Сторінка 13 з 22 ПершаПерша ... 31112131415 ... ОстанняОстання
Показане з 241 по 260 з 433

Тема: ZUBR JR-Q12E

  1. #241
    Десятник Аватар для jurchik
    Реєстрація
    09.10.2011
    Повідомлень
    31
    а світло можна від стартера +.но акб при такому виході з генератора довго непрослужить.
    ZUBR JR-Q12E

  2. #242
    Атаман Аватар для vasily
    Реєстрація
    28.03.2011
    Адреса
    новоград-волинський
    Повідомлень
    7 997
    Цитата Повідомлення від jurchik Подивитися повідомлення
    а світло можна від стартера +.но акб при такому виході з генератора довго непрослужить.
    Я так пробував, але зарядки ж нема. Мені не так світло потрібне як зарядка, а її немає. Розберусь пізніше. Замітив, що після прогріву МБ , коли заглушу, він ще крутиться за інерцією, чути звук в двигуні ніби підшипник гуде, рукояткою покрутив -те саме. Чи може це така його робота, чи ще не притерся? На вісімці такого не помічав.
    ZUBR JR-Q78 МТ 4х4
    Україна- моя душа, а душу я не продам

  3. #243
    Полковник Аватар для Валера7
    Реєстрація
    13.02.2013
    Адреса
    Україна
    Повідомлень
    2 849
    Цитата Повідомлення від vasily Подивитися повідомлення
    Вкладення 17688 Вкладення 17689

    Шановні єлектрики, розтлумачте мені за ці жовті провода, можна й більше. Подякував.
    Два жовтих провідка це вихід реле-регулятора,(ребриста коробочка) підключаються до вихода з генератора. Червоний провід реле до +. Оті два провода ,що висять з під фари-чорний на масу , а червоний на + через виключатель.
    МІНІ-ТРАКТОР Т 244 ТНТ 4Х4

  4. #244
    Атаман Аватар для vasily
    Реєстрація
    28.03.2011
    Адреса
    новоград-волинський
    Повідомлень
    7 997
    [QUOTE=Валера7;60032]Два жовтих провідка це вихід реле-регулятора,(ребриста коробочка) підключаються до вихода з генератора. Червоний провід реле до +.
    Валера, намалюйте схемку, будь-ласка, бо я не второпав і можу не так підключити. До речі знайшов що видає гадкий звук-полетів підшипник натяжного шківа ремня вентилятора.
    ZUBR JR-Q78 МТ 4х4
    Україна- моя душа, а душу я не продам

  5. #245
    Десятник Аватар для ANDREIKA
    Реєстрація
    12.11.2012
    Адреса
    Днепропетровская обл.
    Повідомлень
    20
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: електросхема.jpg
Переглядів: 412
Розмір:	87,2 Кб
ID:	17728

    вот схема
    КЕНТАВР 1071Д ( ДВИГАТЕЛЬ R180ANE)

  6. Подякував за повідомлення: vasily


  7. #246
    Атаман Аватар для vasily
    Реєстрація
    28.03.2011
    Адреса
    новоград-волинський
    Повідомлень
    7 997
    Цитата Повідомлення від ANDREIKA Подивитися повідомлення
    Натисніть на зображення для збільшення
Назва: електросхема.jpg
Переглядів: 412
Розмір:	87,2 Кб
ID:	17728

    вот схема
    ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!!
    ZUBR JR-Q78 МТ 4х4
    Україна- моя душа, а душу я не продам

  8. #247
    Сотник Аватар для Вітяй
    Реєстрація
    25.01.2013
    Адреса
    Вінницька обл. Шаргородський р-н с. Копистирин ZUBR JR-Q12E
    Повідомлень
    102
    Христос Воскрес, усіх християн вітаю із Великодними святами!!! шановні форумчани, я занепокоївся роботою свогоо МБ! після роботи в городі, коли вже обробив і засадив усі свої городи я замітив, що мій зубрик при роботі навіть на холостих постійно кидає димом із синуватим віддтінком! з чим це може бути пов"язано? чи так повино бути! буду дуже вдячний за ваші відповіді!!! з повагою!!!
    ZUBR JR Q12E

  9. #248
    Полковник Аватар для Федір
    Реєстрація
    30.07.2012
    Адреса
    Городенка
    Повідомлень
    1 666
    Цитата Повідомлення від Вітяй Подивитися повідомлення
    постійно кидає димом із синуватим віддтінком!
    Судячи з усього - "їсть" масло... А ви давно його замінювали?
    Зубр JR-Q78E
    Городенка

  10. #249
    Сотник Аватар для ruv29
    Реєстрація
    28.01.2012
    Адреса
    обл.Київська м.Яготин
    Повідомлень
    278
    Цитата Повідомлення від Вітяй Подивитися повідомлення
    чим це може бути пов"язано?
    Може брати масло з повітряного фільтра як що він у Вас в масляній ванні,у мене було так,переробив (Воздушный фильтр мотоблока стр 5 #96) при любих нахилах не димить.
    Добрыня MT-119

  11. #250
    Сотник Аватар для Вітяй
    Реєстрація
    25.01.2013
    Адреса
    Вінницька обл. Шаргородський р-н с. Копистирин ZUBR JR-Q12E
    Повідомлень
    102
    уже три рази замінював останній раз в п"ятницю!!!
    ZUBR JR Q12E

  12. #251
    Сотник Аватар для Вітяй
    Реєстрація
    25.01.2013
    Адреса
    Вінницька обл. Шаргородський р-н с. Копистирин ZUBR JR-Q12E
    Повідомлень
    102
    Цитата Повідомлення від ruv29 Подивитися повідомлення
    Може брати масло з повітряного фільтра як що він у Вас в масляній ванні,у мене було так,переробив (Воздушный фильтр мотоблока стр 5 #96) при любих нахилах не димить.
    а якщо він хапнув масла, то це небезпечно??? потрібно якось його звідти чистити, чи само з часом вижене???
    ZUBR JR Q12E

  13. #252
    Сотник
    Реєстрація
    09.11.2012
    Адреса
    Вінницький район,с.Прибузьке
    Повідомлень
    331
    Цитата Повідомлення від Вітяй Подивитися повідомлення
    Христос Воскрес, усіх християн вітаю із Великодними святами!!! шановні форумчани, я занепокоївся роботою свогоо МБ! після роботи в городі, коли вже обробив і засадив усі свої городи я замітив, що мій зубрик при роботі навіть на холостих постійно кидає димом із синуватим віддтінком! з чим це може бути пов"язано? чи так повино бути! буду дуже вдячний за ваші відповіді!!! з повагою!!!
    Воістину воскрес! Вітяй зверніть увагу на те коли працюете і видно дим в сонячну погоду навпроти сонця та в пасмурну погоду.Навпроти сонця видко добре вихлоп навіть на холостих і він має синюватий відтінок, я також його бачу і спочатку непокоївся, але оскільки мотоблок працює нормально то я йому вирішив не заважати.Якщо стоїте спиною від сонця, то диму невидно або практично не видно.Дизпаливо згоряє і дим полюбому буде, а от окрас диму вже залежиить від якості дизпалива, навантажень та цілого ряду інших факторів.Якщо мотоблок працює нормально, то спостерігайте за роботою та рівнем масла в двигуні та працюйте, а для маслозйомного кільця на мою думку ще зарано.
    Аврора МТ81ДЕ.Самий міцний ПВ КПП.

  14. Подякував за повідомлення: ruv29


  15. #253
    Атаман Аватар для vasily
    Реєстрація
    28.03.2011
    Адреса
    новоград-волинський
    Повідомлень
    7 997
    Цитата Повідомлення від leonbaner Подивитися повідомлення
    Воістину воскрес! Вітяй зверніть увагу на те коли працюете і видно дим в сонячну погоду навпроти сонця та в пасмурну погоду.Навпроти сонця видко добре вихлоп навіть на холостих і він має синюватий відтінок, я також його бачу і спочатку непокоївся, але оскільки мотоблок працює нормально то я йому вирішив не заважати.Якщо стоїте спиною від сонця, то диму невидно або практично не видно.Дизпаливо згоряє і дим полюбому буде, а от окрас диму вже залежиить від якості дизпалива, навантажень та цілого ряду інших факторів.Якщо мотоблок працює нормально, то спостерігайте за роботою та рівнем масла в двигуні та працюйте, а для маслозйомного кільця на мою думку ще зарано.
    Воістину воскрес. Десь на форумі читав про синюватий дим, після регулювання клапанів проблема пропала.
    ZUBR JR-Q78 МТ 4х4
    Україна- моя душа, а душу я не продам

  16. #254
    Сотник Аватар для ruv29
    Реєстрація
    28.01.2012
    Адреса
    обл.Київська м.Яготин
    Повідомлень
    278
    Цитата Повідомлення від Вітяй Подивитися повідомлення
    а якщо він хапнув масла, то це небезпечно
    Ні жити буде, вийшов через вихлопну (глушак)у мене так цілий сезон робив поки зимою не переробив.
    Добрыня MT-119

  17. #255
    Сотник
    Реєстрація
    03.06.2013
    Адреса
    Киев-Харьков
    Повідомлень
    103
    Ребят принимайте в ряды мотоблочников
    мой самодельный мотоблок приказал долго жить, верой и правдой отработав более 20лет
    Нужна ваша подсказка
    сейчас присматриваюсь к новому МБ понравился ZUBR JR-Q12Е и ZUBR JR-Q12
    немного поспрашивал в сервисе о нем мне сказали что если брать такой то лучше брать со стартером иначе намучаешся с запуском.
    так ли это??
    так я вот в раздумьях какой брать со стартером или без
    в принципе стартер мне не так важен, да и по первых порах МБ буду использовать на посадку и копку картошки. Потому выходит что аккумулятор будет простаивать большую часть года
    Тогда лучше что то дополнительное купить к мотоблоку на разнице цены стартера
    заранее благодарю за подсказку.
    Останній раз редагувалося Macup; 05.06.2013 в 23:25.

  18. #256
    Сотник Аватар для STEFAN
    Реєстрація
    16.06.2011
    Адреса
    Одесская обл. Великомихайловский р-н.
    Повідомлень
    390
    Цитата Повідомлення від Macup Подивитися повідомлення
    если брать такой то лучше брать со стартером иначе намучаешся с запуском.
    Добрый вечер! Брехня это, у меня со стартером, но завожу кривым, кайф еще тот! Завел с первого раза, но стартер удобно на перевозках частых,где надо заглушить-завести и так раз 10,Брали с Отцом со стартером, чтоб полный фарш был Ну а в целом рассчитывайте на свои силы, китайцы какие мелкие, и 151-ю заводят с кривого, а нашим богатырям все под силу!
    ZUBR JR-Q 12 E

  19. Подякували за повідомлення (2): WOLF, Юрій54


  20. #257
    Старшина Аватар для Dolya
    Реєстрація
    04.11.2011
    Адреса
    Миколаївська обл. Казанківський р. с.Малоданилівка
    Повідомлень
    1 269
    Сажим так якшо сила в руках ще є то можна й без стартера у мого мотоблока акумулятор накрився ще взимку зараз заводжу вручну але мабуть все таки куплю нового акумулятора щоб був можна буде на рибалкі з ночовкою організувати світло.
    майже готовий мт з мотоблоку Добриня мт 101 (11л.с.) а також трактор юмз мобільний 0983755086 мій канал на ютуб https://www.youtube.com/channel/UCeiSjwuBAIISljCAb0ddqkw

  21. Подякував за повідомлення: Юрій54


  22. #258
    Атаман Аватар для Юрій54
    Реєстрація
    11.08.2010
    Адреса
    Житомирська обл. 12700
    Повідомлень
    6 327
    Цитата Повідомлення від Macup Подивитися повідомлення
    в принципе стартер мне не так важен, да и по первых порах МБ буду использовать на посадку и копку картошки. Потому выходит что аккумулятор будет простаивать большую часть года
    Тогда лучше что то дополнительное купить к мотоблоку на разнице цены стартера
    заранее благодарю за подсказку.
    Ну ось майже Ви відповіли на своє запитання.Люди котрим є необхідність в щоденному використанні техніки то можуть подумувати за стартер.А так на Ваші плани--то його відсутність не вплине на Вас.І також вірно--купите обладнання.
    Мій МБ заводиться добре тому обладнувати його додатковим обладнанням я важаю не має смисла.
    Терпіння;Любов та Безкорисливість
    [B]Зірка151:СадкоМ-900[/B]

  23. #259
    Сотник
    Реєстрація
    03.06.2013
    Адреса
    Киев-Харьков
    Повідомлень
    103
    Спасибо огромное за подсказки
    знач буду брать без стартера, хотя сам понимаю что со стартером получше будет
    но предыдущая практика показала на старом мотоблоке (использовал движек от муравья), что толк от стартера был минимальный, да и аккумулятор иногда перед очередным пуском оказывался дохлым потому в 90 % заводил все с заводной лапки
    правда когда увидел в живую что хочу то по сравнению с моим стрым это конечно зверюга
    ну и размеры и вес немного по солиднее, мой был 160-170 кг и на половину короче от этого зубрика

  24. #260
    Сотник
    Реєстрація
    03.06.2013
    Адреса
    Киев-Харьков
    Повідомлень
    103
    ну вот
    только собрался женится
    а оказывается у нас ZUBR JR-Q12 уже продают только со стартером
    да и найти их все сложнее, толи распродали все что есть, а новое еще незавезли, толи вообще уже завозить небудут
    к стати вместо зубров уже предлагают вот такую модель Forte SH-121E, вроде все тоже самое
    кто что знает о таком МБ??

Сторінка 13 з 22 ПершаПерша ... 31112131415 ... ОстанняОстання

Схожі теми

  1. Перстав заводитися Zubr JR-Q78
    від siluwka у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 42
    Останнє повідомлення: 04.09.2021, 22:46
  2. ZUBR JR-Q78
    від tryuk у розділі Тяжелые китайские мотоблоки
    Відповідей: 704
    Останнє повідомлення: 18.04.2018, 22:03
  3. Відповідей: 34
    Останнє повідомлення: 29.08.2013, 09:04
  4. Зубр JR-Q78 чи Зірка 1090d (Zubr JR-Q78 & Zirka 1090d)?
    від Impossible у розділі Выбор мотоблока
    Відповідей: 39
    Останнє повідомлення: 22.08.2012, 22:20

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •