Сторінка 1 з 5 123 ... ОстанняОстання
Показане з 1 по 20 з 81

Тема: Дизайн форума

  1. #1
    Старшина Аватар для Matroskin
    Реєстрація
    20.02.2010
    Повідомлень
    848

    Дизайн форума

    Может изменить стандартные цвета на что-то другое?
    Мне, например, светло-желтый нравится.
    И шапку можно изменить.

  2. Подякував за повідомлення: Саша Папужан


  3. #2
    Какие цвета выбираем? ))

  4. Подякував за повідомлення: Саша Папужан


  5. #3
    Сотник
    Реєстрація
    25.02.2010
    Адреса
    Киев
    Повідомлень
    115
    А как вы смотрите на то, чтоб изменить буквы, может на более плавные формы, например под уклоном их сделать или более округлые

  6. Подякував за повідомлення: Саша Папужан


  7. #4
    Старшина Аватар для Matroskin
    Реєстрація
    20.02.2010
    Повідомлень
    848
    Цитата Повідомлення від Хозяйственная Подивитися повідомлення
    А как вы смотрите на то, чтоб изменить буквы, может на более плавные формы, например под уклоном их сделать или более округлые
    Я так понимаю это вы о логотипе? да, его можно было бы "облагородить", хоть не критично и, думаю не самое важное на этом этапе.

  8. Подякував за повідомлення: Саша Папужан


  9. #5
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    12.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    В каждой теме все осторожничают, толи незнают дествительности или нехотят к более активному обсуждению тем.Вот например в теме Техника для приусадебного участка.Вот задан вопрос :сколько топлива раходует МБ?.Ну єто совсем несущественное обсуждение.Будет конкрекний МБ тогда точно можно ответить(например: МБ Зирка 151 расход дизельного топлива составляет 250 г/кВт*час. Поєтому и активности нет.Вот к примеру развить тему о МБ тяжелих,легких и т.д.Многие хотят много знать о МБ зарубежного производсва.Развить тему самоделок к МБ(тоесть Кулибиних наших)развить тему о навесном с-х оборудовании к МБ, применении его на приусадебних участках.

  10. #6
    Сотник
    Реєстрація
    25.02.2010
    Адреса
    Киев
    Повідомлень
    115
    Намекните что более важное, будем работать в том направлении ?

  11. #7
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    12.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від Хозяйственная Подивитися повідомлення
    Намекните что более важное, будем работать в том направлении ?
    А я уже написав.Поскільки багато сьогодні мають малу механізацію в підсобному господарстві тому я вважаю що необхідно розвивати теми в цьому руслі.Не рекламу по МБ та міні тракторах а їх технічні можливості як вітчизняного виробництва так і закордонні.Зокрема багато техніки з піднебесної(Китай) так про неї.Саморобки та с-г стандартне причіпне обладнання до них, І т.п.Перегляньте скільки Українців знаходяться на форумі і Ви зрозумієте що крім нас майже відсутні росіяни та інші.Особливо в темах МБ від Зірка 105 до 151. Розвивайте теми механізація с-г виробництва.В інших темах я менш розуміюсь,мій коник механізація с-г виробництва.

  12. #8
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    12.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Ну ось я відкрив нову тему а Ви підтримайте

  13. #9
    Атаман Аватар для WOLF
    Реєстрація
    18.08.2010
    Адреса
    Миколаївська область - Прикарпаття
    Повідомлень
    6 552
    Доброго дня, шановні друзі!
    До сьогоднішнього дня був учасником подібного форуму. Зонішнє оформлення форуму цього сайту дуже схоже на згаданий мною форум.
    Якщо цей сайт і форум є суто українськими, до варто було б і "обличчя" мати українське. На тому форумі правила вимагають від користувачів вживання тільки російської мови. Звичайно до таких крайнощів не варто вдаватися... Хоче людина коментувати російською - будь-ласка (жодних обмежень не має бути).
    Думаю ( і хочу бачити), що такі оперативні клавіші і кнопки як "Быстрый переход", "Быстрый ответ", "Сообщений" та інші таблички були українськими. Варто було б підписи до смайликів перекласти з англійської на українську мову.
    Звичайно, що не я є засновником і власником цього сайту, проте хотілося б щоб мої пропозиції були враховані!
    Мототрактор "Zubr JR-Q78" ("John Deere Ambulance") @ "Протон МБ-80-Кузька"

  14. Подякував за повідомлення: Саша Папужан


  15. #10
    Цитата Повідомлення від wolfzm Подивитися повідомлення
    доброго дня, шановні друзі!
    до сьогоднішнього дня був учасникомподібного форуму на сайті. зонішнє оформлення форуму цього сайту дуже схоже на згаданий мною форум. хто не вірить, може перконатися.
    якщо цей сайт і форум є суто українськими, до варто було б і "обличчя" мати українське. на тому форумі правила вимагають від користувачів вживання тільки російської мови. звичайно до таких крайнощів не варто вдаватися... хоче людина коментувати російською - будь-ласка (жодних обмежень не має бути).
    думаю ( і хочу бачити), що такі оперативні клавіші і кнопки як "быстрый переход", "быстрый ответ", "сообщений" та інші таблички були українськими. варто було б підписи до смайликів перекласти з англійської на українську мову.
    звичайно, що не я є засновником і власником цього сайту, проте хотілося б щоб мої пропозиції були враховані!
    а где на том форуме темы о зерноуборочных комбайнах? о тракторах? о животноводстве? о растениеводстве? о сельском хозяйстве? о фермерских хозяйствах? о финансах в апк? о агропромышленном комплексе? и т.д.?? нету там ничего - обычный строительный форум.
    модераторы, мне кажется это рекламный пост - предлагаю удалить название форума и ссылки на него.
    Wolfzm, посмотрите этот форум "www.vbulletin.com/forum/forum.php" он тоже как тот форум о котором Вы говорите?
    Останній раз редагувалося Driver; 18.08.2010 в 18:57.

  16. #11
    Атаман Аватар для WOLF
    Реєстрація
    18.08.2010
    Адреса
    Миколаївська область - Прикарпаття
    Повідомлень
    6 552
    Цитата Повідомлення від Driver Подивитися повідомлення
    а где на том форуме темы о зерноуборочных комбайнах? о тракторах? о животноводстве? о растениеводстве? о сельском хозяйстве? о фермерских хозяйствах? о финансах в апк? о агропромышленном комплексе? и т.д.?? нету там ничего - обычный строительный форум.
    модераторы, мне кажется это рекламный пост - предлагаю удалить название форума и ссылки на него.
    Wolfzm, посмотрите этот форум "www.vbulletin.com/forum/forum.php" он тоже как тот форум о котором Вы говорите?
    Шановний "Driver"! Якщо Ви у тому моєму пості побачили рекламу, то я мушу вибачитися. Нікого я рекламувати не хотів і не рекламував. Просто я написав, що там був...
    Вчора я отримав особисте повідомлення від "yura54" про існування "АПК -форуму" і відразу "прийшов" сюди. Для мене набагато приємніше бути на цьому форумі. Нехай краще розвивається вітчизняний форум, ніж інші! Хоча й іншим зла не бажаю!
    А з першою частиною Вашого коментаря цілком погоджуюся: там сільськогосподарська техніка дійсно як "невістка"...
    Мототрактор "Zubr JR-Q78" ("John Deere Ambulance") @ "Протон МБ-80-Кузька"

  17. Подякував за повідомлення: Саша Папужан


  18. #12
    Цитата Повідомлення від WOLFZM Подивитися повідомлення
    Шановний "Driver"! Якщо Ви у тому моєму пості побачили рекламу, то я мушу вибачитися. Нікого я рекламувати не хотів і не рекламував. Просто я написав, що там був...
    Вчора я отримав особисте повідомлення від "yura54" про існування "АПК -форуму" і відразу "прийшов" сюди. Для мене набагато приємніше бути на цьому форумі. Нехай краще розвивається вітчизняний форум, ніж інші! Хоча й іншим зла не бажаю!
    А з першою частиною Вашого коментаря цілком погоджуюся: там сільськогосподарська техніка дійсно як "невістка"...
    Дякую за розуміння!

  19. Подякував за повідомлення: Саша Папужан


  20. #13
    Атаман Аватар для WOLF
    Реєстрація
    18.08.2010
    Адреса
    Миколаївська область - Прикарпаття
    Повідомлень
    6 552
    Доброго ранку!
    Не знаю як інші, а я чомусь не можу "процитувати" окрему частину якогось коментаря. Ніби виділяю у відповідному коментарі ту частинку, на яку хочу звернути увагу, потім натискаю "кнопку" "Ответить с цитированием", а воно ... вкидає все!
    Це так і має бути?
    Мототрактор "Zubr JR-Q78" ("John Deere Ambulance") @ "Протон МБ-80-Кузька"

  21. #14
    Цитата Повідомлення від WOLFZM Подивитися повідомлення
    ...Ніби виділяю у відповідному коментарі ту частинку...
    У мене начеб-то працює.
    Натискаю "Ответить з цитированием" у відповіді весь текст процитований. Іноді його коригую (видаляю непотрібне).

  22. #15
    Администратор Аватар для Argo
    Реєстрація
    01.01.2010
    Повідомлень
    64
    Цитата Повідомлення від wolfzm Подивитися повідомлення
    доброго ранку!
    не знаю як інші, а я чомусь не можу "процитувати" окрему частину якогось коментаря. ніби виділяю у відповідному коментарі ту частинку, на яку хочу звернути увагу, потім натискаю "кнопку" "ответить с цитированием", а воно ... вкидає все!
    це так і має бути?
    да, ответ с цитированием работает для всего сообщения. при необходимости процитировать часть сообщения - лишний текст между тегами quote удаляется вручную. возможно также мультицитирование - цитирование нескольких сообщений

  23. #16
    Атаман Аватар для WOLF
    Реєстрація
    18.08.2010
    Адреса
    Миколаївська область - Прикарпаття
    Повідомлень
    6 552
    Цитата Повідомлення від Argo Подивитися повідомлення
    при необходимости процитировать часть сообщения - лишний текст между тегами quote удаляется вручную.
    Зрозумів. Я вже й сам почав цитати "перекроювати". Щиро дякую за турботу!
    Мототрактор "Zubr JR-Q78" ("John Deere Ambulance") @ "Протон МБ-80-Кузька"

  24. Подякував за повідомлення: Саша Папужан


  25. #17
    Атаман Аватар для WOLF
    Реєстрація
    18.08.2010
    Адреса
    Миколаївська область - Прикарпаття
    Повідомлень
    6 552
    Хотів би звернутися до адміністратора, проте не знаю чи це доречно у цій темі...

    1. В кінці 5 сторінки теми про "важкі китайські мотоблоки" під №50 є мій коментар... Так ось у ньому (скільки я не редагував) замість великих букв (на початку речення, в іменах та назвах) проставлені малі! Колеги сказали, що це - "антикрик" (яка назва страшна) і порадили звернутися в адміністрацію для відключення цієї "послуги" (опції).

    2. Під час навчання в школі я вивчав англійську мову. Необхідність вивчення саме англійської мови вчителька нам пояснювала так: "Діти! Це мова наших ворогів і ми повинні її знати, щоб простіше було з ними воювати!" Логіка залізна!!! Ця вчителька під час війни була льотчицею, її літак збили німці, а вона сама попала в полон. Там у концтаборі над нею та іншими полоненими проводилися медико-біологічні досліди. І ось ще тоді у 5 класі мій "разум возмущенный" почав "кипіти" і протестувати... Чомусь ще тоді американців і англійців я ворогами не вважав і воювати з ними не хотів! І як наслідок: не хотів вивчати мову своїх "друзів"!.. З німцями хотів, а з тими - ні! Вчився я і в школі, і в інституті досить нормально... Англійську мову вчив також, але не достатньо.
    До чого я веду?.. Зі всіх підписів до смайликів англійською мовою, у повному обсязі я розумію лише перший - "Smile" - "Усмішка". А в змістовному навантаженні інших я сумніваюсь! Інколи виникає потреба вставити "смайлик", а я остерігаюся попасти в ситуацію: "Казнить нельзя помиловать!"
    В одному зі своїх перших коментарів у цій темі, поряд з іншими, я висловив побажання перекладу на українську мову підписів до смайлів.
    Дякую за увагу і можливу допомогу!
    Останній раз редагувалося WOLF; 26.08.2010 в 11:37.
    Мототрактор "Zubr JR-Q78" ("John Deere Ambulance") @ "Протон МБ-80-Кузька"

  26. Подякував за повідомлення: Саша Папужан


  27. #18
    Атаман Аватар для WOLF
    Реєстрація
    18.08.2010
    Адреса
    Миколаївська область - Прикарпаття
    Повідомлень
    6 552
    Шановні адміністратори! Дякую за переклад підписів до смайлів.

    Зараз я хочу сюди скопіювати сюди свій коментар з теми про важкі китайські мотоблоки...
    Хочу запропонувати всім учасникам "АПК-форуму", які мають мотоблоки, трактори чи інші транспортні засоби, створити свій "підпис" у вигляді марки цієї техніки (дивіться мій підпис - "Zubr JR-Q78"). У кожному коментарі він буде автоматично з'являтися. Це дасть можливість іншим учасникам орієнтуватися у тому, з "ким" вони мають справу.
    Якщо людина бере участь у форумі з цікавості чи інших причин, а техніки не має, то у "підписі" вона не проставляє нічого.
    Це ж повідомлення я хочу розмістити у темі про дизайн форуму.
    Прошу висловити свої думки.
    Мототрактор "Zubr JR-Q78" ("John Deere Ambulance") @ "Протон МБ-80-Кузька"

  28. Подякував за повідомлення: Саша Папужан


  29. #19
    Десятник Аватар для Alexa
    Реєстрація
    23.06.2010
    Повідомлень
    59
    Цитата Повідомлення від WOLFZM Подивитися повідомлення
    Хочу запропонувати всім учасникам "АПК-форуму", які мають мотоблоки, трактори чи інші транспортні засоби, створити свій "підпис" у вигляді марки цієї техніки (дивіться мій підпис - "Zubr JR-Q78"). У кожному коментарі він буде автоматично з'являтися. Це дасть можливість іншим учасникам орієнтуватися у тому, з "ким" вони мають справу.
    Якщо людина бере участь у форумі з цікавості чи інших причин, а техніки не має, то у "підписі" вона не проставляє нічого.
    На мою думку, підписи обираються на розсуд кожного учасника (за винятком нецензурних тощо). Якщо учасник має або цікавиться якоюсь технікою - чому б ні, але не в обо'вязковому порядку. Вважаю що свобода спілкування (звісно на спеціалізованому форумі - у встановлених межах тематики та етики) є однією з головних цінностей Інтернет-простору

  30. #20
    Администратор Аватар для Argo
    Реєстрація
    01.01.2010
    Повідомлень
    64
    Цитата Повідомлення від WOLFZM Подивитися повідомлення
    1. В кінці 5 сторінки теми про "важкі китайські мотоблоки" під №50 є мій коментар... Так ось у ньому (скільки я не редагував) замість великих букв (на початку речення, в іменах та назвах) проставлені малі! Колеги сказали, що це - "антикрик" (яка назва страшна) і порадили звернутися в адміністрацію для відключення цієї "послуги" (опції).
    Вас проінформували коректно - це дійсно "АНТИКРИК", оскільки зустрічаються деякі не дуже ввічливі користувачі, які набирають повідомлення заглавними літерами, що заважає іншим учасникам.
    На даний момент розширено можливості по введенню заглавних літер, що необхідно для коректного введення назв. Користуйтесь

Сторінка 1 з 5 123 ... ОстанняОстання

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •