Сторінка 26 з 33 ПершаПерша ... 162425262728 ... ОстанняОстання
Показане з 501 по 520 з 647

Тема: ZUBR PS Q-74

  1. #501
    Рекрут
    Реєстрація
    27.01.2017
    Повідомлень
    9
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    Ми з сусідом робили, сусід збирається продавати разом з подвійною зчіпкою. Поперечка зчіпки з товстостіної профільної труби 40Х40х4, сошники від сівалки, змінюється кут розвалу.
    Так розумію що потрібно дивитись по ціні та на якість в "натурі ", а по виробнику не варто ,так?

  2. #502
    Рекрут
    Реєстрація
    27.01.2017
    Повідомлень
    9
    ... а яка ціна і з чого диски в сусіда ?

  3. #503
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Юрий Фомин Подивитися повідомлення
    Так розумію що потрібно дивитись по ціні та на якість в "натурі ", а по виробнику не варто ,так?
    Десь так, у кожного лінійка від дешевших до дорожчих. Якщо цікавлять сусідові то на вихідні пофоткаю, правда вони ще не пофарбованні.
    Я не знаю які продасть, бо самі диски є двох розмірів діаметром десь 380 і 450 мм. А вся та конструкція вже одна, лише диски перекручуються. Обидві пари від дискової борони, але перші обрізались на токарному станку. Він токарем працював то всю токарку робив на двох, моя ідея і зварка.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  4. Подякував за повідомлення: Юрий Фомин


  5. #504
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Юрий Фомин Подивитися повідомлення
    Варіанти заміни фільтруючого елемента можливо і є ,
    Я Вам свій варіант просто написав ,можна і любий другиий підходящий фільтер приробити ,наприклад від мотоцикла ІЖ. Там не складно його приробити .Але штатний теж не погано справлявся ,я написав вище чому вирішив замінити .А Вас чим не влаштовує штатний фільтер ?
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  6. Подякували за повідомлення (2): Юрий Фомин, Юрій54


  7. #505
    Рекрут
    Реєстрація
    27.01.2017
    Повідомлень
    9
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Я Вам свій варіант просто написав ,можна і любий другиий підходящий фільтер приробити ,наприклад від мотоцикла ІЖ. Там не складно його приробити .Але штатний теж не погано справлявся ,я написав вище чому вирішив замінити .А Вас чим не влаштовує штатний фільтер ?
    Вітаю ! Я нічого не маю проти штатного ! Це мене на базарі один знаток переконував ! Думаю що поки використаю ресурс штатника !

  8. #506
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Добрый вечер друзья . После зимнего застоя мой помощник снова меня мучает (( заводится легко но очень дымит и не хочет больше средних оборотах. Решил снять все крышки и посмотреть что внутри , все промыл и поставил новые прокладки. Отрегулировал клапана , проверил тнвд и выставил впрыск на 18* как по книжки , почистил глушитель и фильтр и даже на стенде форсунку почистили и отрегулировали и вот результат , мало что поменялось ((( белинкий дым при средних оборотах и чёрный при максимуме и не понятные обороты + идёт масло из Маруна и отверстыми газа почему-то ((( можете что-то посоветовать ? Я думаю может отверткой регулировать при работающим моторе форсунку может

  9. #507
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Могу и видео скинуть с работой мотора только если подскажите как это сделать )))

  10. #508
    Старшина Аватар для юрій66
    Реєстрація
    22.09.2016
    Адреса
    смт. Томашгород. Рівненська область Мотоблок Зубр-10к.с.
    Повідомлень
    1 336
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Добрый вечер друзья . После зимнего застоя мой помощник снова меня мучает (( заводится легко но очень дымит и не хочет больше средних оборотах. Решил снять все крышки и посмотреть что внутри , все промыл и поставил новые прокладки. Отрегулировал клапана , проверил тнвд и выставил впрыск на 18* как по книжки , почистил глушитель и фильтр и даже на стенде форсунку почистили и отрегулировали и вот результат , мало что поменялось ((( белинкий дым при средних оборотах и чёрный при максимуме и не понятные обороты + идёт масло из Маруна и отверстыми газа почему-то ((( можете что-то посоветовать ? Я думаю может отверткой регулировать при работающим моторе форсунку может
    Який мотоблок-дідько його знає.Який зазор ставили-бабка гадалка.Що за марун-леший його знає.Ну і що вам підкажуть-бабайка майбуть знає.
    Зубр jR-Q79E R190 05.01.2013р. Любите друг друга и все будет хорошо!

  11. #509
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від юрій66 Подивитися повідомлення
    Який мотоблок-дідько його знає
    так і є, в чоловіка двигун дизельний 170-й. Ага, які ідеї?
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  12. #510
    Старшина Аватар для юрій66
    Реєстрація
    22.09.2016
    Адреса
    смт. Томашгород. Рівненська область Мотоблок Зубр-10к.с.
    Повідомлень
    1 336
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Добрый вечер друзья . После зимнего застоя мой помощник снова меня мучает (( заводится легко но очень дымит и не хочет больше средних оборотах. Решил снять все крышки и посмотреть что внутри , все промыл и поставил новые прокладки. Отрегулировал клапана , проверил тнвд и выставил впрыск на 18* как по книжки , почистил глушитель и фильтр и даже на стенде форсунку почистили и отрегулировали и вот результат , мало что поменялось ((( белинкий дым при средних оборотах и чёрный при максимуме и не понятные обороты + идёт масло из Маруна и отверстыми газа почему-то ((( можете что-то посоветовать ? Я думаю может отверткой регулировать при работающим моторе форсунку может
    Нехватає палива, підсосує воздух на зєднаннях,забитий паливний фільтр в баку.Можуть залягти кільця після довгоі стоянки.
    Зубр jR-Q79E R190 05.01.2013р. Любите друг друга и все будет хорошо!

  13. #511
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Мотор r170f дизель. Зазоры клапана 0.2 на выпускном и 0.3 на выпускном ставил . Фильтр в баке тоже новый

  14. #512
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Ой , наоборот зазоры на впускном 0.2

  15. #513
    Старшина Аватар для юрій66
    Реєстрація
    22.09.2016
    Адреса
    смт. Томашгород. Рівненська область Мотоблок Зубр-10к.с.
    Повідомлень
    1 336
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Ой , наоборот зазоры на впускном 0.2
    А що пише інструкція,який зазор повинен бути, бо за 170 я не знаю який точно.Підтягніть усі зєднання-соляра могтиме і не просочуватись,а воздух може тягнути.
    Зубр jR-Q79E R190 05.01.2013р. Любите друг друга и все будет хорошо!

  16. #514
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Завтра поменяю шланг подачи солярки . Спасибо , а почему из сапуна и отверствии газа масло сочится ?

  17. #515
    Старшина Аватар для юрій66
    Реєстрація
    22.09.2016
    Адреса
    смт. Томашгород. Рівненська область Мотоблок Зубр-10к.с.
    Повідомлень
    1 336
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Завтра поменяю шланг подачи солярки . Спасибо , а почему из сапуна и отверствии газа масло сочится ?
    Може великий рівень масла і може мордою в землю довго стояв.Зняти, почистити і ще можна знизу здається просверлити отворів два.
    Зубр jR-Q79E R190 05.01.2013р. Любите друг друга и все будет хорошо!

  18. #516
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Я снимал крышку с передам и менял фильтр и масло , оно даже не много меньше нормы . А какие отверствие и где именно надо я не понял ?

  19. #517
    Старшина Аватар для юрій66
    Реєстрація
    22.09.2016
    Адреса
    смт. Томашгород. Рівненська область Мотоблок Зубр-10к.с.
    Повідомлень
    1 336
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    Я снимал крышку с передам и менял фильтр и масло , оно даже не много меньше нормы . А какие отверствие и где именно надо я не понял ?
    Отвори в сапуну, там є один,потрібно ще добавити.Сапуна самого розбирали, чи тільки зняли та подивились і назад поставили.
    Зубр jR-Q79E R190 05.01.2013р. Любите друг друга и все будет хорошо!

  20. #518
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    Я купил стальную пластину с сеточками с другой стороны что типо называется фильтром , а сапун тут какие понимаю пласмасик который одновременно и пробка для заливки масла верно ? Там разбирать и нечего )))) и к стати , я зажигания выставил на 18* а только что попал в интернете на какуету инструкцию с такого мотора где пишет от 20-24 * у вас сколько выставлено ? И давлениемфорсунки пишет 132 атмосферы , у вас так же ?

  21. #519
    Десятник
    Реєстрація
    31.08.2016
    Повідомлень
    47
    И снова я , сегодня поменял шланг топлива и перенастроил топливную и форсунку на слух и честно стало лучше но только до половины газа ((( после задыхается и сильно димит . И дальше масло течёт не много с под головки цилиндра и струга ((( может быть что этотвсе из-за того что кольцам пришёл конец ????бо дым белинкий как я знаю именно о бетом и говорит

  22. #520
    Старшина Аватар для юрій66
    Реєстрація
    22.09.2016
    Адреса
    смт. Томашгород. Рівненська область Мотоблок Зубр-10к.с.
    Повідомлень
    1 336
    Цитата Повідомлення від Иван кельбя Подивитися повідомлення
    И снова я , сегодня поменял шланг топлива и перенастроил топливную и форсунку на слух и честно стало лучше но только до половины газа ((( после задыхается и сильно димит . И дальше масло течёт не много с под головки цилиндра и струга ((( может быть что этотвсе из-за того что кольцам пришёл конец ????бо дым белинкий как я знаю именно о бетом и говорит
    Форсунку віднесіть на стенд-а не на слух і на глаз.Не займайтеся детством.А масло тече із под головки, чи із под клапанноі кришки?Хомути позажимали добре на шлангу?Провірите форсунку, тоді буде видно.
    Зубр jR-Q79E R190 05.01.2013р. Любите друг друга и все будет хорошо!

Сторінка 26 з 33 ПершаПерша ... 162425262728 ... ОстанняОстання

Схожі теми

  1. ZUBR JR-Q12E
    від jurchik у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 432
    Останнє повідомлення: 08.11.2019, 23:57
  2. Zubr HT-135 - как завести и всё такое ...
    від Алексей1 у розділі Легкие и средние китайские мотоблоки и мотокультиваторы
    Відповідей: 37
    Останнє повідомлення: 14.04.2019, 15:21
  3. ZUBR JR-Q78
    від tryuk у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 704
    Останнє повідомлення: 18.04.2018, 22:03
  4. Kentavr 1080D или Zubr JR-Q78
    від Vlados82 у розділі Выбор мотоблока
    Відповідей: 118
    Останнє повідомлення: 14.01.2014, 23:01
  5. Zubr JQ79
    від SENNEBOGEN у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 30.09.2012, 22:20

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •