Сторінка 13 з 36 ПершаПерша ... 3111213141523 ... ОстанняОстання
Показане з 241 по 260 з 705

Тема: ZUBR JR-Q78

  1. #241
    Старшина Аватар для Nikolya
    Реєстрація
    25.08.2010
    Адреса
    м. Хмельницький
    Повідомлень
    680
    А ось так міняють оливу блондинки!

    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: Заміна оливи.jpg
Переглядів: 173
Розмір:	58,7 Кб
ID:	15781

    Так робити не слід!
    http://apkforum.com/image.php?type=sigpic&userid=34&dateline=128388450  8




    Не бійтесь робити те, що ніколи не робили! Адже ковчег будував аматор, а Титанік - фахівці!

    Иногда полезно помолчать, чтобы тебя услышали. И исчезнуть, чтобы тебя заметили.

  2. #242
    Десятник Аватар для Kolya1
    Реєстрація
    12.02.2013
    Адреса
    Киев , Бобровица
    Повідомлень
    58
    Вона правильно робить ) через ліечку, щоб не залити мотора)
    ZUBR JR-Q78
    з 15.02.2013р.

  3. #243
    Сотник Аватар для Тolik
    Реєстрація
    14.01.2012
    Адреса
    Тернопільска обл Чортківський рн смт Заводцке
    Повідомлень
    444
    Пане Никола щось не можу роздивитись то мінералка чи півсинтетика?
    Zirka1090D Zirka1080D
    Успіх - це рух від невдачі до невдачі без втрати ентузіазму.

  4. #244
    Старшина Аватар для Nikolya
    Реєстрація
    25.08.2010
    Адреса
    м. Хмельницький
    Повідомлень
    680
    Цитата Повідомлення від Тolik Подивитися повідомлення
    Пане Никола щось не можу роздивитись то мінералка чи півсинтетика?
    Натурпродукт! можливо! якщо вірити написаному!
    http://apkforum.com/image.php?type=sigpic&userid=34&dateline=128388450  8




    Не бійтесь робити те, що ніколи не робили! Адже ковчег будував аматор, а Титанік - фахівці!

    Иногда полезно помолчать, чтобы тебя услышали. И исчезнуть, чтобы тебя заметили.

  5. #245
    Атаман Аватар для Алекс
    Реєстрація
    12.09.2010
    Адреса
    м. Рівне - Малинівка
    Повідомлень
    5 555
    Цитата Повідомлення від Kolya1 Подивитися повідомлення
    А що скажете про масло pennasol 10w40
    Собі в авто заливаю вже три роки (правда 5w40), в МБ 10w40 два роки-нарікань нема.
    ZUBR JR-Q78 ; КЕНТАВР МБ 40-2 Не бійся зробити крок в майбутнє... радій, що воно в тебе є і ти його твориш.

  6. Подякував за повідомлення: Kolya1


  7. #246
    Десятник Аватар для Kolya1
    Реєстрація
    12.02.2013
    Адреса
    Киев , Бобровица
    Повідомлень
    58
    От в мене питання таке виникло. Коли буду стивить фрезу, туди ж треба заливать масло. А коли її знімать то зливать чи як?
    Який принцип?
    ZUBR JR-Q78
    з 15.02.2013р.

  8. #247
    Полковник Аватар для Валера7
    Реєстрація
    13.02.2013
    Адреса
    Україна
    Повідомлень
    2 849
    Цитата Повідомлення від Kolya1 Подивитися повідомлення
    От в мене питання таке виникло. Коли буду стивить фрезу, туди ж треба заливать масло. А коли її знімать то зливать чи як?
    Який принцип?
    Когда отцепите фрезу просто поставьте ее так,чтобы это масло не вылелось и оденьте туда целофановый пакет иобвяжите веревкой.
    МІНІ-ТРАКТОР Т 244 ТНТ 4Х4

  9. #248
    Десятник Аватар для Kolya1
    Реєстрація
    12.02.2013
    Адреса
    Киев , Бобровица
    Повідомлень
    58
    Цитата Повідомлення від Валера7 Подивитися повідомлення
    Когда отцепите фрезу просто поставьте ее так,чтобы это масло не вылелось и оденьте туда целофановый пакет иобвяжите веревкой.
    А в мотоблок тоді треба доливати?
    ZUBR JR-Q78
    з 15.02.2013р.

  10. #249
    Старшина Аватар для Nikolya
    Реєстрація
    25.08.2010
    Адреса
    м. Хмельницький
    Повідомлень
    680
    Цитата Повідомлення від Валера7 Подивитися повідомлення
    Когда отцепите фрезу просто поставьте ее так,чтобы это масло не вылелось и оденьте туда целофановый пакет иобвяжите веревкой.
    Можна вирізати пластину з листового металу і болтами закріпити через прокладку, тоді ні пилюка ні вода не потрапить в середину!
    http://apkforum.com/image.php?type=sigpic&userid=34&dateline=128388450  8




    Не бійтесь робити те, що ніколи не робили! Адже ковчег будував аматор, а Титанік - фахівці!

    Иногда полезно помолчать, чтобы тебя услышали. И исчезнуть, чтобы тебя заметили.

  11. #250
    Полковник Аватар для Валера7
    Реєстрація
    13.02.2013
    Адреса
    Україна
    Повідомлень
    2 849
    Цитата Повідомлення від Kolya1 Подивитися повідомлення
    А в мотоблок тоді треба доливати?
    Интересный вопрос.В картере коробки должно быть 5 л. смазки,а щупа чтобы это проверить на ней нет.
    МІНІ-ТРАКТОР Т 244 ТНТ 4Х4

  12. #251
    Десятник Аватар для Kolya1
    Реєстрація
    12.02.2013
    Адреса
    Киев , Бобровица
    Повідомлень
    58
    Цитата Повідомлення від Валера7 Подивитися повідомлення
    В картере коробки должно быть 5 л. смазки
    А мені сказали там де я купляв що 2.5літра ТАП17. чи це для обкатки?
    ZUBR JR-Q78
    з 15.02.2013р.

  13. #252
    Полковник Аватар для Валера7
    Реєстрація
    13.02.2013
    Адреса
    Україна
    Повідомлень
    2 849
    Цитата Повідомлення від Kolya1 Подивитися повідомлення
    А мені сказали там де я купляв що 2.5літра ТАП17. чи це для обкатки?
    У меня ЗИРКАLX1090D и в инструкции по эксплуатации написано-5л.
    МІНІ-ТРАКТОР Т 244 ТНТ 4Х4

  14. Подякував за повідомлення: Kolya1


  15. #253
    Десятник Аватар для Kolya1
    Реєстрація
    12.02.2013
    Адреса
    Киев , Бобровица
    Повідомлень
    58
    Цитата Повідомлення від Валера7 Подивитися повідомлення
    У меня ЗИРКАLX1090D и в инструкции по эксплуатации написано-5л.
    А в мене ZUBR JR-Q78 і в інструкції здаеться теж 5л. а от продавець сказав 2.5л ( і ще добавив, що треба лити поки через верх непобіжить. І що робить кому вірить
    ZUBR JR-Q78
    з 15.02.2013р.

  16. #254
    Полковник Аватар для Валера7
    Реєстрація
    13.02.2013
    Адреса
    Україна
    Повідомлень
    2 849
    Цитата Повідомлення від Kolya1 Подивитися повідомлення
    А в мене ZUBR JR-Q78 і в інструкції здаеться теж 5л. а от продавець сказав 2.5л ( і ще добавив, що треба лити поки через верх непобіжить. І що робить кому вірить
    Звідки через верх? В коробку 5л. у фрезу 2.5л. Наллєте більше-буде виганять у всі дірки.
    МІНІ-ТРАКТОР Т 244 ТНТ 4Х4

  17. #255
    Десятник Аватар для Kolya1
    Реєстрація
    12.02.2013
    Адреса
    Киев , Бобровица
    Повідомлень
    58
    ели -пали, треба буде точніше розпитати,....
    А може тут хто підкаже куди чого й скількі треба лити?
    ZUBR JR-Q78
    з 15.02.2013р.

  18. #256
    Сотник Аватар для Motostroy
    Реєстрація
    24.12.2010
    Адреса
    Киев
    Повідомлень
    447
    Цитата Повідомлення від Kolya1 Подивитися повідомлення
    а от продавець сказав 2.5л ( і ще добавив, що треба лити поки через верх непобіжить. І що робить кому вірить
    по какой "вверх"? что за бред....
    С правой стороны редуктора есть контрольное отверстие, нужно выставить горизонтально мотоблок и по это отверстие залить масло....
    Am.ua - магазин сельхозтехники (мотоблоки, минитрактора),
    мототехники и навесного оборудования в Киеве

  19. #257
    Старшина Аватар для Chizhik75
    Реєстрація
    02.01.2012
    Адреса
    Житомирская обл.,Радомышльский р-н.
    Повідомлень
    575
    Цитата Повідомлення від Kolya1 Подивитися повідомлення
    А мені сказали там де я купляв що 2.5літра ТАП17. чи це для обкатки?
    Зайдите по ссылке http://apkforum.com/showthread.php/7...ll=1#post24112
    ZUBR-78

  20. #258
    Десятник Аватар для Sugao
    Реєстрація
    09.02.2013
    Адреса
    Киев. Носовка.
    Повідомлень
    32
    Хочу розповісти як я складав свого Зубра. Я розумію що тут всі все знають, але новенькім буде не зайве почитати. Купляв я МБ у розібраному вигляді. Перше що зробив це приєднав колеса. Друге прикріпив передню частину, на якій ставиться двигун. Хочу зразу попередити ще без двигуна МБ переважує назад, тому заготовте відразу підставку якусь. Тепер перевірте масло у редукторі. встановіть МБ у горизонтальне положення, та відкрутіть болт перевірки рівня масла. Якщо масло не тече, то долийте. Для цього зверху є гумова кришка, знімається дуже легко. Чому масло зараз а не після закінчення збирання? Пояснюю, поставивши роги, буде складніше долити мастило у коробку, так як роги ставляться поверх кришки для заливання. Тепер ставимо рога. А тепер саме цікаве. Колі встановили роги, перевірте роботу коробки передач. В мене після встановлювання рогів виявилося, ще стоїть якась одна передача. Перемикалось тільки понижена та підвищена передачі. Колі зняв верхню кришку коробки передач стало зрозуміло в чому річ. Чи при збирані на заводі, або при транспортуванні,( дороги у нас рівні), вилки перемикання передач встали в різні положення. Якщо у вас таке трапилось, то берете дерев'яну надставку та легкими ударами молотка по надставці ставите всі три вилки у центральне положення. Потім з кришки коробки передач зніміть кришку для заливання мастила. Тепер ви зможете дивитись як будете ставить важелі. Зрозуміло що важелі повинні встати у центральну частину вилок. Зібравши все я приєднав усі тяги та відрегулював їх, особливу увагу зверніть на тяги до диференціалів, перевірте щоб диференціали добре робили, бо поставивши двигун буде набагато гірше тягати МБ. Прийдеться регулювати при заведеному двигуні, що не завжди безпечно. Коли все зробили встановлюйте двигун. Надіньте ремені від двигуна до коробки, та виставте двигун так щоб вали двигуна та редуктора були на одній вертикалі. Тепер затягніть болти кріплення двигуна до направляючих. Тепер можете зробить натягування ременів. Не перетягуйте зайво ремені. Вставте тягу газу у кріплення але не фіксуйте. Залийте мастило у двигун. Зверніть увагу на індикатор тиску мастила, в мене він був закрашений, тому не працював, якщо закрашеній, то за допомогою чогось гострого, легко щоб не зламати, підніміть ковпачок. Залийте солярку у бак та відкрийте кран на фільтрі. Відверніть болт на шлангу подачі солярки. Болт відвертають на пів оберту. Тепер саме неприємне. Треба подати солярку до системи. В мене самотягом вона не пішла, тому прийшлося дути в заливну горловину і коли з під болта пішла солярка треба завернути болт. Тепер заливаємо воду в радіатор. Заливаємо гарячу воду, але не дуже гарячу, бо опечетесь а мені не хотілось щоб ви опеклись. Заливаємо воду і перевіряємо яка вода витікає зі зливного крану. Чекайте покі не піде тепла вода. Закриваєте кран та доливаєте воду у радіатор. Все, тепер можна заводити. В мене двігун завівся зразу. Після того ак завели двигун, відрегулюйте тягу газу. Тепер по кількості мастил. У двигун увійшло 2 літра масла у редукторі масло було, але прийшлося долити десь 0,4 літра. Як робити обкатку вже писалось не раз, тому не буду повторювати. Да і сам ще не обкатував, бракувало часу. Обкатувати буду весною.
    Зубр JR-Q78

  21. Подякували за повідомлення (2): Chizhik75, Костя1970


  22. #259
    Полковник Аватар для Костя1970
    Реєстрація
    13.10.2010
    Адреса
    Ніжин . Чернігівська обл. Україна.
    Повідомлень
    2 106
    Цитата Повідомлення від Sugao Подивитися повідомлення
    Чому масло зараз а не після закінчення збирання
    Просто можна за минуту відкрутити панель серьги і налити чи долити стільки скільки потрібно, заодно і прокладку промазати салідолом зі сторони до МБ , та і в середину коробки оком глянути не помішає, щоб не було такого
    Цитата Повідомлення від Sugao Подивитися повідомлення
    виявилося, ще стоїть якась одна передача
    , та нічого головне що все налаштували.
    Цитата Повідомлення від Sugao Подивитися повідомлення
    Все, тепер можна заводити.
    Перед тим як завести краще покрутити корбу з минуту щоб мастило розійшлося по деталям . А так Ви все вірно зробили тим паче перший раз.Тепер обкатка, бо весна не загорами.
    Зубр-JR-Q78E.

  23. Подякував за повідомлення: Chizhik75


  24. #260
    Десятник Аватар для igorjok
    Реєстрація
    20.01.2013
    Адреса
    Тернопіль
    Повідомлень
    33
    Доброго дня. У мене виникло таке питання, у мене теж зубр JR-Q78, без стартера. Минулої зими мав необережність забути злити воду з радіатора, на весну замітив що на прокладці (клапанній, можливо помиляюся вона в формі овала) зробилась тріщина і воду з радіатора гнало назовні. Я її замінив, все стало супер так ось замітив почалося ставлювання води з радіатора через отвір під розширювальний бачок. В чому може бути причина, адже я наливав не багато, норма води. І ще одне питання, я в радіатор залив т осол перед зимою а ось недавано вирішив перевірити рівень тосолу так виявилось що з радіатора нестало десь 0.5л, причому підтьоків ніде немає, мб стоїть в гаражі. Після доливу завівся з 2 разу причому на старті поки мб не розвинув обороти пішло трохи темного диму. Прошу вашої допомоги.

Сторінка 13 з 36 ПершаПерша ... 3111213141523 ... ОстанняОстання

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •