Сторінка 17 з 36 ПершаПерша ... 7151617181927 ... ОстанняОстання
Показане з 321 по 340 з 705

Тема: ZUBR JR-Q78

  1. #321
    Десятник Аватар для Sugao
    Реєстрація
    09.02.2013
    Адреса
    Киев. Носовка.
    Повідомлень
    32
    Ну и теперь собствено вал и крепление колеса. Вал заказал у токаря, отдал 40 гр. Вал выточен так чтобы средняя часть выполняла функцию вставки между подшипниками колеса, что приведет к более долгой работе подшипников. Резьба под болты внутреняя. Также было нарезано 2 вкладыша,(трубка), для лучшего крепления колеса.
    Останній раз редагувалося Sugao; 01.04.2013 в 18:16.
    Зубр JR-Q78

  2. Подякували за повідомлення (3): peter pet, Віктор Бон, Костя1970


  3. #322
    Десятник Аватар для Sugao
    Реєстрація
    09.02.2013
    Адреса
    Киев. Носовка.
    Повідомлень
    32
    Ну и собствено сборка. Запресовуем один подшипник на место. Извините, что то один снимок размытый вышел. Потом вставляем вал и запресовуем второй подшипник. Надеваем вкладыши и ставим колесо на место.
    Зубр JR-Q78

  4. Подякували за повідомлення (5): fedor, peter pet, Віктор Бон, Костя1970, Юрій54


  5. #323
    Десятник Аватар для Sugao
    Реєстрація
    09.02.2013
    Адреса
    Киев. Носовка.
    Повідомлень
    32
    Ну а теперь что получилось. Фотографию на мотоблоке выложу попоже, когда поеду в село и установлю сие устройство.
    Зубр JR-Q78

  6. Подякували за повідомлення (11): Chizhik75, fedor, peter pet, redshuhov, ruv29, Віктор Бон, Костя1970, Сашка, стажер, Федір, Юрій54


  7. #324
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    11.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від стажер Подивитися повідомлення
    Нарешті і я купив собі коника на 8 сил а то 2роки брав у тестя.З тещю домовились я роблю ремонт у них по всьому будинку а вона купляє зятю мотоблок.
    Вітаю.Нехай він Вам служить вірою на довгі роки.
    Ось такий виявляється "геншефт"Ви провели з мамою.Жарт.
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  8. Подякував за повідомлення: стажер


  9. #325
    Десятник Аватар для стажер
    Реєстрація
    18.03.2012
    Адреса
    Черкаська обл.смт Драбів
    Повідомлень
    57
    Цитата Повідомлення від Юрій54 Подивитися повідомлення
    Вітаю.Нехай він Вам служить вірою на довгі роки.
    Ось такий виявляється "геншефт"Ви провели з мамою.Жарт.
    Головне найти правильний КЛЮЧИК до людини і все буде надіюсь нормально.

  10. #326
    Десятник Аватар для whitebeard
    Реєстрація
    27.03.2013
    Адреса
    Бородянкка
    Повідомлень
    20
    З вівторка став гордим власником Зубра. Тепер повна голова запитань, буду прочитувати форум. А зараз приймайте в свої ряди))))

    Підскажіть будь-ласка, як правильно зробити обкатку Мб якщо немає причіпа???
    ZUBR JR-Q78

  11. #327
    Сотник Аватар для ivan98
    Реєстрація
    05.02.2012
    Адреса
    м. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ с.Пiсочна
    Повідомлень
    292
    Цитата Повідомлення від whitebeard Подивитися повідомлення
    З вівторка став гордим власником Зубра. Тепер повна голова запитань, буду прочитувати форум. А зараз приймайте в свої ряди))))
    Доброго дня вітаю вас з покупкою хай вірно вам служить ваш сталевий кінь
    ЗУБР Q 78

  12. #328
    Десятник Аватар для Sugao
    Реєстрація
    09.02.2013
    Адреса
    Киев. Носовка.
    Повідомлень
    32

    Переднее колесо.

    Выше в теме я выкладывал свою наработку колеса. Вот теперь выкладываю устройство на мотоблоке.

    Между пластиной колеса и корпуса вложены гайки для доступа к натяжителю двигателя. Фото немного размытое, фокус на колесо пошел. Ключ входит, так что можно спокойно регулировать натяжение. А вот и ваш покорный слуга. Следующая серия фотографий будет про производство прицепа.
    Зубр JR-Q78

  13. Подякували за повідомлення (6): Chizhik75, Mихаил, redshuhov, ВИТЬОК, громов, Костя1970


  14. #329
    Атаман Аватар для анрі13
    Реєстрація
    06.01.2013
    Адреса
    Рівне Край,де народилася УПА
    Повідомлень
    19 124
    Колесо гарно получилось-не сподобався тільки колір туалету
    Краб МБ з Планета-3-самопал Мб Планета+ кпп Заз

    Хороший москаль-мертвий москаль!

  15. #330
    Атаман
    Реєстрація
    14.01.2012
    Повідомлень
    4 014
    Цитата Повідомлення від Sugao Подивитися повідомлення
    наработку колеса
    "Добре" що дощ не дає нічого робити. Коліща зроблено добре, та, на мою думку, низькувато стоїть і буде заважати при оранці, коли колесо МБ іде по борозні. Хто працював уже з ним то знає що приходиться не забувати про колесо бо можна зависнути або важко з борозни інколи вибратися. До того ж тут воно ще й далеко вперед винесене що ще збільшує відстань між крайніми точками, наприклад, плугом і опорним колесом. У мене МБ "крутіше" стоїть" та і то інколи приходиться відкопувати.

  16. Подякував за повідомлення: pivco


  17. #331
    Десятник Аватар для SASCHA63
    Реєстрація
    14.04.2013
    Адреса
    кировоградская обл.
    Повідомлень
    32
    Доброго дня всім, поки що немаю сталевого коня , але буду читати всі ваші поради щодо залізного коника

  18. #332
    Сотник Аватар для pivco
    Реєстрація
    28.03.2012
    Адреса
    Запорізька обл. м Гуляйполе
    Повідомлень
    469
    Цитата Повідомлення від Riba4ok1 Подивитися повідомлення
    "Добре" що дощ не дає нічого робити. Коліща зроблено добре, та, на мою думку, низькувато стоїть і буде заважати при оранці, коли колесо МБ іде по борозні. Хто працював уже з ним то знає що приходиться не забувати про колесо бо можна зависнути або важко з борозни інколи вибратися. До того ж тут воно ще й далеко вперед винесене що ще збільшує відстань між крайніми точками, наприклад, плугом і опорним колесом. У мене МБ "крутіше" стоїть" та і то інколи приходиться відкопувати.
    ПОдерживаю Вас, у меня осенью была такая же. проблема. Когд доходил до конца города а в его конце подьем, вот тогда я так зарылся, что с тех пор задумался нужно ли мне это колесо. При пахании я ним почти не пользовался, картошку в этом году посадил сажалкой тоже без него, без напряга. А кататься по двору не тот уже возраст. Я солидарен с Риба что надо выше подымать колесо. Сужу из своего опыта.
    Мир хижинам — война дворцам! Кентавр 1080D перед. в миник

  19. #333
    Десятник Аватар для Sugao
    Реєстрація
    09.02.2013
    Адреса
    Киев. Носовка.
    Повідомлень
    32
    Прочитав зауваження, та я і сам дійшов до того що колесо буде мішати при оранці. Тому колесо зроблено так щоб його можна було перевернути до гори. На фотографіях у розібраному вигляді це видно. Колесо має майже єдине призначення, це полегшення транспортування до городу.
    Зубр JR-Q78

  20. #334
    Десятник Аватар для Sugao
    Реєстрація
    09.02.2013
    Адреса
    Киев. Носовка.
    Повідомлень
    32
    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    Колесо гарно получилось-не сподобався тільки колір туалету
    Цвет туалета самому ненравится, но это поправимо.
    Зубр JR-Q78

  21. #335
    Десятник Аватар для pashazt
    Реєстрація
    02.09.2012
    Повідомлень
    18
    Сегодня столкнулся с проблемой на Зубре JR-Q78, при замене масла слилось приблизительно 4,5 литра масла вместе с соляркой. Созвонился с сервисом (мб еще на гарантии) говорят нужна переборка ТНВД. В общем я так и подозревал что в ТНВД где то проблема.

  22. #336
    Десятник Аватар для AlexUKR
    Реєстрація
    06.03.2013
    Повідомлень
    15
    Прошу совета! Обкатываю своего Зубрика в транспортном режиме. Прицеп сварил сам, шириной всего 80см, чтоб проходил все калитки и дорожку на огороде, чуть позже выложу фото, если кого заинтересует. Столкнулся с проблемой неплотности крышки топливного бачка (заводской). При движении на повышенных передачах подтекает, весь бачок в солярке, не по хозяйски. Может кто сталкивался с этим? Помогите усовершенствовать китайский шедевр.
    P.S. ШЕДЕВР - пишу без кавычек, потому что с первого приближения машина в натуре - зверь! Не терпится попробовать с фрезой.

  23. #337
    Полковник Аватар для Федір
    Реєстрація
    30.07.2012
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    1 666
    Цитата Повідомлення від AlexUKR Подивитися повідомлення
    Столкнулся с проблемой неплотности крышки топливного бачка (заводской). При движении на повышенных передачах подтекает, весь бачок в солярке, не по хозяйски.
    Вирізав із капрону кружок, що лягає на вершину сіточки (діаметром трішки меншим, як горловина) в якому проплавив отвір по центру... Другий день вже - покищо не підтікає...
    Зубр JR-Q78E
    Городенка

  24. Подякував за повідомлення: AlexUKR


  25. #338
    Сотник
    Реєстрація
    24.03.2011
    Адреса
    Житомирська обл., смт. Ружин
    Повідомлень
    130
    Цитата Повідомлення від AlexUKR Подивитися повідомлення
    При движении на повышенных передачах подтекает, весь бачок в солярке
    Вирізав із звичайної резини з автомобільного колеса кружок на пару міліметрів в діамерті більший ніж горловина, всередині просверлив отвір на 0,5 см., посадив на сітку в горловині. Від осені забув що таке вихлюпування. Тільки став возити з собою саморєз, щоб вийняти і глцнути скільки солярки в бачку.
    ZUBR JR-Q78E

  26. Подякував за повідомлення: AlexUKR


  27. #339
    Атаман
    Реєстрація
    10.06.2012
    Повідомлень
    8 058
    Цитата Повідомлення від AlexUKR Подивитися повідомлення
    При движении на повышенных передачах подтекает, весь бачок в солярке
    Заливаю 1/3 бачка. Жодних підтікань. Не потекло навіть коли минулої осені при різкому повороті на 6-тій ліг на бік...

  28. Подякував за повідомлення: AlexUKR


  29. #340
    Десятник Аватар для AlexUKR
    Реєстрація
    06.03.2013
    Повідомлень
    15
    Привет форумчанам!
    Опробовал мотоблок Зубр JR-Q78E с фрезой. Остался очень доволен. За 3 часа обработал весь участок. Качество обработки - отличное. В зиму участок пошел без пахоты, но обрабатывал сразу фрезой на полную глубину.
    Замечания: 1) Понял, что расширительный бачек необходим, над сотами радиатора очень малый запас воды, кипнет, и сразу надо доливать. 2) У меня почва - супесок, и все равно 8-сильный движок порой перегружался, пускал плотный черный дым; кто планирует покупать МБ для суглинков и черноземов - думаю лучше рассмотреть 10-ти или 12-сильные варианты Зубра. (В транстортном применении подобных ограничений нет, т.к. диапазон передач достаточно велик. Перевозил строй.материалы - грузил до 0,7т + вес прицепа, тянет без проблем даже без утяжелителей. 3) При первой установке фрезы советую сразу запастись временем и материалом для изготовления новой прокладки между фрезой и коробкой, т.к. родная по видимому установлена на сырой лак. У меня при снятии задней крышки с коробки расслоилась.
    В целом рад, что приобрел себе такого помощника, о затраченных деньгах - не жалею.

Сторінка 17 з 36 ПершаПерша ... 7151617181927 ... ОстанняОстання

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •