Сторінка 5 з 36 ПершаПерша ... 3456715 ... ОстанняОстання
Показане з 81 по 100 з 705

Тема: ZUBR JR-Q78

  1. #81
    Полковник Аватар для Костя1970
    Реєстрація
    13.10.2010
    Адреса
    Ніжин . Чернігівська обл. Україна.
    Повідомлень
    2 106
    В этом году и я первыю колию по снегу прокатал , да и племянника на санках сзади адаптера на жесткой плавающей сцепке покатал , около часа и ганяли по улицам та огородам. С утра пасмурно было снежок шол , ну и пару фото Натисніть на зображення для збільшення
Назва: мб..jpg
Переглядів: 255
Розмір:	66,6 Кб
ID:	3472 Натисніть на зображення для збільшення
Назва: мба.1.jpg
Переглядів: 268
Розмір:	50,8 Кб
ID:	3473 Натисніть на зображення для збільшення
Назва: мба...jpg
Переглядів: 229
Розмір:	56,7 Кб
ID:	3474 Натисніть на зображення для збільшення
Назва: мба....jpg
Переглядів: 218
Розмір:	61,9 Кб
ID:	3475
    Зубр-JR-Q78E.

  2. Подякував за повідомлення: AlexShag


  3. #82
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    У моєму МБ пропало світло, давно, але тільки сьогодні спробував вирішити проблему. Виявилось, що лампочка розкололась на двоє. Так як фару було демонтовано вирішив зняти ВАХ генератора. Генератор видає змінний струм без навантажеення напругою 15-19В (холостий хід-максимальні оберти), тепер і не дивно, що світлодіоди згорають. Під'єднав лампочку потожністю 21Вт, напруга становила 12-14,5В, далі під'єднав лампочку 55Вт, значення напруги при цьому 7-9В. Я розумію, що ВАХ не будується по трьох точках,але навіть по цих вимірах ясно, що ніяких там 90Вт генератор у даному МБ не видає, отже оптимальна потужність трохи більше 21-го вату. Спробую поставити діодний міст, якщо напруга буде 13-14В добавлю ще акумулятор на 12Агод, для того, щоб яскравість світла не залежала від обертів двигуна.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  4. #83
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Іще сьогодні заміряв максимальну швидкість МБ за допомогою GPS навігатора, але через пробуксовування більше ніж 14км/год не вдавалось розігнати. Зате розворот на місці з використанням гальм причепу на шостій передачі легко вдається.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  5. #84
    Атаман Аватар для WOLF
    Реєстрація
    18.08.2010
    Адреса
    Миколаївська область - Прикарпаття
    Повідомлень
    6 552
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    Зате розворот на місці з використанням гальм причепу на шостій передачі легко вдається.
    Ого!.. Колего, Ви - екстремал!
    Мототрактор "Zubr JR-Q78" ("John Deere Ambulance") @ "Протон МБ-80-Кузька"

  6. #85
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Лампочка у моєму Зубрі галогена з типом цоколя Н3 на 55Вт, була. Сьгодні купив у магазині звичайні галогені лампи на 20 і 35Вт, а то 55Вт явно не світить на свою потужність при такому генераторі. Далі одну із ламп припаяю до цоколя, що залишився від Н3 і все. Такі лампочки коштують аж по три гривні, тоді як автомобільні Н3 від 20 гривень і більше.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  7. #86
    Старшина Аватар для Chizhik75
    Реєстрація
    02.01.2012
    Адреса
    Житомирская обл.,Радомышльский р-н.
    Повідомлень
    575
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    Лампочка у моєму Зубрі галогена з типом цоколя Н3 на 55Вт, була. Сьгодні купив у магазині звичайні галогені лампи на 20 і 35Вт, а то 55Вт явно не світить на свою потужність при такому генераторі. Далі одну із ламп припаяю до цоколя, що залишився від Н3 і все. Такі лампочки коштують аж по три гривні, тоді як автомобільні Н3 від 20 гривень і більше.
    Я думаю 35 Вт будет то что надо.У меня стоит 28+28.Изначально последовательно были.Сейчас включена одна нить(28) так что то даже слишком ярко при больших оборотах да на снегу?когда вторую подключал-общая яркость действительно падала.Генератор на маховике около 30 Вт,где-то на форуме читал.
    ZUBR-78

  8. #87
    Старшина
    Реєстрація
    13.12.2011
    Повідомлень
    1 276
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    У моєму МБ пропало світло, давно, але тільки сьогодні спробував вирішити проблему. Виявилось, що лампочка розкололась на двоє. Так як фару було демонтовано вирішив зняти ВАХ генератора. Генератор видає змінний струм без навантажеення напругою 15-19В (холостий хід-максимальні оберти), тепер і не дивно, що світлодіоди згорають. Під'єднав лампочку потожністю 21Вт, напруга становила 12-14,5В, далі під'єднав лампочку 55Вт, значення напруги при цьому 7-9В. Я розумію, що ВАХ не будується по трьох точках,але навіть по цих вимірах ясно, що ніяких там 90Вт генератор у даному МБ не видає, отже оптимальна потужність трохи більше 21-го вату. Спробую поставити діодний міст, якщо напруга буде 13-14В добавлю ще акумулятор на 12Агод, для того, щоб яскравість світла не залежала від обертів двигуна.
    Встановленння самого моста нічого не змінить, але якщо додати до моста конденсатор то напруга підніметься. Для того щоб мати повноцінне світло без стабилізатора по-моєму ніяк не обійтись. З акумом тоже варіант, але він буде дорожчий за стабилізатор і за ним постійно треба буде слідкувти щоб не розрядити.

  9. #88
    Десятник Аватар для леон 68
    Реєстрація
    17.12.2011
    Адреса
    Тернопільська обл
    Повідомлень
    13
    Цитата Повідомлення від Arni27 Подивитися повідомлення
    Встановленння самого моста нічого не змінить, але якщо додати до моста конденсатор то напруга підніметься. Для того щоб мати повноцінне світло без стабилізатора по-моєму ніяк не обійтись. З акумом тоже варіант, але він буде дорожчий за стабилізатор і за ним постійно треба буде слідкувти щоб не розрядити.
    Може ви знаєте схему всіх деталей щоб зробити лучше світло?
    ZIRKA LX 1090D & AGZAT (HONDA 5.5)

  10. #89
    Старшина
    Реєстрація
    13.12.2011
    Повідомлень
    1 276
    Цитата Повідомлення від леон 68 Подивитися повідомлення
    Може ви знаєте схему всіх деталей щоб зробити лучше світло?
    Схеми не маю, але планую поки мороз зробити щоб не відкладати на весну. Да і схемка там буде проста, можна шукати в інтернеті під ті деталі які в хто має.

  11. #90
    Старшина Аватар для Chizhik75
    Реєстрація
    02.01.2012
    Адреса
    Житомирская обл.,Радомышльский р-н.
    Повідомлень
    575
    Стабилизатор обычно работает на урезание напряжения и приведению его к определенному уровню.Т.е. как минимум напряжение будет как при работе при холостых(нужно доматывать ген,если конечно напруги не будет хватать).
    ZUBR-78

  12. #91
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Arni27 Подивитися повідомлення
    Встановленння самого моста нічого не змінить, але якщо додати до моста конденсатор то напруга підніметься. Для того щоб мати повноцінне світло без стабилізатора по-моєму ніяк не обійтись. З акумом тоже варіант, але він буде дорожчий за стабилізатор і за ним постійно треба буде слідкувти щоб не розрядити.
    Контенсатор я також хочу встановити, але він не піднімає напругу, а згладжує імпульси. Я це все роблю не для того щоб витратити гроші, а для того, щоб не лежали без роботи деталі. Акум, конденсатор, діоди і реле регулюваня напруги все це уже є. Якщо не отримаю потрібної напруги, то буде планка з світлодіодами просто під'єднуватись до акумулятора, заряду вистачить на 10 год, це для того, щоб була можливість присвітити десь на рибалці, чи інших заходах. МБ цеж не тільки знаряддя праці, з ним і на відпочинок можна рванути.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  13. #92
    Старшина
    Реєстрація
    13.12.2011
    Повідомлень
    1 276
    Кондесатор піднімає напругу за рахунок того що заряджається до максимальної величини імпульсу. З подібними генераторами справ не мав, але в трансформаторах працює.
    РР з моблока чи скутера також не підійде, а автомобільне буде по-моєму складніше підключати ніж зібрати простого стабилізатора. Підключити світлодіоди можна простою схемкою на мікросхемі-стобилізаторі, і напруги для них однозначно хватить.

  14. #93
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    ВАЗ 2101 далеко не найскладніший автомобіль, так, що РР попробую якось пихнути, а двруг получиться, всеодно без діла лежить. РР має вхід і вихід та з'єднується з масою.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  15. #94
    Старшина
    Реєстрація
    13.12.2011
    Повідомлень
    1 276
    Наскільки відомо РР з 01 контактний, у вигляді реле, то в даному разі його використання неефективне.

  16. #95
    Десятник Аватар для SashaG
    Реєстрація
    26.08.2011
    Адреса
    Ковель, Волинська обл.
    Повідомлень
    31
    Якщо я не помиляюсь то використати і електронний автомобільний реле регулятор в мотоблокові не получиться так як один з трьо контактів не враховуючи масу під маркуванням (ш) під'єднується до щіток генератора. При підвищенні напруги поверх 13,7-14 вольт на виході (ш) понижаеться напруга при чому на генераторі зменшуеться магнітна індукція і регулюється таким чином напруга. Поправте мене якщо я помиляюсь. Хіба що використати тиристор і вихід (Ш) пустити на управляючий електрод, але це теорія хоча зарядні пристрої по такому принципу робив.
    Останній раз редагувалося SashaG; 26.01.2012 в 20:59.
    ZUBR JR-Q78

  17. #96
    Старшина Аватар для Chizhik75
    Реєстрація
    02.01.2012
    Адреса
    Житомирская обл.,Радомышльский р-н.
    Повідомлень
    575
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    У моєму МБ пропало світло, давно, але тільки сьогодні спробував вирішити проблему. Виявилось, що лампочка розкололась на двоє. Так як фару було демонтовано вирішив зняти ВАХ генератора. Генератор видає змінний струм без навантажеення напругою 15-19В (холостий хід-максимальні оберти), тепер і не дивно, що світлодіоди згорають. Під'єднав лампочку потожністю 21Вт, напруга становила 12-14,5В, далі під'єднав лампочку 55Вт, значення напруги при цьому 7-9В. Я розумію, що ВАХ не будується по трьох точках,але навіть по цих вимірах ясно, що ніяких там 90Вт генератор у даному МБ не видає, отже оптимальна потужність трохи більше 21-го вату. Спробую поставити діодний міст, якщо напруга буде 13-14В добавлю ще акумулятор на 12Агод, для того, щоб яскравість світла не залежала від обертів двигуна.
    Просто надо попробовать поставить мост и ак. без РР и проверить на разных режимах(на ХХ,макс. об.,с лампой и без неё),чтоб ток зарядки не превышал 1 А.Кондёр ставить я считаю излишне.
    ZUBR-78

  18. #97
    Старшина Аватар для Chizhik75
    Реєстрація
    02.01.2012
    Адреса
    Житомирская обл.,Радомышльский р-н.
    Повідомлень
    575
    Цитата Повідомлення від Chizhik75 Подивитися повідомлення
    Просто надо попробовать поставить мост и ак. без РР и проверить на разных режимах(на ХХ,макс. об.,с лампой и без неё),чтоб ток зарядки не превышал 1 А.Кондёр ставить я считаю излишне.
    Я извиняюсь-точнее-1.2 А(аккум. 12 А.ч)
    ZUBR-78

  19. #98
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Chizhik75 Подивитися повідомлення
    Просто надо попробовать поставить мост и ак. без РР и проверить на разных режимах(на ХХ,макс. об.,с лампой и без неё),чтоб ток зарядки не превышал 1 А.Кондёр ставить я считаю излишне.
    Так і збираюсь робити, якщо не получиться буду експериментувати із конденсатором, РР або навіть з тиристором, але все це буде у наступну суботу.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  20. #99
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Сьогодні був на базарі. Знайшов кіоск де продають шківи, також можна замовити шків під потрібний розмір, який виготовлять з інструментальної сталі. Ціна 100 міліметрового до 60грн. Може хтось підкаже який діаметр шківа на маховику, цікавить зовнішній та внутрішній, хочу доварити шків профілю "А" для приводу коси.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  21. #100
    Атаман Аватар для yurasik
    Реєстрація
    03.08.2011
    Адреса
    Житомир
    Повідомлень
    4 320
    Цитата Повідомлення від Vladyka Подивитися повідомлення
    Може хтось підкаже який діаметр шківа на маховику, цікавить зовнішній та внутрішній, хочу доварити шків профілю "А" для приводу коси.
    А хіба там шків не чугунний Якщо стальний то проблем не буде Потрібно буде зцентрувати шківи А може буде дешевше виточити нові 3 ручейний шків по принципу тих що продаються У нас просять 350 грн де продають мб
    Переобладнання мотоблока в мінітрактор тел. (063) 305 59 80 тел. (097) 709 62 65 сайт www.minik.com.ua

Сторінка 5 з 36 ПершаПерша ... 3456715 ... ОстанняОстання

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •