Сторінка 206 з 2179 ПершаПерша ... 1061561962042052062072082162563067061206 ... ОстанняОстання
Показане з 4 101 по 4 120 з 43575

Тема: Болталка

  1. #4101
    Полковник Аватар для Greg0678
    Реєстрація
    02.03.2013
    Адреса
    Днепропетровская обл. Марганец
    Повідомлень
    1 663
    Цитата Повідомлення від Остап Подивитися повідомлення
    Ще один доказ теорії Дарвіна (зберігся реліктовий типаж), або булгаковський Шаріков 21 століття :http://www.youtube.com/watch?v=ltqF-nqweBU
    этого леприкона очень тяжело слушать такой противный базар у него .
    он вместе с бывшим губернатором днепропетровщины шепилявым перед выборами в депутаты
    сдали и торжественно запустили водопровод от нашего города до пгт Томаковка примерно 30км протяжонностью .
    пенсионерок наняли , пели плясали шарики ленточки как харошо будет вода .
    трубы в поле вдоль дороги пластиковые не допаянныедосих пор лежат
    и еще лет надцать будут лежать не гниют они .
    а этого 3.14дараса расстрелять по закону военного времени .
    Никогда не поздно внести поправки - ни на бумаге, ни в жизни.
    (Нэнси Тейер).

    ZUBR JR-Q78 тел.0662847705

  2. #4102
    Сотник
    Реєстрація
    07.09.2013
    Адреса
    Слобожанщина
    Повідомлень
    172
    Разве только его?

  3. #4103
    Сотник Аватар для Krym2092
    Реєстрація
    19.02.2014
    Повідомлень
    274
    Хм... а журнялюга пидарок..., я и царева не перевариваю...но спрыгнуть с вопросса, задав свой вопрос..журналюга сука.
    А Почему не отверитл на вопросик царева?
    Вы тут все хорошо историю занете...ну ну...поймать вопросом можно лбого человека.

    А раз затронули тему то вот сылочки..(не я первый начал, хотя сылки откопал давно).
    украинская вики - куда уж толерантнее, или толерастнее не знаю как правильно.
    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...B4%D1%96%D1%8F

    а вот таже страничка но ну русском:
    http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...B7%D0%BD%D1%8F
    пожеще...но корректно.

    а вот ниже сылочки большая просбьба при детях и женщинах НЕ ОТКРЫВАТЬ. Лицам с неустойчивой психикой не смотреть вообще. Я предупредил.
    http://marinni.livejournal.com/974113.html - фото...много. ЖУТЬ!
    http://www.warandpeace.ru/ru/commentaries/view/88333/
    http://krivobokov.com.ua/nlo/268-vol...-prichiny.html
    http://argumentua.com/stati/volynska...ulya-1943-goda

    Первые две сылки самые жестокие...повторно предупредил. Ну что была резня и геноцид? Или ту все фотки отфотошоплены? И да ОУН-УПА замаралась по полной...

    Ну теперь понятно с чего спрыгнул журналюга...ага ему интересно когда война началсь...сволочь борзоисец продажный.
    Повторно говорю царева не привариваю - но отбрил он эту журналисткую гадину нормально...интерсно что дальше было...чет ролик на самом интерсном месте закончился.
    __________________________________________________ __________________________________________
    Был седня в городе (евпаория) - тишина. народ гуляет свободно. Войск нет...ну в упор не видел хотя ездили много. отличие от обычной жизни которео немного бросется в глаза - местами весят флаги. В обычной жизни не видел - как то в отличии от америки не принято у нас вывешивать флаги.
    Украинского нигде нет - ну не увидел. Дето 50/50 флага крыма и росии...уже привык их не путать...а они похожи.
    Forte SH81E

  4. #4104
    Атаман
    Реєстрація
    10.06.2012
    Повідомлень
    8 058
    Сьогодні о четвертій дня почався дощ і загнав мене в хату. Вперше за останні 5 місяців повністю подивився мультик "Три богатиря" з сином.. Відволікся. Ненадовго. По закінченню знову згадав про анексію, "інопланетян", бездарну владу сьогоднішню і колишню. Задрали. Особливо колишні. Для чого їх взагалі показують з їхніми виступами в ростові. Це вже не жильці України, і взагалі мабуть не жильці. Для чого їх показують з їхніми маразмами на наших незалежних каналах???
    В попереднього дописувача хочу запитати: хто Ви насправді, звідки, і з якою метою Ви так викладаєтесь не підтримуючи одних і засуджуючи інших? Або будьте послідовні, або закінчуйте з своїми дешевими трюками. Такі пости читати противно і не цікаво. Історію знаємо. Чи Ви може вважаєте це прикладом для наслідування путлєром? Чи ще не відпрацювали своєї подачки? А може ви один з тих гастролерів?
    Останній раз редагувалося Сашка; 14.04.2014 в 22:36.

  5. #4105
    Атаман Аватар для анрі13
    Реєстрація
    06.01.2013
    Адреса
    Рівне Край,де народилася УПА
    Повідомлень
    19 105
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    А раз затронули тему то вот сылочки..
    У Вас своего мнения похоже нет.Все ссылочками отмазываетесь.невже не зрозуміло під яким соусом і під чию режисуру робляться всякого роду посилання?Ви від мене хоч одну "ссилочку" бачили?Не було.Бо живу своїми мозгами.По темі УПА Вам судить якось не зовсім доречно.Я родився,виріс і тут живу саме у краї,де зародилась УПА і де вона діяла.Хоч народився я набагато пізніше,та в побуті,в переказах,по розмовах з батьками,родичами мені легше визначитисьпо відношенню до УПА.А Ви судите по кагебістських ссилочках.З таким же(як і Ви)успіхом можу переповідати передачі ТВ про те,що кожен 8-мий житель Севастополя співпрацював з гітлерівцями.Про кубанських козаків на службі у німців,що спалили більше 1000 сіл України та Білорусі.Про Власова та інш.Але для чого мені "пижитись",коли у Вас крім інфи з ссилочок в голові тільки ненависть до всього українського?Думав ,пішли під Рашу-заспокоїтесь.Та де там!Яд,що накопичився десь треба виплескувать
    Краб МБ з Планета-3-самопал Мб Планета+ кпп Заз

    Хороший москаль-мертвий москаль!

  6. #4106
    Сотник Аватар для Krym2092
    Реєстрація
    19.02.2014
    Повідомлень
    274
    Цитата Повідомлення від Сашка Подивитися повідомлення
    Вперше за останні 5 місяців повністю подивився мультик "Три богатиря" з сином.. Відволікся. Ненадовго.
    Угу...толково. Если интересуетесь научнопопулярными передачами и есть "талрелка" оч порекомендую разобраться и подключить "шару". Что такое и с чем его кушают в ЛС. Помогу чем смогу...
    Там каналы дискавери, анимал планет, наука2,0 и прочиее ништяки. И вам и Сынишке пригодиться. Там и мультики есть..


    Цитата Повідомлення від Сашка Подивитися повідомлення
    Це вже не жильці України, і взагалі мабуть не жильці. Для чого їх показують з їхніми маразмами на наших незалежних каналах???
    Ну обективность должна же быть. Хоть чуть чуть. Я придерживаюсь понятно каких взглядов, но смотрю и тот же 5тый канал и АТР, и первый украинский...

    А на счет этих личностей...товарищами их назвать незя...то просто все и цинично - путину они выгодны...пока..а потом будет так:Натисніть на зображення для збільшення
Назва: Vse_vperedy.jpg
Переглядів: 10
Розмір:	41,2 Кб
ID:	30811

    Туды им и дорога...тут я с Вами солидарен. Но не из-за того что крали, а из-за того что ПРЕДАЛИ.
    Forte SH81E

  7. #4107
    Атаман
    Реєстрація
    10.06.2012
    Повідомлень
    8 058
    Хлопці це точно провокатор. Бачите як швидко розповзаються "братні" метастази. Якщо наша влада безхребетна, то це не означає, що всі такі. Хай лякає своїми страшилками свою маму. В бан його і йому подібних.

  8. #4108
    Атаман
    Реєстрація
    10.06.2012
    Повідомлень
    8 058
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    Я придерживаюсь понятно каких взглядов
    Мені не понятно. Що слабо сказати прямо? Чого Ви кривите шановний? Тарілка є, все ніштяк. "Разобраться" и я можу допомогти, не в землянках живемо, бреше Ваш путлєр.

  9. #4109
    Атаман
    Реєстрація
    10.06.2012
    Повідомлень
    8 058
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    Ну обективность должна же быть. Хоть чуть чуть.
    Яка об'єктивність??? Зрадники України, злодюги, зеки, і бандюки. Кого Ви виправдовуєте?
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    не из-за того что крали, а из-за того что ПРЕДАЛИ.
    ????????? No komments..

  10. #4110
    Сотник Аватар для Krym2092
    Реєстрація
    19.02.2014
    Повідомлень
    274
    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    У Вас своего мнения похоже нет.
    Есть. Только вот жестко противоположное вашему.

    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    Ви від мене хоч одну "ссилочку" бачили?Не було.
    Ага кроме Вас тут никто сылки не приводит...совсем никто. Я отвечал не Вам, а на сылку другого пользователя.
    А что нельзя? Ну баньте.


    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    По темі УПА Вам судить якось не зовсім доречно.
    Да Вы уверены? Так вот не стоит таким быть увереным. Моя бапка была с украины...не стало ее вот недавно. Чуть чуть расказывала. У меня на улице живет в 3х домиках от меня бабулька - она ребенком застала оту ОУН-УПА и бандерщину. И помнит как ее маму повешали бендеровцы, не фрицы!
    Так что не надо расказывать что этого небыло, еще остались последние свидетели - дети которые выжили. Лет через 20 тогда раскажите...тогда уже никого живых не будет.

    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    ,що кожен 8-мий житель Севастополя співпрацював з гітлерівцями.Про кубанських козаків на службі у німців,що спалили більше 1000 сіл України та Білорусі.Про Власова та інш.
    Про севастополь не поверю - сылочку дайте.
    Власов был предателем - и руских на службе у фрицев было много, и украинцев кроме УПА, и поляков. Это факт и отрицать его гулпо.
    А вот журналюга и начал отрицать факты!
    Forte SH81E

  11. #4111
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    Про севастополь не поверю - сылочку дайте.
    Ага, може ще про КГБістів силок можна багато ще знайти? Дуже сомніваюсь, що такі є, їх відразу б зачистили. За часів правління путіна вбито було 160 журналістів, деяких у подарунок на його день народження, а ви хочети щось накопати в неті проти путінської ідеології. Читайте книжки, а не у всесвітній паутинні копайтесь.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  12. #4112
    Старшина Аватар для titok
    Реєстрація
    05.03.2013
    Адреса
    степь Донецкая
    Повідомлень
    804
    Ну раз про Крым, комбинат глубокого бурения, про ссылки http://kashin.guru/2014/04/07/dopros/ Полагаю, теперь так по всей территории ... зато тихо и спокойно.
    Zirka SH-61 ZUBR - Q79

  13. #4113
    Атаман Аватар для анрі13
    Реєстрація
    06.01.2013
    Адреса
    Рівне Край,де народилася УПА
    Повідомлень
    19 105
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    . И помнит как ее маму повешали бендеровцы
    А Вам ніхто не казав,що то була війна?А УПА знаєте як розшифровується?Остання буква А означає Армія.А армія в час війни веде бойові дії.Хто чинив опір чи допомогав ворогу знищували.Вашій бабусі можна лише поспівчувати-опинились в цій м"ясорубці,тому і втрати.Але чому Ви так однобоко мислите?Хіба не Сталін вивозив українців в Сибір?Мільйони заморених голодом ,розстріляних у тюрмах НКВД,померлих на території від Волги до Магадану-це не вбиті росіянами?А Вам вдовбали (і мені хотіли вдовбати)в голову,що ми нікчемні та вбивці.І зараз вдовбують.Весь Південний Схід стоїть стінка на стінку.І Ви в якійсь мірі стараєтесь вдовбати іншим страшилку про Упа,відволікаючи увагу спільноти від рашистської окупації Україні
    Краб МБ з Планета-3-самопал Мб Планета+ кпп Заз

    Хороший москаль-мертвий москаль!

  14. #4114
    Атаман Аватар для Vladyka
    Реєстрація
    26.04.2011
    Адреса
    Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл
    Повідомлень
    20 187
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    У меня на улице живет в 3х домиках от меня бабулька - она ребенком застала оту ОУН-УПА и бандерщину. И помнит как ее маму повешали бендеровцы, не фрицы!
    А першого чоловіка моєї бабки вбили фріци, може давайте еб...м тепер по Німеччині? А прадіда репресували "наші", а винен хто, правильно бендеровці. Ви здали Крим росії, венен хто — знову бендеровці, картопля не вродила причина таж. Називається: на семь бед один ответ.
    мотоблоки Вейма(097)-610-20-19 vladgreenline.com
    youtube.com/channel/UCSsjYatIXnZxORW1ojmvsGg

  15. #4115
    Сотник Аватар для Krym2092
    Реєстрація
    19.02.2014
    Повідомлень
    274
    Цитата Повідомлення від titok Подивитися повідомлення
    Ну раз про Крым
    Я Вас как игнорировал так и игнорирую - все жду от Вас извинений..Я четко Вам привел сылки (о регистрации МБ и миников), вы извиниться не соизволили. Вот все жду...наверное зря.


    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    Вам ніхто не казав,що то була війна?А УПА знаєте як розшифровується?Остання буква А означає Армія.А армія в час війни веде бойові дії.
    Угу - согласен, война и абривеатур знаю прекрасно. НО ПРОТИВ КОГО?, против кого боевые действия? Против мирного населения? Угу и отбор по нац признаку...это геноцид.
    За что было вешать и издеваться над молодой жещиной? Без суда и следствия?

    Это Вы назовете армией, или всеж это банда?. И не стоит расказывать сказки, про то что УПА действовали (воевали) против всех. Это было но в более позднее время войны, а вначале они действовали заодно и под управление немцев. Фрицы их просто задействовали в карательных операциях.

    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    Хіба не Сталін вивозив українців в Сибір?Мільйони заморених голодом ,розстріляних у тюрмах НКВД,померлих на території від Волги до Магадану-це не вбиті росіянами?
    Я дето отрицал это? Сталин был не паймальчик совсем.Он был жестким и жестоким правителм. И да татар он переселил - да было. Да преступление.
    Но сталин не разделял народы по нац признаку - доставалось всем. И украинцам и росиянам и всем остальным.

    Вы сылочки смотрели? - а стоит особенно первые две! Может подскажете когда сталин (и его режим) ПЫТАЛ людей? да многих сослали (и они погибли в сылкке), многих растерляли - но вот ПЫТКИ, издевательство ну не поню я таких обвинений в МАССОВЫХ ПЫТКАХ.
    А вот то что на сылках явно МЕСТЬ! так мстить могут только соседствующее нации.

    Не долбали мне ничего. Хватило ума разобраться самому.
    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    Весь Південний Схід стоїть стінка на стінку
    Мы думаем подругому. не так как Вы - без обид но это так. И идеология "бандерщины", "свободы", "правогосектора" тут именно поэтому вызывает оторжение.
    И только поэтому поднялся восток.
    Forte SH81E

  16. #4116
    Атаман Аватар для анрі13
    Реєстрація
    06.01.2013
    Адреса
    Рівне Край,де народилася УПА
    Повідомлень
    19 105
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    Мы думаем подругому. не так как Вы - без обид но это так. И идеология "бандерщины", "свободы", "правогосектора" тут именно поэтому вызывает оторжение.
    И только поэтому поднялся восток.
    Позвоните своему идейному вдохновителю Цареву.Он таких любит
    Краб МБ з Планета-3-самопал Мб Планета+ кпп Заз

    Хороший москаль-мертвий москаль!

  17. #4117
    Старшина Аватар для titok
    Реєстрація
    05.03.2013
    Адреса
    степь Донецкая
    Повідомлень
    804
    Мі руссскіє люді, мі вас біндеровцев будем немножко убівать, отправлять на
    Салавкі, мі будем вводітя цензуру. Салдат не абязани думать, енто удел
    Жиріновскаго, Дугіна, Путіна. Нам Європа не указ с ее канцепціямі прав
    человеков патаму, шо у нас особенна місія – месеянство і мі асобенние
    протославяне. У нас законно зібраний президент – Праффесур, он любіт
    какать в златой унітазь, кушать золатие булачкі і варавать, варавать і нам
    давати разрешать браать взяткі і варавать.© новый русский крым
    Zirka SH-61 ZUBR - Q79

  18. #4118
    Сотник Аватар для Krym2092
    Реєстрація
    19.02.2014
    Повідомлень
    274
    Цитата Повідомлення від анрі13 Подивитися повідомлення
    Позвоните своему идейному вдохновителю Цареву.Он таких любит
    Я чуть выше писал как к нему отношусь.
    А что то по делу возразить у Вас есть?

    Если до кого то еще не дошла моя позиция. Я за росию. но не идиализирую как и путина так и сталина.
    И прошу признать только то что как в истории росии были скелеты в шкафу, так и в истории украины тоже.

    Также запас скелетов в шкафу был и у германии...это фашисты, национал социалисты и гитлер. Но вот попробуйте в германии сказать в публичном месте хайгитлер и посмотрим что с Вами будет.
    Так как это лозунг осужденной и запрещенной идиалогии.

    А вот лозунг "Слава Украине, Героям слава" - лозунг и речевка УПА! той УПА которая замаралась по полной в томже в чем замарались фашисты - в геноциде.

    Не наверно так и неполучиться ничего объяснить тут...
    Может юмор дойдет... http://www.youtube.com/watch?v=eK9XTPR3-BY
    Forte SH81E

  19. #4119
    Атаман Аватар для Остап
    Реєстрація
    04.09.2013
    Адреса
    Країна моя - Україна!
    Повідомлень
    6 488
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    Мы думаем подругому. не так как Вы - без обид но это так. И идеология "бандерщины", "свободы", "правогосектора" тут именно поэтому вызывает оторжение.
    И только поэтому поднялся восток.
    Стандарт Росинфо -хоть бы что-то своё... Поднадоело уже бредни читать.
    Заря SH61E -гібрид
    Ніколи не повернеш: час, слово, можливість.
    Тому... не марнуй часу, підбирай слова та не впускай можливості.

  20. #4120
    Атаман
    Реєстрація
    10.06.2012
    Повідомлень
    8 058
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    Я за росию
    Чемодан-вокзал-Масква.. Росия там.
    Цитата Повідомлення від Krym2092 Подивитися повідомлення
    Не наверно так и неполучться ничего объяснить тут...
    О. Невже дійшло?

Сторінка 206 з 2179 ПершаПерша ... 1061561962042052062072082162563067061206 ... ОстанняОстання

Схожі теми

  1. Болталка
    від WOLF у розділі Вопросы и предложения
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 14.12.2011, 08:44

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •