Сторінка 19 з 36 ПершаПерша ... 9171819202129 ... ОстанняОстання
Показане з 361 по 380 з 705

Тема: ZUBR JR-Q78

  1. #361
    Десятник Аватар для AlexUKR
    Реєстрація
    06.03.2013
    Повідомлень
    15
    Цитата Повідомлення від fedor Подивитися повідомлення
    значит была попытка завестись в обратную сторону, Коля медленно крутит кривой стартер .с ув
    Либо установлен слишком ранний угол опережения впрыска топлива. Впрыск происходит при еще открытом впускном клапане, поэтому отдает назад в фильтр.
    С уважением
    Зубр JR-Q78E с ВОМ (2013г)

  2. #362
    Атаман Аватар для Алекс
    Реєстрація
    12.09.2010
    Адреса
    м. Рівне - Малинівка
    Повідомлень
    5 555
    Цитата Повідомлення від Kolya1 Подивитися повідомлення
    з фільтра і з віхлопної йде димок,
    У Вашому МБ мабуть щось з клапанами раз дим іде разом з фільтра і вихлопної. І цей стук може означати удар поршня в клапан. Зніміть клапанну кришку і перевірте уважно.
    ZUBR JR-Q78 ; КЕНТАВР МБ 40-2 Не бійся зробити крок в майбутнє... радій, що воно в тебе є і ти його твориш.

  3. #363
    Атаман
    Реєстрація
    14.01.2012
    Повідомлень
    4 014
    Цитата Повідомлення від AlexUKR Подивитися повідомлення
    Впрыск происходит при еще открытом впускном клапане
    AlexUKR, Вы говорите о невозможных вещах, т.к. с момента закрытия впускного клапана(конец такта впуска, НМТ) до, собственно, впрыска(ВМТ) проходит целый такт сжатия,почти полоборота КВ.

  4. #364
    Сотник Аватар для Володимир74
    Реєстрація
    20.12.2011
    Адреса
    Рівненська обл. с.м.т. Смига
    Повідомлень
    167
    Цитата Повідомлення від Riba4ok1 Подивитися повідомлення
    AlexUKR, Вы говорите о невозможных вещах, т.к. с момента закрытия впускного клапана(конец такта впуска, НМТ) до, собственно, впрыска(ВМТ) проходит целый такт сжатия,почти полоборота КВ.
    явна опичатка, випускного клапана, там відстань на пів ..... волоска .
    Зубр-JR-Q78 НЕХАЙ В НАШИХ ВОРОГІВ В ГОРЛІ ПІРЯ ПОРОСТЕ

  5. #365
    Атаман
    Реєстрація
    14.01.2012
    Повідомлень
    4 014
    Цитата Повідомлення від Володимир74 Подивитися повідомлення
    явна опичатка, випускного клапана, там відстань на пів ..... волоска .
    Никакой "опичатки"там нет, Владимир. Ни впускной, ни тем более выпускной клапана не то что на пол-волоска, а и близко не "подходят" к самому моменту впрыска топлива форсункой. Как минимум, как я уже писал, их разделяет расстояние в почти 180" оборота КВ. А от момента полного закрытия выпускного клапана не пол-волоска, а почти оборот КВ. Кто то из нас двоих ошибается, Вова))...

  6. #366
    Десятник Аватар для AlexUKR
    Реєстрація
    06.03.2013
    Повідомлень
    15
    Цитата Повідомлення від Riba4ok1 Подивитися повідомлення
    AlexUKR, Вы говорите о невозможных вещах, т.к. с момента закрытия впускного клапана(конец такта впуска, НМТ) до, собственно, впрыска(ВМТ) проходит целый такт сжатия,почти полоборота КВ.
    Да, согласен, не додумал, но как объяснить дым с фильтра? Значит впускной клапан просто зажат в приоткрытом положении. Надо проверять зазоры между коромыслами и клапанами.
    Зубр JR-Q78E с ВОМ (2013г)

  7. #367
    Сотник Аватар для Віктор Бон
    Реєстрація
    23.01.2011
    Адреса
    Україна
    Повідомлень
    140
    Шановний Rida40k1,не знаю як хто ,але Ви даєте нам дуже практичні поради відносно поломків мооблоків,можливо Вас критикують,але поради на мою думку дуже слушні і професійні,Дякую Вам,можливо на форумі появляться люди які хочуть виявити себе з негативної сторони,Ви незвертайте на них увагу,а просто спілкуйтеся,і давайте практитичні поради .
    Зубр-JR-Q78
    Бережіть себе та своїх рідних!!

  8. Подякували за повідомлення (3): анрі13, Костик, Михай


  9. #368
    Сотник Аватар для Михай
    Реєстрація
    17.10.2012
    Адреса
    Роменський район Сумщина
    Повідомлень
    166
    Підтримую. Я в техніці - невіглас і на форум заходжу за порадою. П. Юрій(Рибачок) завжди дає кваліфіковану пораду в доступній формі.
    Forte SH-101, мотокультиватор Daishin SPR-120H

  10. #369
    Атаман
    Реєстрація
    14.01.2012
    Повідомлень
    4 014
    Цитата Повідомлення від AlexUKR Подивитися повідомлення
    Да, согласен, не додумал, но как объяснить дым с фильтра? Значит впускной клапан просто зажат в приоткрытом положении. Надо проверять зазоры между коромыслами и клапанами.
    Всем доброго дня! AlexUKR,
    дым мог остаться с предыдущей попытки неудачного запуска когда КВ качнулся в "обратку". Сжатие, впрыск(вп.кл. закр), смесь зажигается, но слабо раскручен маховик и газы давят на поршень идет качок в обратку и кл. впускной работает на выпуск. Если впускной (выпускной) клапан зажат и постоянно недозакрывается то запуск, Алекс, вообще невозможен(мы не сможем выполнить сжатие). Так работает декомпрессионный механизм, клапан(а) постоянно открыты независимо от работы ГРМ. И мы можем только видеть как из трубы выталкивается туман из распыленного топлива. А вот когда мы отпускаем декомпрессор то уже видим дым(от испарившегося но не вспыхнувшего топлива, когда у нас не получилось запустить. Так что в данном случае мы читаем не совсем точно описанную ситуацию. Что значит "шел из фильтра?" Алекс, мы то с Вами понимаем что по впускному и по выпускному движение возможно ТОЛЬКО В ОДНОМ направлении ! Невозможна и там и там работа на выпуск! Если, конечно, мы все правильно понимаем написанное.
    Цитата Повідомлення від Алекс Подивитися повідомлення
    А я б, все таки, заглянув до клапанів. Скільки там тої роботи? Але впевнитись, що все в порядку не помішає.
    Те що радить, Алекс, це само собою! Ми повинні бути завжди впевнені що у нас все відрегульовано, помазано і т.д. МБ не потребує багато часу на це а ми не будем грішить на такі дрібниці як невідрегульований клапан, зате коли буде підозра на нього то ми знатимем що, наприклад, якийсь відпустився.
    Останній раз редагувалося Riba4ok1; 12.05.2013 в 12:25.

  11. Подякували за повідомлення (3): AlexUKR, Vladyka, WOLF


  12. #370
    Атаман Аватар для Алекс
    Реєстрація
    12.09.2010
    Адреса
    м. Рівне - Малинівка
    Повідомлень
    5 555
    А я б, все таки, заглянув до клапанів. Скільки там тої роботи? Але впевнитись, що все в порядку не помішає.
    ZUBR JR-Q78 ; КЕНТАВР МБ 40-2 Не бійся зробити крок в майбутнє... радій, що воно в тебе є і ти його твориш.

  13. #371
    Сотник Аватар для Вовка79
    Реєстрація
    19.02.2013
    Адреса
    Винницкая обл.
    Повідомлень
    481
    Дим появляеться з вихлопноi i з фiльтра одночасно коли недорозкрутити двигун i вiн не заведеться i i вiддасть на 1 оборот кв.в обратку тодi знов вiдкриетьсю впускний клапан а зразу заним i випусний, отже частина диму виходить в воздухан а частина в вихлопну, даже при норм зазорi клапанiв, вони в цьому не виннi, в мене вже не раз так димiло коли недорозкручував.
    ZUBR JR-Q78

  14. Подякували за повідомлення (2): AlexUKR, Vladyka


  15. #372
    Рекрут Аватар для Givi88
    Реєстрація
    30.05.2013
    Адреса
    Хмельниччина, с.Цвітоха
    Повідомлень
    2
    Добрий вечір! Придбав кілька днів тому Зубра 78-го, обкатую. По рекомендації мого сусіда Володимир59 зареєструвався на Форумі. Теж хочу навчитися всьому, що вмієте Ви. Купив разом з МБ фрезу, плуга (йшли в комплекті), копалку (дельфіна), зчепку, роторну косу. Маю малувато часу, бо працюю на фірмі, а вдома ще своє підсобне господарство, але помаленьку буду освоюватись.
    Зубр JR-Q78

  16. Подякував за повідомлення: Chizhik75


  17. #373
    Старшина Аватар для Dolya
    Реєстрація
    04.11.2011
    Адреса
    Миколаївська обл. Казанківський р. с.Малоданилівка
    Повідомлень
    1 269
    Вітаемо з покупкою хай служить вірою і правдою та ніколи не ламаеться.
    майже готовий мт з мотоблоку Добриня мт 101 (11л.с.) а також трактор юмз мобільний 0983755086 мій канал на ютуб https://www.youtube.com/channel/UCeiSjwuBAIISljCAb0ddqkw

  18. #374
    Атаман Аватар для анрі13
    Реєстрація
    06.01.2013
    Адреса
    Рівне Край,де народилася УПА
    Повідомлень
    19 128
    Цитата Повідомлення від Givi88 Подивитися повідомлення
    бо працюю на фірмі, а вдома ще своє підсобне господарство, але помаленьку буду освоюватись
    Як я Вас розумію!Вітаю Вас на форумі.Вітаю з покупкою та з хорошим сусідом!Якщо не секрет-в скільки обійшовся МБ з комплектом?
    Краб МБ з Планета-3-самопал Мб Планета+ кпп Заз

    Хороший москаль-мертвий москаль!

  19. #375
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    11.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від Givi88 Подивитися повідомлення
    Придбав кілька днів тому Зубра 78-го, обкатую. По рекомендації мого сусіда Володимир59 зареєструвався на Форумі.
    Доброго маєте сусіда,вітаю з прибанням "Сталевого коника".Легкої роботи Вам в нелегкій праці хлібороба.І щоб "кінь"не брикався та справно-здоровим слугував на віка.Вірним пічником щоб був.
    За певний період вивчите усе,набудете практику та будете встигати скрізь і на роботі і дома.та відпаде і фізична та душевна втома.Саме головне що згодом і Ваша родина може забути де сапа.
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  20. Подякував за повідомлення: Костя1970


  21. #376
    Сотник Аватар для Вовка79
    Реєстрація
    19.02.2013
    Адреса
    Винницкая обл.
    Повідомлень
    481
    Цитата Повідомлення від Юрій54 Подивитися повідомлення
    Саме головне що згодом і Ваша родина може забути де сапа.
    думаю сапа належить до тих знаядь працi, а таких е багато, якi е практичними i незамiнними в домашньому господарствi, i хоча може рiдко та всеж пригодиться.
    ZUBR JR-Q78

  22. #377
    Атаман Аватар для Володимир 59
    Реєстрація
    24.05.2012
    Адреса
    Хмельницька обл с.Цвітоха на Славутчині
    Повідомлень
    4 725
    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    Якщо не секрет-в скільки обійшовся МБ з комплектом?
    Відповім за Ігоря, бо він на роботі, буде ввечері і то ще коли все по господарству зробить (хороший хлопець) - брав на "Купа заліза" - за все разом 11 тис. грн.
    ZU-15 (Зубр 105)
    Боже великий, єдиний,
    Нам Україну храни,
    Волі і світу промінням
    Ти її осіни.

  23. #378
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    11.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від Вовка79 Подивитися повідомлення
    сапа належить до тих знаядь працi, а таких е багато, якi е практичними i незамiнними в домашньому господарствi, i хоча може рiдко та всеж пригодиться.
    Воно то так, з Вами повністю погоджуюсь.Але абстрактно,відповім словами дружини:".... маємо Сталевого коника та невеличке Лошатко,та щоб я в картоплі сапувала?Та мені буде соромно перед людьми та сусідами. ...."Звісно що вся розмова проходила в жартівливій формі.
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  24. Подякували за повідомлення (3): Dolya, Володимир 59, Костя1970


  25. #379
    Сотник Аватар для Каляныч
    Реєстрація
    16.11.2012
    Адреса
    Полонский район смт Понинка
    Повідомлень
    242
    Вітаю на форумі та з покупкою нехай довго служить та замінить жіночі руки на городі Володимиру59 привіт з Понінки
    Кентавр 1080д

  26. Подякував за повідомлення: Володимир 59


  27. #380
    Сотник
    Реєстрація
    28.04.2013
    Адреса
    Рівненска обл.
    Повідомлень
    189
    ого. . . В квітні я брав за 8400. У нас в Рівному. . Або я чогось не зрозумів. Або інтернет магазини підняли ціни
    ZUBR JQ-78R

Сторінка 19 з 36 ПершаПерша ... 9171819202129 ... ОстанняОстання

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •