Сторінка 14 з 36 ПершаПерша ... 4121314151624 ... ОстанняОстання
Показане з 261 по 280 з 705

Тема: ZUBR JR-Q78

  1. #261
    Полковник Аватар для Костя1970
    Реєстрація
    13.10.2010
    Адреса
    Ніжин . Чернігівська обл. Україна.
    Повідомлень
    2 106
    Цитата Повідомлення від igorjok Подивитися повідомлення
    так виявилось що з радіатора нестало десь 0.5л,
    Провірьте рівень мастила в картері , можливо пробита прокладка і тосол в картері , тоді заміна.
    Зубр-JR-Q78E.

  2. Подякував за повідомлення: igorjok


  3. #262
    Атаман Аватар для Алекс
    Реєстрація
    12.09.2010
    Адреса
    м. Рівне - Малинівка
    Повідомлень
    5 555
    Цитата Повідомлення від igorjok Подивитися повідомлення
    недавано вирішив перевірити рівень тосолу так виявилось що з радіатора нестало десь 0.5л, причому підтьоків ніде немає,
    Можливо прокапує краник. Перевірте пальцем знизу, чи не мокрий. Капати може зрідка, але за зиму це не малий об"єм.
    ZUBR JR-Q78 ; КЕНТАВР МБ 40-2 Не бійся зробити крок в майбутнє... радій, що воно в тебе є і ти його твориш.

  4. Подякував за повідомлення: igorjok


  5. #263
    Десятник Аватар для igorjok
    Реєстрація
    20.01.2013
    Адреса
    Тернопіль
    Повідомлень
    33
    з крана не підкапує, сухо а ось при заміні масла замітив в остатках так як би то вода. а на рахунок прокладки я її тільки минулої осені міняв, можливо треба іншу якщо можна покажіть на малюнку яка може бути пробита?

  6. #264
    Десятник Аватар для igorjok
    Реєстрація
    20.01.2013
    Адреса
    Тернопіль
    Повідомлень
    33
    люди добрі підкажіть яку прокладку слід міняти коли тосол втікає але не на зовні а в середину мб?

  7. #265
    Сотник
    Реєстрація
    09.11.2012
    Адреса
    Вінницький район,с.Прибузьке
    Повідомлень
    331
    Цитата Повідомлення від igorjok Подивитися повідомлення
    люди добрі підкажіть яку прокладку слід міняти коли тосол втікає але не на зовні а в середину мб?
    Потрібно міняти резинове кільце під гільзою швидше всього.
    Аврора МТ81ДЕ.Самий міцний ПВ КПП.

  8. Подякували за повідомлення (2): aleko, Костя1970


  9. #266
    Десятник Аватар для igorjok
    Реєстрація
    20.01.2013
    Адреса
    Тернопіль
    Повідомлень
    33
    можете сказати де саме якщо можна з посиланням на малюнок, бо я вже одну міняв ту що коло клапанів вона в формі овала, якщо я правильно пояснив.

  10. #267
    Атаман
    Реєстрація
    14.01.2012
    Повідомлень
    4 014
    Ігор, ці гумові кільця встановлено на гільзі циліндра. Вам треба буде витягати гільзу.

    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: Смок.JPG
Переглядів: 179
Розмір:	131,1 Кб
ID:	16120

    На малюнку це 5,6.

  11. #268
    Десятник Аватар для igorjok
    Реєстрація
    20.01.2013
    Адреса
    Тернопіль
    Повідомлень
    33
    Riba4ok а яким чином тосол потрапляє в масло в даному випадку, бо після минулої зими я міняв прокладку поз.3 а зараз думав може проблема в прокладці поз.7. І якщо слід міняти гумові кільця то чи велика проблема в їх заміні?

  12. #269
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    11.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від Riba4ok1 Подивитися повідомлення
    ці гумові кільця встановлено на гільзі циліндра.
    Та додам до відповіді п.Юрія(Рибачок)спдіваюсь не образиться.
    1) Перша порада якщо не знаєте як це робиться краще зверніться до спеціаліста по двигунах.
    2) Якщо наважитесь самі робити то зверніть увагу на кільця,щоб не сркутились(не закусило)під час вставляння.Приміняйте на таких роботах якщо не мідну вставку то принаймі дерев"яною ручкою від молотка.Молоток в таких роботах не прийнятно.Тут десь на форумі хтось з колег (напевно Алеко)розказував як зробити хомут для зжимання кілець під час вставляння поршня в гільзу.
    І напослідок--Своя рекомендація(за бажанням-тому що дискусії проводяться між колегами варто чи ні)змастити герметиком кільця та посадочне місце,це покращить з"єднання.
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  13. Подякував за повідомлення: igorjok


  14. #270
    Атаман
    Реєстрація
    14.01.2012
    Повідомлень
    4 014
    Цитата Повідомлення від igorjok Подивитися повідомлення
    Riba4ok а яким чином
    Ігор там де 7 повно тосолу і протікання прокладки може бути тільки назовні(надвір) з радіатора до рівня блока. Ця вся гільза омивається рідиною навкруг а в блокові тримається тільки невеликим пояском угорі та внизу де гільза плотно входить в блок. Ось там у нижньому пояску гільза додатково ущільнюється гумовими кільцями щоб вода що омиває гільзу не потрапляла в порожнину картера. Заміна неважка, але треба знімати головку, поршень, гільзу. Ніяких там спеціальних навиків не треба, хіба потрібно буде перевірити зазор у клапанах. Але коли не робили ніколи то погукайте помічника, будь кого з шоферів бо вони частіше це роблять. ПС Поки Вам писав то тезка мене обігнав. Звичайно що гільзу треба через дерев"яний брусок, але ходу робіт я не описував бо це вже як почнете чи хтось робитиме то знатиме. Що стосується герметика то він дійсно тримає добре, але, на жаль тримає потім і гільзу що не випхаєш. Так що рішайте. Обжимка колець безумовно полегшує процес та якщо немає то можна обійтися, акуратно, по черзі всажуючи поршень в гільзу. Частіше ламають кільця при знятті їх з поршня та Вам цього не треба буде робити.
    Останній раз редагувалося Riba4ok1; 24.02.2013 в 22:12.

  15. #271
    Десятник Аватар для igorjok
    Реєстрація
    20.01.2013
    Адреса
    Тернопіль
    Повідомлень
    33
    клапанів ніколи не регулював але бачив. Основне щоб знати коли клапан в верхній а коли в нижній точці і мати щуп певної товщини. у мене питання щоб зняти гільзу які приспособи треба, я відповідно до даного рис. розбирав все до прокладки поз.3.саму гільзу важко витягувати? Роз'ясніть як чайнику в даному питанні.

  16. #272
    Десятник Аватар для igorjok
    Реєстрація
    20.01.2013
    Адреса
    Тернопіль
    Повідомлень
    33
    Цитата Повідомлення від Riba4ok1 Подивитися повідомлення
    Ігор, ці гумові кільця встановлено на гільзі циліндра. Вам треба буде витягати гільзу. На малюнку це 5,6.
    пане Юрій як правильно називаються ці кільця щоб на фірмі яка торгує мб пояснити що мені треба

  17. #273
    Полковник Аватар для Костя1970
    Реєстрація
    13.10.2010
    Адреса
    Ніжин . Чернігівська обл. Україна.
    Повідомлень
    2 106
    За кільця , в ДЕНИСА запитати в лічку . він з якогось зіпа їх купував , чи з Зіловського якось так , і дешевші і кращі.Наче ж не приснилось.
    Зубр-JR-Q78E.

  18. #274
    Десятник Аватар для igorjok
    Реєстрація
    20.01.2013
    Адреса
    Тернопіль
    Повідомлень
    33
    Костя а як правильно ці кільця звуться і чи на сервісі вони є?

  19. #275
    Атаман
    Реєстрація
    14.01.2012
    Повідомлень
    4 014
    Цитата Повідомлення від igorjok Подивитися повідомлення
    пане Юрій як правильно називаються
    Ущільнюючі гумові кільця на гільзу скажете. Кажуть що підходять із гідропідсилювача рульового управління(ГУР) ЗіЛ. Вони товщі і якісніші. .тому проїдьтеся по автопромисловим магазинам у пошуку "ремкомплекта ГУР ЗіЛа".

  20. Подякували за повідомлення (2): aleko, Костя1970


  21. #276
    Десятник Аватар для igorjok
    Реєстрація
    20.01.2013
    Адреса
    Тернопіль
    Повідомлень
    33
    Дякую всім за допомогу. Сьогодні все зробили. Спочатку думав сам але зрозумів без допомоги спеціалістів ніяк. Завіз в Тернопіль де мені за 150 грн. зробили + 20 грн за 2 ущільнюючі кільця з верхньою прокладкою поз.7, взяв про запас залишилась дома. Проблема в кільцях. Вони були настільки зношені що практично не проглядалися з-за гільзи.По часу зайняло 1.5-2 год. До того ж майстер хлопчина приємий попався, я в нього попросив в дарунок набалдашник яким фіксується положення газу на блоці двигуна (я його удачно загубив, взамін законтрогаїв 2 гайками) і новий важіль декомпресії, бо мій чи то від сильних рук чи то від поганої якості металу прокрутився навколо своєї осі. Я в свою чергу скромно подякував 20 грн. майстру. Я задоволений і йому приємно.
    ZUBR JR Q78

  22. Подякував за повідомлення: Юрій54


  23. #277
    Сотник
    Реєстрація
    19.04.2012
    Адреса
    молдова комрат с.дезгинжа
    Повідомлень
    115
    Здраствуйте уважаемые мастера на мотор 180 и 190 уплотнительные кольца на гильзу одного размера? или на 190 они другого размера
    GREENHORN GH-101 10,5лс (ЗУБР 79)

  24. #278
    Десятник Аватар для igorjok
    Реєстрація
    20.01.2013
    Адреса
    Тернопіль
    Повідомлень
    33
    пане peter pet зайдіть сюди там є інструкція по двигунах http://apkforum.com/showthread.php/4...B0%D0%BC/page3 на стор. 19-20 є специфікація і малюнок двигуна в розборі. Я думаю що кільця на ваш двигун мають бути 190мм хоча в списку під поз 12 кільця є тільки 180 і 185.
    ZUBR JR Q78

  25. Подякував за повідомлення: peter pet


  26. #279
    Десятник
    Реєстрація
    21.01.2013
    Адреса
    Полісся
    Повідомлень
    36
    Доброго здоров`я!
    Не так давно став власником Зубра 78, хоча даний форум читався довго.
    Тут можна знайти відповіді чи не на всі питання.
    Був би вдячним, коли б мені хто розказав чи показав де прочитати, хто яким чином підключав розширюючий бачок і чи варто його ставити, чи вистачить кришки з клапаном.
    Чи варто зразу замінити паси на чуть корочші?
    Також цікавить думка знаючих відносно "Заря. Увеличеный отвал к мотоблочному плугу" та "Окучник дисковый для нарезания борозд под посадку различных культур, и для дальнейшего их окучивания. Агрегатируется к мотокультиваторам и мотоблокам."
    ZUBR JR-Q78

  27. #280
    Заблокирован
    Реєстрація
    03.03.2011
    Адреса
    новоград-волинський
    Повідомлень
    551
    Цитата Повідомлення від Bitek Подивитися повідомлення
    "Заря. Увеличеный отвал к мотоблочному плугу"
    А що конкретно Вас цікавить?

Сторінка 14 з 36 ПершаПерша ... 4121314151624 ... ОстанняОстання

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •