Сторінка 30 з 33 ПершаПерша ... 202829303132 ... ОстанняОстання
Показане з 581 по 600 з 647

Тема: ZUBR PS Q-74

  1. #581
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    мотоблок у мене досить часу . Це таке непорузуміння для мене, йому тому мотоблоку у мене звичайно ,вічно щось бракує ,я нехочу описувати як той мотоблок з мене познущався за ті роки, я нічого толком неміг ним зробити ,
    Сьогодні друг приходив, треба мотоблок для косіння, згадув таку модель яку тебе.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  2. #582
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    Сьогодні друг приходив, треба мотоблок для косіння, згадув таку модель яку тебе.
    Косити буде, але треба трошки переробити .Встановити більшого шківа на редуктор і збільшити колеса хотьби до 10-ки. На 7-мих редуктор повзе по пакосах і трава намотуєтся на оськи .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  3. Подякував за повідомлення: Юрій54


  4. #583
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Косити буде, але треба трошки переробити .
    ага, 11 тисяч він.
    Цей хлопець перший мотоблочник на селі, стаж з 2008-го мотоблоком Зірка 151, ним же починав заробляти, разом їздили коли купляли мого Зубра 78, він же вчив мене його запускати, остаточно варив мій причеп. Кілька років тому придбав двигун WM 170 new який став тяговим агрегатом всної розробки міні Т-16.
    Розмови як такої не було - бере запускай і пробуй без пояснень
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  5. #584
    Сотник
    Реєстрація
    27.08.2011
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    198
    Цитата Повідомлення від юрій66 Подивитися повідомлення
    Зайдіть на ютуб, там тисяча відео як правильно регулювати
    переглянув кілька відео, тупо описують процес регулювання зазорів клапанів як вказано в інструкції по експлуатації до мотоблока зубр PS-Q74.але є чуть простіший варіант .В даній моделі щоб виставити верхню мертву точку при допомозі *0* і установочної мітки на кожусі маховика не потрібно нічого знімати як в інших моделях. в момент вприску є зазор і його регулюють оберт мохового колеса зазор відсутній зазор відсутній. Якщо зробити наоборот, то буде зазор в момет загоряння а в момент вприску зазорище. приблизно так років 4 тому коли міняв кольца мені обяснив і виклав зазори сусід.так я і провіяв постійно і виставив минулого тижня.
    Кентавр МБ1012ДЕ-8 . МКБ-70

  6. #585
    Сотник
    Реєстрація
    27.08.2011
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    198
    Вчора не витримав під'єднав трубку високого тиску до насоса, провірив кут опережування вприску 22-23* по інструкції 20-24*. промив і провірив форсунку, закрутив все на місце, покрутив корбою разів 30 колінвал і потім Слава Богу з другої спроби без особливих зусиль завів.
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    як той мотоблок з мене познущався за ті роки, я нічого толком неміг ним зробити ,
    В мене на оборот я ним робив те ,що знакомі тяжами нехочуть "шкодують":Фреза, рівці, копка.З якими роботами уВас були проблеми?
    Кентавр МБ1012ДЕ-8 . МКБ-70

  7. #586
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від volodya1964 Подивитися повідомлення
    .З якими роботами уВас були проблеми?
    Прополка чи обгортання картоплі Зависокий центер ваги Два рядка неможе пробуксовує в один влазить але завалюєтся потійно на бік
    Косіння роторкою. За малі колеса, покоси згрібаются редуктором ,намотуєтся трава на осі. На більших колесах швидкіст мотоблока збільшуєтся і двигун не справляєтся, димить .
    Фрезування по ораному, тоне закопуєтся, заважкий мотоблок в цілому або фреза неткої конструкціїї .

    Фрезування на одній парі фрез, наприклад щоб прокопати траншею для бордюра загорожі ( мені потрібно приблизно 60м глибиною 20-30 см ) практично неможливе, завалюєтся на бік, дуже болять руки утримувати , зависокий центер ваги .
    За досить важкий в цілому мотоблок ,на свої 4 конячки
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  8. #587
    Сотник
    Реєстрація
    27.08.2011
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    198
    По ремонту: двигун розібрав повністю маховик ледве випресував, думав що зйомник трісне, крильчатка маховика деформованаНатисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_20180216_175434.jpg
Переглядів: 15
Розмір:	106,0 Кб
ID:	80584 5 із 9 болтів які тримають підипник колінвала були попущеніНатисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_20180216_175742.jpg
Переглядів: 17
Розмір:	119,0 Кб
ID:	80585 ці болти я недокручував ніразу. прикинув по запчастинах 1500 грн і кинув око на дешеві бензинові 6-7 коників- відрадили мотивуючи що на два роки мені їх не вистачить. заказував в 3 магазинах влетів в 1200+ пересилка .Замінив циліндр, колінвал, шатун ,підшипники розпредвала ,крильчатку маховика,повітряний фільтр повністю, пару прокладок, кольца. все було сильно зношено.теж замінив пробку сапуна продувалась в обидві СТОРОНИ!!!
    Останній раз редагувалося volodya1964; 11.03.2018 в 22:18.
    Кентавр МБ1012ДЕ-8 . МКБ-70

  9. Подякували за повідомлення (2): KOV1791, Егора76


  10. #588
    Сотник
    Реєстрація
    27.08.2011
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    198
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Фрезування по ораному, тоне закопуєтся
    По свіжооранім я фрезував 1 раз під часник сусіду,причому костиль підняв , то дійсно було знущання над мотоблоком.
    Кентавр МБ1012ДЕ-8 . МКБ-70

  11. Подякував за повідомлення: Егора76


  12. #589
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_1658.jpg
Переглядів: 70
Розмір:	117,2 Кб
ID:	80640Натисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_1661.jpg
Переглядів: 58
Розмір:	157,6 Кб
ID:	80641
    Переробка мого мотоблока майже доходить до завершення. Ще заишилос якось перенести важелі переключення передач поблище ,щоб нетягнутись.
    Пробував я просто походити за мотоблоком по подвірї, ну що можу сказати, та нічого треба щось ним попробувати робити на городі .
    Для транпорту на дальняки можливо буду використовувати оті клеса що на фото .Прийдется їздити до худоби, використовувався завжди скутер, але скутер зїдає багато бензину ,а везе тільки задницю. Так мотоблоком то хоть трави чи кропиви можна привезти і плюс велики це економія палива відчутна бо дизель і смішний розхід хоча і двигун допотопний .
    Для городу я придбав собі 8 колеса і для коси є у мене 9, але вони такі самі як від сг техніки 10 ,тож впринципі трошки собі модернізував мотоблока, наскільки буде мені краще чи гірше ним працювати, то уже напевне напишу після весняних робіт .
    Ще виставлю фото пізніше більш детальні якісніші по переробці як і що робив .
    По роботі мотоблока періодично буду повідомляти що і як робив, наприклад буду садити пророщену картоплю нарізати рівці і поможливості загортати, ( два роки підрят я уже цим мотоблоком садив картоплю ) буду писати свої враження від роботи де на яких роботах мені стало лекше ним працювати ,де стало гірше. Можливо якщо придбаю якийсь путній телефон з нормальною камерою, то постараюсь відзняти відео .Чи фрезування, чи тихжеш самих нарізань рівців, прополки буряків можливо квасоль і так поможливості де буде потрібен цей мотоблок . Картоплі навряд що буду цим мотоблоком прополювати, бо є тяж з навісним і адаптером, тож незнаю хібащо заради інтересу .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  13. Подякували за повідомлення (3): KOV1791, volodya1964, Юрій54


  14. #590
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    По роботі мотоблока періодично буду повідомляти що і як робив, наприклад буду садити пророщену картоплю нарізати рівці і поможливості загортати,
    Зробив відео, як нарізав рівці для картоплі.
    https://www.youtube.com/watch?v=hus_NARu9aA
    Пока все по плану Загортання відео не зробили, просто небуло що робити, поки я там перечіпав ту загорталку то сини вже більшу половину загорнули ногами то я уже незагортав .
    Маю ще профрезувати на грядку пару квадратів ,то попробую ще зняти відео, чи незакопуєтся мотоблок .
    Ну і в планах доварити довші рога см на 20 ,треба зробити трошки більший ричаг, щоб лекше було на руки при фрезуванні .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  15. Подякували за повідомлення (4): dnw55, Vladyka, volodya1964, Юрій54


  16. #591
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    12.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Зробив відео, як нарізав рівці для картоплі.
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Пока все по плану
    п.Ігоре у Вас бачу дуже довгі гони.От би у мене були б такі.З свого МБ з хвостового колеса не сходив би.А так довжина 40-45 метрів дуже тяжко всидіти та керувати МБ.Зрозумійте мене правильно не зависть мене душить,а від душі радію що в когось краще чим у мене.Свої землі пороздавав(продав) а залишились малі ділянки,напевно відчував що не зможу в подальшому на них працювати.Залишилось всього 17 соток орної землі.Напевно і частину нарік ще віддам 7 соток,син відмовляється городину та картоплю брати у нас.Вважає що так полегшить нам з дружиною життя а ми будемо менше садити та сіяти.Але на Великдень приїхала сваха та промовила що картопля у нас смачніша чим ту що купує.
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  17. Подякували за повідомлення (2): volodya1964, Егора76


  18. #592
    Сотник
    Реєстрація
    27.08.2011
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    198
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Зробив відео
    Ігор а чи не засильний нахил двигуна на циліндр ,я маю на увазі оливу не гонить по направляючих під кришку клапанів до коромислів?В моєму м.б. був сильний нахил двигуна вперед, щоб все не переробляти я прорізав балкуНатисніть на зображення для збільшення
Назва: IMG_20180308_141500 (1).jpg
Переглядів: 35
Розмір:	134,2 Кб
ID:	81536,тепер двигун при роботі горизонтально стоїть.
    Кентавр МБ1012ДЕ-8 . МКБ-70

  19. #593
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від volodya1964 Подивитися повідомлення
    Ігор а чи не засильний нахил двигуна на циліндр ,я маю на увазі оливу не гонить по направляючих під кришку клапанів до коромислів?
    Вроді нічого негонить. Нахил є ,трошки може і завеликий, просто саме цей вухастик нерегулюєтся по висоті, з іньшими навісним такого небуде .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  20. #594
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Маю ще профрезувати на грядку пару квадратів ,то попробую ще зняти відео, чи незакопуєтся мотоблок
    Фігушкі, закопався мотоблок по самі оті самі
    Ну та добре, я переставив двигуна з дизеля на бензинку. Правда я вже того двигла майже доламав, но він ніяк нездаєтся заводится і крутить. Що я тільки ним вже неробив як неїздівався , таке враження шо якийсь незламний.
    Ну та я не про це.

    https://www.youtube.com/watch?v=Pu-R5w3jWmI
    https://www.youtube.com/watch?v=OxIL-zkhjkU
    Відео такі ні прощо. Просто зробив роботу ту що планував.
    Тепер би мені такого двигла якось ,щоб і дизель і важив кил 15 Бензинка чудовий двигун ,а якщо щей з понижачим редуктором то взагалі супер ,но всежтаки розхід бензину більший і таки відчутно більший .Десь за годину майже літру зжер ну грам 700 800 точно .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  21. Подякували за повідомлення (2): Dolya, Гена 10111977


  22. #595
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Трошки тему оновлю https://www.youtube.com/watch?v=dS5hEm7-SqQ
    Рихлив картоплю своїм переробленим. В цім році мені довелось рихлити пішком і малим мотоблоком, бо cадили син з дружиною саджалкою і щось син трошки промахнувся з міжрядкою, вийшло подекуди напевне 40 см. Я навіть незнаю як обгорнути тепер Щось треба придумати . У мене навіть батьки так вузько ніколи несадили ,50- 55 це рискалем ще давно ми так садили,
    а тут 40 .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  23. #596
    Заблокирован
    Реєстрація
    03.04.2018
    Повідомлень
    301
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Трошки тему оновлю https://www.youtube.com/watch?v=dS5hEm7-SqQ
    Рихлив картоплю своїм переробленим. В цім році мені довелось рихлити пішком і малим мотоблоком, бо cадили син з дружиною саджалкою і щось син трошки промахнувся з міжрядкою, вийшло подекуди напевне 40 см. Я навіть незнаю як обгорнути тепер Щось треба придумати . У мене навіть батьки так вузько ніколи несадили ,50- 55 це рискалем ще давно ми так садили,
    а тут 40 .
    А шо там думати? Підгорнути вряд чи получиться а від буряну спасатиса сапками то якось вже не те.,можу посовітувати покропити гербіцидом картоплю називається тітус + тренд 15 грам вартість 18.40 грн одна така упаковка розводиться на 40 літрів води але я розводив на 30 літрів для безопасності шоб бур'ян знищити.Пс.мінімальний заказ правда там де я замовляв на 300 грн.Також цим гербіцидом можна кукурудзу і помідори кропити.

  24. #597
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Гена 10111977 Подивитися повідомлення
    Підгорнути вряд чи получиться
    Та хоть якісь рівчики треба зробити, як потім ту картоплю копати

    Цитата Повідомлення від Гена 10111977 Подивитися повідомлення
    а від буряну спасатиса сапками то якось вже не те.,можу посовітувати покропити гербіцидом картоплю називається тітус + тренд 15 грам вартість 18.40 грн одна така упаковка розводиться на 40 літрів води але я розводив на 30 літрів для безопасності шоб бур'ян знищити.Пс.мінімальний заказ правда там де я замовляв на 300 грн.Також цим гербіцидом можна кукурудзу і помідори кропити.
    Та ми уже просапали- пропололи, за два рази в чотирьох від 6 до 9год . покися видно на дворі , там небагато того буряну, то гірчиця в основному, і города всього 25 сотих, більше в цему році несадив ,ну біля хати ще є може 7-8
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  25. #598
    Заблокирован
    Реєстрація
    03.04.2018
    Повідомлень
    301
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Та хоть якісь рівчики треба зробити, як потім ту картоплю копати


    Та ми уже просапали- пропололи, за два рази в чотирьох від 6 до 9год . покися видно на дворі , там небагато того буряну, то гірчиця в основному, і города всього 25 сотих, більше в цему році несадив ,ну біля хати ще є може 7-8
    Викопаєте картоплю і без рівчаків спокійно помаленько,а от зараз пробувати робити рівчаки то є вірогідність пошкодити кущі самоі картоплі.ось на всяк випадок сам сайт з гербіцидом
    https://agroretail.com.ua/

  26. #599
    Заблокирован
    Реєстрація
    03.04.2018
    Повідомлень
    301
    Цитата Повідомлення від Егора76 Подивитися повідомлення
    Трошки тему оновлю https://www.youtube.com/watch?v=dS5hEm7-SqQ
    спочатку думав шо із смарта неможу відео побачити ,невитримав і пішов до компа то комп теж відео невідкриває в мене чогось.ПС.юДобре шо вже 4 чи більше місців повністю з інтертелекома перейшов на інтернет мобільний від київстара-в місяць 150 грн але зате швидкість около десяти мегабіт і повний безлім,так шо я вже тепер козирний і за кількість мегабайт непереживаю як колись переживав

  27. #600
    Атаман Аватар для Егора76
    Реєстрація
    20.02.2012
    Адреса
    Тернопільська обл.
    Повідомлень
    4 620
    Цитата Повідомлення від Гена 10111977 Подивитися повідомлення
    спочатку думав шо із смарта неможу відео побачити ,невитримав і пішов до компа то комп теж відео невідкриває в мене чогось.
    Уже поправив. Просто малий скидав відео і неглянув що приватно а я теж тормознув .
    Руський воєнний корабель -пішов нах@й .

  28. Подякував за повідомлення: Гена 10111977


Сторінка 30 з 33 ПершаПерша ... 202829303132 ... ОстанняОстання

Схожі теми

  1. ZUBR JR-Q12E
    від jurchik у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 432
    Останнє повідомлення: 09.11.2019, 00:57
  2. Zubr HT-135 - как завести и всё такое ...
    від Алексей1 у розділі Легкие и средние китайские мотоблоки и мотокультиваторы
    Відповідей: 37
    Останнє повідомлення: 14.04.2019, 16:21
  3. ZUBR JR-Q78
    від tryuk у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 704
    Останнє повідомлення: 18.04.2018, 23:03
  4. Kentavr 1080D или Zubr JR-Q78
    від Vlados82 у розділі Выбор мотоблока
    Відповідей: 118
    Останнє повідомлення: 15.01.2014, 00:01
  5. Zubr JQ79
    від SENNEBOGEN у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 30.09.2012, 23:20

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •