через те, що колеса рідні дуже малі мені не подобались .А на більших колесах то мотоблок трохи зашвидкий .
    Ну таким чином у мене зявилась якби ще одна передача Натисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_0885.jpg
Переглядів: 40
Розмір:	125,5 Кб
ID:	73807 прада переключати її иожна лишень шляхом перестановки привідного ремня .Натисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_0888.jpg
Переглядів: 37
Розмір:	152,5 Кб
ID:	73808
    Тоєсть що я отримав. На більших колесах у мене швидкість получилась майже та сама що на рідних + маю ще одну повишену якби для транспорту .
    Незручність в тому що прийдется собою возити два ременя ( одного чуть коротшого ) або щось мудрувати з натяжним роликом .
    Але я і так задоволений, бо хоть трошки розширив можливості свого мотоблока .От-би ще двигуна чуть -хоть на одну конячку сильнішого. З косаркою на густій траві важко йому ,а косити я люблю cаме цим мотоблоком . Але на густих травах то буде тяж косити. Накінецьто вжем пристосував його до косарки .Натисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_0891.jpg
Переглядів: 40
Розмір:	135,1 Кб
ID:	73809Добре що Іван допоміг мені ,шківа подарував і тохи розяснив з кріпленням того шківа .Вдячний Вань .
    Якби не він, тоб напевне ще був в роздумах
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  26. Подякував за повідомлення: анрі13


Сторінка 27 з 33 ПершаПерша ... 172526272829 ... ОстанняОстання

Схожі теми

  1. ZUBR JR-Q12E
    від jurchik у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 432
    Останнє повідомлення: 08.11.2019, 23:57
  2. Zubr HT-135 - как завести и всё такое ...
    від Алексей1 у розділі Легкие и средние китайские мотоблоки и мотокультиваторы
    Відповідей: 37
    Останнє повідомлення: 14.04.2019, 15:21
  3. ZUBR JR-Q78
    від tryuk у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 704
    Останнє повідомлення: 18.04.2018, 22:03
  4. Kentavr 1080D или Zubr JR-Q78
    від Vlados82 у розділі Выбор мотоблока
    Відповідей: 118
    Останнє повідомлення: 14.01.2014, 23:01
  5. Zubr JQ79
    від SENNEBOGEN у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 30.09.2012, 22:20

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •