Сторінка 23 з 36 ПершаПерша ... 13212223242533 ... ОстанняОстання
Показане з 441 по 460 з 705

Тема: ZUBR JR-Q78

  1. #441
    Сотник Аватар для Motostroy
    Реєстрація
    24.12.2010
    Адреса
    Киев
    Повідомлень
    447
    Цитата Повідомлення від Kocevnic Подивитися повідомлення
    Помогите разобраться пожалуйста. Все совсем так плохо, как я думаю или это частое явление в китайских мотоблоках?
    Вы купили мотоблок 2010 года выпуска, старого образца, тогда не было ВОма и двигатель стоит скорее всего 175 - 7 л.с. - я Вам советую отвезти его обратно, но, вряд ли его примут, так как он был уже в использовании. Но Вы можете сказать, что будете обращаться в права потребителя о нечестной предпринимательской деятельности - Ст. 19 ЗУ О защите прав потребителей от 12.05.1991 № 1023-XII, но должны быть доказательства - страничка с сайта или характеристки в прайсе.
    Am.ua - магазин сельхозтехники (мотоблоки, минитрактора),
    мототехники и навесного оборудования в Киеве

  2. Подякували за повідомлення (2): Kocevnic, анрі13


  3. #442
    Атаман Аватар для Алекс
    Реєстрація
    12.09.2010
    Адреса
    м. Рівне - Малинівка
    Повідомлень
    5 555
    Двигуни 8 кс. є в двох варіантах. Це вже якось обговорювалось. Не переживайте, нормальний у Вас Зубр, але попередніх випусків. Це може і краще, бо раніше менше браку було. МБ були якісніші.
    ZUBR JR-Q78 ; КЕНТАВР МБ 40-2 Не бійся зробити крок в майбутнє... радій, що воно в тебе є і ти його твориш.

  4. Подякували за повідомлення (3): Chizhik75, Kocevnic, Юрій54


  5. #443
    Старшина Аватар для Nikolya
    Реєстрація
    25.08.2010
    Адреса
    м. Хмельницький
    Повідомлень
    680
    Цитата Повідомлення від Алекс Подивитися повідомлення
    Двигуни 8 кс. є в двох варіантах. Це вже якось обговорювалось. Не переживайте, нормальний у Вас Зубр, але попередніх випусків. Це може і краще, бо раніше менше браку було. МБ були якісніші.
    Мій знайомий купив мотоблок ЗУБР. Поексплуатував два роки в екстрим режимі а потім влаштувався водієм в фірму з продажу мотоблоків. Завіз їм свій мотоблок, доплатив тисячу гривнів і взяв новий. Старий покрасили і продали як новий!

    Другий випадок. Знайомого пасинок працював продавцем з продажу мотоблоків. Раньою весною привіз (тестю) мотоблок ЗУБР, а восени, після копки картоплі, мотоблок відвезли на (Фірму) і продали! На моїх очах він разів з пять кипів.
    http://apkforum.com/image.php?type=sigpic&userid=34&dateline=128388450  8




    Не бійтесь робити те, що ніколи не робили! Адже ковчег будував аматор, а Титанік - фахівці!

    Иногда полезно помолчать, чтобы тебя услышали. И исчезнуть, чтобы тебя заметили.

  6. Подякував за повідомлення: Dolya


  7. #444
    Атаман Аватар для Алекс
    Реєстрація
    12.09.2010
    Адреса
    м. Рівне - Малинівка
    Повідомлень
    5 555
    Ну, в автосалонах теж продають биту техніку, але ж не повально! Так і тут, все залежить від продавців. Проте, не всі такі. Так роблять ті, в кого родичі мають МБ.
    ZUBR JR-Q78 ; КЕНТАВР МБ 40-2 Не бійся зробити крок в майбутнє... радій, що воно в тебе є і ти його твориш.

  8. Подякували за повідомлення (2): Kocevnic, WOLF


  9. #445
    Старшина Аватар для Nikolya
    Реєстрація
    25.08.2010
    Адреса
    м. Хмельницький
    Повідомлень
    680
    Цитата Повідомлення від Алекс Подивитися повідомлення
    Ну, в автосалонах теж продають биту техніку, але ж не повально! Так і тут, все залежить від продавців. Проте, не всі такі. Так роблять ті, в кого родичі мають МБ.
    Звісно! Але б хотілось (вивести) таких продавців на чисту воду! Тому що людина яка купує ламборджині, вона його купує тому що в неї є зайві кошти, і немає потреби. А людина яка купує мотоблок - купує його тому що в неї є для цього потреба і не завжди є зайві кошти. Тому справедливість може бути або віртуальною або бажаною. Реальність - маємо те що маєм!
    http://apkforum.com/image.php?type=sigpic&userid=34&dateline=128388450  8




    Не бійтесь робити те, що ніколи не робили! Адже ковчег будував аматор, а Титанік - фахівці!

    Иногда полезно помолчать, чтобы тебя услышали. И исчезнуть, чтобы тебя заметили.

  10. Подякували за повідомлення (4): Dolya, Kocevnic, WOLF, Владимир Бидюк


  11. #446
    Атаман Аватар для Алекс
    Реєстрація
    12.09.2010
    Адреса
    м. Рівне - Малинівка
    Повідомлень
    5 555
    Цитата Повідомлення від Nikolya Подивитися повідомлення
    Але б хотілось (вивести) таких продавців на чисту воду!
    Так в чому справа? Ви ж знаєте цих продавців.
    ZUBR JR-Q78 ; КЕНТАВР МБ 40-2 Не бійся зробити крок в майбутнє... радій, що воно в тебе є і ти його твориш.

  12. #447
    Старшина Аватар для Nikolya
    Реєстрація
    25.08.2010
    Адреса
    м. Хмельницький
    Повідомлень
    680
    Цитата Повідомлення від Алекс Подивитися повідомлення
    Так в чому справа?
    А Ви мені допоможете? Ви ж земляк! Кажуть гуртом і тата легше бити!
    http://apkforum.com/image.php?type=sigpic&userid=34&dateline=128388450  8




    Не бійтесь робити те, що ніколи не робили! Адже ковчег будував аматор, а Титанік - фахівці!

    Иногда полезно помолчать, чтобы тебя услышали. И исчезнуть, чтобы тебя заметили.

  13. #448
    Атаман Аватар для Алекс
    Реєстрація
    12.09.2010
    Адреса
    м. Рівне - Малинівка
    Повідомлень
    5 555
    Цитата Повідомлення від Nikolya Подивитися повідомлення
    А Ви мені допоможете?
    Чим зможу, допоможу. Пишіть в личку.
    ZUBR JR-Q78 ; КЕНТАВР МБ 40-2 Не бійся зробити крок в майбутнє... радій, що воно в тебе є і ти його твориш.

  14. #449
    Старшина Аватар для Nikolya
    Реєстрація
    25.08.2010
    Адреса
    м. Хмельницький
    Повідомлень
    680
    Цитата Повідомлення від Алекс Подивитися повідомлення
    Чим зможу, допоможу.
    Повезем на голубі озера - там вода чистіша, та і глибина вражаюча!
    http://apkforum.com/image.php?type=sigpic&userid=34&dateline=128388450  8




    Не бійтесь робити те, що ніколи не робили! Адже ковчег будував аматор, а Титанік - фахівці!

    Иногда полезно помолчать, чтобы тебя услышали. И исчезнуть, чтобы тебя заметили.

  15. Подякував за повідомлення: Алекс


  16. #450
    Десятник
    Реєстрація
    14.08.2011
    Адреса
    Мариуполь
    Повідомлень
    24
    Цитата Повідомлення від Chizhik75 Подивитися повідомлення
    А вот движок у меня немного другой-более вытянута крышка и заливная горловина масла справа от заводной ручки.
    Я так думаю, что у Вас двигатель мощнее. Ребята пишут, что по тонне,полторы грузят.Я свой еще сильно не грузил, но мне кажется столько он не потянет, разве что ровной дороге без подъемов

    Цитата Повідомлення від Chizhik75 Подивитися повідомлення
    Посмотрите что отлито на движке со стороны маховика(в районе натяжного ролика) или в районе головки(крышки клапанов)
    Сегодня поздно уже, не пойду смотреть, а завтра обязательно гляну и напишу. Что-то я там ничего не замечал такого. Искал надпись"Зубр" как-то, прочел о ней на форуме, но не нашел

    Цитата Повідомлення від Motostroy Подивитися повідомлення
    Вы купили мотоблок 2010 года выпуска, старого образца, тогда не было ВОма и двигатель стоит скорее всего 175 - 7 л.с. - я Вам советую отвезти его обратно, но, вряд ли его примут, так как он был уже в использовании. Но Вы можете сказать, что будете обращаться в права потребителя о нечестной предпринимательской деятельности - Ст. 19 ЗУ О защите прав потребителей от 12.05.1991 № 1023-XII, но должны быть доказательства - страничка с сайта или характеристки в прайсе.
    Обратно я не повезу уже, ведь прошло время. Я купил его в конце 2010 года, нужно было обкатывать, прицепа небыло, купить не мог. Пару часов потарахтел он у меня за все время на холостом ходу во дворе и в гараж. Вот сделал прицеп, только сейчас,обкатал. Обратно его не примут, нервы только мотать. Уже что есть, тем и буду довольствоваться. Я бы и не обратил внимание. Когда брал, был далек от того, какой он должен быть. До этого у меня был Pubert. А этот показался против него танком, водяное охлаждение, главное масса большая, выбор скоростей. А обратил внимание почитав форум, посмотрев картинки, что мотоблок немного не такой. Закралось сомнение. Спасибо, что откликнулись п.Motostroy, успокоили меня.

    Спасибо! Буду его эксплуатировать , когда начнется сезон

    Цитата Повідомлення від Nikolya Подивитися повідомлення
    Мій знайомий купив мотоблок ЗУБР. Поексплуатував два роки в екстрим режимі а потім влаштувався водієм в фірму з продажу мотоблоків. Завіз їм свій мотоблок, доплатив тисячу гривнів і взяв новий. Старий покрасили і продали як новий!

    Другий випадок. Знайомого пасинок працював продавцем з продажу мотоблоків. Раньою весною привіз (тестю) мотоблок ЗУБР, а восени, після копки картоплі, мотоблок відвезли на (Фірму) і продали! На моїх очах він разів з пять кипів.
    Продолжу вашу тему п.Nikolya . Я купил мотоблок, а вез мне его домой водитель с того магазина, где я его брал . Он показал, как его заводить, немного сказал о регулировке. Потом я спрашиваю его отзыв о мотоблоке, говорю был Pubert, хороший мотоблок, но легкий. Почвы тяжелые, он прыгает по огороду , как кузнечик. А он мне отвечает: Классный мотоблок. У директора магазина машина застряла как-то, так я взял мотоблок Зубр PS-Q70, он легче твоего намного, привез и мы им вытянули машину!!!!!!!!! Я тогда ничего не сказал, подумал лишь о том, что пишут и говорят об хорошей обкатке, без нагрузки. А тут взяли ребята новый мотоблок, завели и дали ему с первых минут жизни такого перца.... А потом, как бы ни в чем не бывало впарили благодарному покупателю, как новый, показав предварительно, что он даже заводится может

  17. #451
    Старшина Аватар для Chizhik75
    Реєстрація
    02.01.2012
    Адреса
    Житомирская обл.,Радомышльский р-н.
    Повідомлень
    575
    Цитата Повідомлення від Kocevnic Подивитися повідомлення
    Что-то я там ничего не замечал такого. Искал надпись"Зубр" как-то, прочел о ней на форуме, но не нашел
    Вот фото Авроры одного знакомого. Двиг как у Вас. Фоткал давно. Плохо видно, но можно разглядеть R-180 на головке, и 80 под маховиком.

    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: 190312-1420(003).jpg
Переглядів: 101
Розмір:	124,1 Кб
ID:	26148

    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: 190312-1420.jpg
Переглядів: 96
Розмір:	78,3 Кб
ID:	26150

    Цитата Повідомлення від Kocevnic Подивитися повідомлення
    Ребята пишут, что по тонне,полторы грузят.Я свой еще сильно не грузил, но мне кажется столько он не потянет, разве что ровной дороге без подъемов
    Возил до тонны,полторы даже и не пробовал и не буду.Поберегу МБ и колёса прицепа.
    ZUBR-78

  18. Подякував за повідомлення: Kocevnic


  19. #452
    Десятник
    Реєстрація
    14.08.2011
    Адреса
    Мариуполь
    Повідомлень
    24
    Цитата Повідомлення від Chizhik75 Подивитися повідомлення
    Вот фото Авроры одного знакомого. Двиг как у Вас. Фоткал давно. Плохо видно, но можно разглядеть R-180 на головке, и 80 под маховиком.
    Спасибо, что прислали фото двигателя Вашего знакомого, потому что я бы не нашел эти шифры на двигателе. Вот что там я нашел:

    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: фото 105.jpg
Переглядів: 88
Розмір:	185,2 Кб
ID:	26165 Натисніть на зображення для збільшення
Назва: фото 108.jpg
Переглядів: 100
Розмір:	180,0 Кб
ID:	26166

    Под маховиком видна загадочная для меня аббревиатура YH. И если знаешь, что там должно быть, то на втором фото можно разглядеть R-175A. Это возле головки отлито.

  20. #453
    Десятник
    Реєстрація
    14.08.2011
    Адреса
    Мариуполь
    Повідомлень
    24
    Вот еще фото с инструкции по эксплуатации

    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: фото 112.jpg
Переглядів: 49
Розмір:	166,8 Кб
ID:	26167

    где мы видим, что мощность для двигателя R-175A составляет 4,41 наверное китайских кВт. Если перевести в л.с, то получается 6 л.с, а для двигателя R-180 переведя 5,14 кВт в л.с мы получим 7 л.с., что на соответствует табличке на мотоблоке

    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: апро 261.jpg
Переглядів: 39
Розмір:	201,4 Кб
ID:	26168

    где указано 8 л.с. И расход у всех двигателей одинаковый, что у 6 сильного, что у 9. Сам мотоблок мне понравился не взирая на все эти казусы. Как будет дальше время покажет. Я хочу поблагодарить всех форумчан, кто помог мне разобраться с этим ребусом. И конечно прочтя все, что выше было написано и обсуждалось, будущий покупатель мотоблокоа будет вооружен знаниями и будет знать куда нужно посмотреть и на что обратить свое внимание.

  21. Подякували за повідомлення (2): Chizhik75, Алекс


  22. #454
    Десятник Аватар для AlexB
    Реєстрація
    30.11.2013
    Адреса
    Васильков, Киевская обл
    Повідомлень
    75
    Панове, прошу відповісти на таке питання. Завів новий МБ і побачив потьоки мастила. Тече з індикатора тиску мастила.. Рівень мастила в нормі, на середині щупу, мастило на вигляд нормальне (залили в магазині при передпродажній підготовці). Що робити?
    І друге запитання - потрібно чи ні регулюваті зазорі клапанів? (МБ новий, проходить обкатку)

  23. #455
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    11.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від AlexB Подивитися повідомлення
    потрібно чи ні регулюваті зазорі клапанів? (МБ новий, проходить обкатку)
    Ви спочатку проведіть обкатку згідно специфікації до даного агрегату,а згодом будете бачити чи "зайвий раз лазити туди"
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  24. #456
    Сотник Аватар для Білий Тигр
    Реєстрація
    31.03.2012
    Адреса
    Тернопільська обл., м.Борщів.
    Повідомлень
    354
    Можливо,що той індикатор не закручений добре,то закрутіть.Зазори клапанів треба спочатку провірити і вже потім за потреби-регулювати.Якщо індикатор закручений добре і тече-звертайтеся до продавців,бо мотоблок на гарантії.
    Кентавр 1080D R195 Sadko T380 B&S

  25. Подякував за повідомлення: AlexB


  26. #457
    Полковник Аватар для Валера7
    Реєстрація
    13.02.2013
    Адреса
    Україна
    Повідомлень
    2 849
    Цитата Повідомлення від Kocevnic Подивитися повідомлення
    Вот еще фото с инструкции по эксплуатации



    где мы видим, что мощность для двигателя R-175A составляет 4,41 наверное китайских кВт. Если перевести в л.с, то получается 6 л.с, а для двигателя R-180 переведя 5,14 кВт в л.с мы получим 7 л.с., что на соответствует табличке на мотоблоке



    где указано 8 л.с
    Эту инструкцию по эксплуатации печатают наши торгаши,и таблички тоже цепляют при сборке МБ. А вот такую книжечку из ЗИПа вытаскиваютНатисніть на зображення для збільшення
Назва: PC020205.jpg
Переглядів: 76
Розмір:	200,2 Кб
ID:	26633. А там четко написано R-175-6Ps/2600r/min ,R-180-7Ps/2600r/min.PC020206.jpg]
    МІНІ-ТРАКТОР Т 244 ТНТ 4Х4

  27. Подякував за повідомлення: Юрій54


  28. #458
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    11.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від Валера7 Подивитися повідомлення
    вот такую книжечку из ЗИПа вытаскивают
    Да,чим дальше в ліс тим більше дров.Купуючи свій у 2008 році,сам не знав що до нього мається як інструкція так і ЗіП,Самі продавці видали для мене все що додавалось до МБ.Та ще з жартами:Що додають усе беріть.
    Щоправда шкода що на тему "Інструкції" наші колеги не звертають увагу,багато наших колег просять висвітлити інструкцію но бажаючих мало щоб скинути(поділитись) з іншими.
    Цитата Повідомлення від AlexB Подивитися повідомлення
    Що робити?
    А от Вам пораджу погляньте в тему "Інструкції" можливо до Вашого МБ є.І до речі підпишіть назву свого МБ.Так іншим краще дивлячись який МБ дати відповідь.
    Додаток:Раз Ви написали в тему Зубр,то судячи у Вас такий.Там є інструкція.
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  29. #459
    Десятник Аватар для AlexB
    Реєстрація
    30.11.2013
    Адреса
    Васильков, Киевская обл
    Повідомлень
    75
    Цитата Повідомлення від Юрій54 Подивитися повідомлення

    А от Вам пораджу погляньте в тему "Інструкції" можливо до Вашого МБ є
    Додаток:Раз Ви написали в тему Зубр,то судячи у Вас такий.Там є інструкція.
    На жаль в інструкції нічого немає...так як немає самої інструкції...Подзвонив в сервіс, обіцяли замінити...(((

  30. #460
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    11.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від AlexB Подивитися повідомлення
    Завів новий МБ
    Цитата Повідомлення від Юрій54 Подивитися повідомлення
    проведіть обкатку згідно специфікації до даного агрегату,
    Цитата Повідомлення від AlexB Подивитися повідомлення
    .так як немає самої інструкції.
    А тут:http://apkforum.com/showthread.php/4...ll=1#post20763
    І там:
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  31. Подякував за повідомлення: AlexB


Сторінка 23 з 36 ПершаПерша ... 13212223242533 ... ОстанняОстання

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •